Skocz do zawartości
kubotek

[B5] Rozmieszczenie i opis bezpieczników i przekaźników

Rekomendowane odpowiedzi

koszt wg etki 23

Chyba do poloneza :haha

Nie patrz na ceny w ETCE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba do poloneza :haha

Nie patrz na ceny w ETCE.

no etka podaje w €

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to podawaj walutę, żeby niedomówień nie było. Moja ETKA podaje w złotówkach. Koniec OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.... który przekaźnik odpowiada za zasilanie +12V komputera sterującego silnikiem w TDi (silnik AVB) w B5FL???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaspany_troche

Mam do was wielką prośnę, możecie mi powiedziec (wiem że pewnie mój post będzie nie w temacie) gdzie moge znaleźc, bądź czy macie może rozpisane piny do sterownika silnika do passata b5 1,8T 1997r?Ewentualnie powiedzcie mi czy coś takiego da rade znaleźc w ESITRONICU, jeśli tak to powiedzcie mi jak mam to znaleźc, z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam mały problem otóż dzisiaj podczas wymontowywania radia przestało ono się włączać. sprawdziłem bezpieczniki i są ok radio w innym aucie też działa a w pasku nie chce się nawet włączyć. radio to pioneer. ciekawe jest również to że podczas gdy radio nie działa to wzmacniacz jest włączony a nie powinien bo włączenie radia automatycznie go uruchamia. co moze być nie tak bo nie mam pomysłów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

mam problem, mianowicie od jakiegoś czasu nie świecą mi lampki oświetlenia wnętrza w części tylnej tzn do pasażerów, z przodu przy lusterku cofania jest ok natomiast tamte nic, czy to może byc wina przepalonych żarówek? Jak otwiera się te lampki, domyślam się że nie jest to wina żadnego bezpiecznika bo przednie świecą, swoją drogą wie ktoś może który bezpiecznik odpowiada za oświetlenie wnętrza? Chodzi o paska B5 FL kombi 2001 rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie podać jaki i w którym miejscu zamontować przekaźnik do świateł /krótkie - długie/ w moim Passacie ? Ponoć w 3B nie ma tych przekaźników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja w tym roku jak zasypało tak ładnie śniegiem zamiast szyby odśnieżyć włączyłem wycieraczki i najpierw zatrzymały się tak jak by nie miały siły tego śniegu zgarnąć a potem ruszyły i gdy się zatrzymały pozycja wycieraczek była na środku szyby. czy to wina przekaźnika ze się przegrzał ? Jeśli tka to czy pomoże wymiana go lub przeczyszczenie ?? Jelsi nei to gdzie i jakiej przyczyny szukać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyczyny szukaj raczej w napędzie/silniku/przegubach ramion wycieraczek.Elektrykę też by wartało sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie.... który przekaźnik odpowiada za zasilanie +12V komputera sterującego silnikiem w TDi (silnik AVB) w B5FL???
jest bezpiecznik 15A w przedziale silnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. tak zastanawiam się dlaczego u mnie w skrzynce z bezpiecznikami nie ma bezpiecznika nr5 (zestaw wskaźników, podgrz. siedz. itd.) dodam ze rok passata jest 98, nie mam podgrzewanych siedzeń, mam klimatyzację zwykłą-sprawną, a piny są i napięcie też się pojawia po zapłonie i teraz się zastanawiam czy dodać ten bezpiecznik czy zostawić tak jak jest, a zespół wskaźników czyli co to ma być dokładniej?? prosze o odpowiedź a i jeszcze jedno mam tempomat ale po włąćzeniu go na desce nie wyświetla mi się kontrolka od niego, spalona żarówka czy brak kontrolki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. tak zastanawiam się dlaczego u mnie w skrzynce z bezpiecznikami nie ma bezpiecznika nr5 (zestaw wskaźników, podgrz. siedz. itd.) dodam ze rok passata jest 98, nie mam podgrzewanych siedzeń, mam klimatyzację zwykłą-sprawną, a piny są i napięcie też się pojawia po zapłonie i teraz się zastanawiam czy dodać ten bezpiecznik czy zostawić tak jak jest, a zespół wskaźników czyli co to ma być dokładniej?? prosze o odpowiedź a i jeszcze jedno mam tempomat ale po włąćzeniu go na desce nie wyświetla mi się kontrolka od niego, spalona żarówka czy brak kontrolki??

Kontrolki niema od tempomatu w 3B,ale możesz sobie ją uaktywnić-potrzebny jest dodatkowy kabelek i po kłopocie.Co do bezpiecznika-wsadź i sprawdź co się dzieje,nie będzie źle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki to pewnie go zamontuje i będę obserwował, po włożeniu wcześniejszym na próbe i odpaleniu nic się nie stało i bezpiecznik tez był ok, a odnośnie tej kontroli to dużo roboty?? uaktywnić vagiem?? i kabelek skąd dokąd albo proszę o linka z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok dzięki to pewnie go zamontuje i będę obserwował, po włożeniu wcześniejszym na próbe i odpaleniu nic się nie stało i bezpiecznik tez był ok, a odnośnie tej kontroli to dużo roboty?? uaktywnić vagiem?? i kabelek skąd dokąd albo proszę o linka z góry dziękuje

Odnośnie kontrolki: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=76574&highlight=kontrolka+tempomatu tam poczytaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z halogenami . Mianowicie, przestły siecic ( przód ) sprawdziłem bezpiecznik - i był spalony , wymieniłem ale po kilku dniach wrócił ten sam problem , znowu sprawdziłem bezpiecznik i znowu spalony więc wymieniłem na nowy ale niestety nie pomogło do tego przestły swiecic przeciwmgilne z tyłu. ma moze któś z ekspertów pomysł jak z tym powalczyc ?. mój passat to AVB 101Km 2001 w sadanie

Zgóry dzięki za sugestie:mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam problem z halogenami . Mianowicie, przestły siecic ( przód ) sprawdziłem bezpiecznik - i był spalony , wymieniłem ale po kilku dniach wrócił ten sam problem , znowu sprawdziłem bezpiecznik i znowu spalony więc wymieniłem na nowy ale niestety nie pomogło do tego przestły swiecic przeciwmgilne z tyłu. ma moze któś z ekspertów pomysł jak z tym powalczyc ?. mój passat to AVB 101Km 2001 w sadanie

Zgóry dzięki za sugestie:mlask

po 1 sprawdź kable bo robią zwarcie

po 2 sprawdź przełącznik i kostkę doń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przewody przy samych halogenach?

I przełącznik swiateł?

a kostka to sorrki ale nie wiem którą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przewody przy samych halogenach?

I przełącznik swiateł?

a kostka to sorrki ale nie wiem którą?

tak przewody od halogenów i kostkę od włącznika i sam włącznik ten okrągły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak przewody od halogenów i kostkę od włącznika i sam włącznik ten okrągły

Wielkie dzięki jak coś znajde napewno napisze:564:piwko dla ciebie

 

---------- Post added at 12:08 ---------- Previous post was at 11:32 ----------

 

tak przewody od halogenów i kostkę od włącznika i sam włącznik ten okrągły

Jeszcze jedno pytanko. Jak sprawdzic ten przełącznik Jakimś przyżądem czy tylko tak wizulanie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności