Skocz do zawartości
kubotek

[B5] Rozmieszczenie i opis bezpieczników i przekaźników

Rekomendowane odpowiedzi

 

Gdy włączam wycieraczki nic się nie dzieje. Nie słychać żadnego dźwięku z okolic przekaźników. Spryskiwacz działa.

 

 

 

Na co stawiacie?

Tylna wycieraczka i spryskiwacz również działają.

Przekaźnik lub przełącznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość unikol

Witam.

Mam pytanko,który bezpiecznik jest odpowiedzialny za podświetlenie komory bagażnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żarówka w lampce bagażnika, bądź mikrostyk w zamku klapy bagażnika. Ewentualnie uszkodzony kabel na przejściu klapa/nadwozie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jest mozliwosc ze np. w bezpieczniku nr. 2 gdzie powinna byc 5 ma byc 10 i w nr. 10 zamiast 5 w nr. 16 zamiast 5 jest 15 i w 22 i 23 zamiast 5 sa 10 i ostatnie w 36 zamiast 15 jest 10?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie czy w gniazdach 29, 32,34 powinny znajdowac sie bezpieczniki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam brak zasilania w zapalnice w bagażniku a w kabinie jest ,są dwa oddzielne bezpieczniki czy może gdzieś kabel jest przetarty ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

dokładnie mam taki sam problem. napięcie było i wcięło.... bezpieczniki w desce całe...

a dodatkowo tam jest podłączony jeszcze jeden kabel który idzie przez podłogę a raczej tylna belkę, aż na drugą stronę bagażnika i ginie za tapicerką, nie wiem gdzie idzie. przyjdzie czas że znajdę odpowiedź na to ale tymczasem poczekam na odpowiedź kogoś kto to już robił.

z góry dziękuję dziękuję za pomoc.

no i bezpieczniki ok. w kombi w bagażniku są dwa wtyki. w jednym napiecie jest a w drugim nie ma... i do czego jest ten dziwny kabel ??? który idzie na drugą stronę???

Edytowane przez quai69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się dostać do tych bezpieczników ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak się dostać do tych bezpieczników ??

Trzeba ściągnąć cały ten plastik/osłonę pod kierownicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie jest schowek na książkę serwisową ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tam gdzie jest schowek na książkę serwisową ??

Tak, dokładnie ten plastik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy ktory dokladnie bezpiuecznik lub przekaznik odpowiada za panel klimatronika? Dokladnie chodzi mi o podświetlenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy ktory dokladnie bezpiuecznik lub przekaznik odpowiada za panel klimatronika? Dokladnie chodzi mi o podświetlenie.

3 -- 5A -- Oświetlenie schowka, urządzenie klimatyzacyjne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetnie to wszystko opisałeś wielu osobą na pewno pomogłeś a mi bardzo dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, który bezpiecznik odpowiada za podgrzewane siedzenia w b5 3BG, 5 (z napięciem 5 czy 10?) czy 44 (z napięciem 30)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się dowiedzieć co wtedy, gdy nie ma w jakimś miejscu bezpiecznika? Nie znam się za dobrze na prądzie. Jeśli nie ma np. bezpiecznika w miejscu gdzie jest powiedzmy grzanie spryskiwaczy to oznacza, że po prostu nie ma grzanych spryskiwaczy tak? Czy jest jakaś inna zasada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie ma np. bezpiecznika w miejscu gdzie jest powiedzmy grzanie spryskiwaczy to oznacza, że po prostu nie ma grzanych spryskiwaczy tak?
No mniej więcej tak to wygląda. Możesz jeszcze nie mieć bezpiecznika bo ktoś go wyciągnął i nie założył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz jeszcze nie mieć bezpiecznika bo ktoś go wyciągnął i nie założył.

 

Ok, rozumiem, dzięki serdeczne. Czyli nic się nie powinno stać gdybym chciał założyć bezpiecznik w brakujące miejsce nawet jeśli powiedzmy jakiegoś urządzenia nie mam jednak w aucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli nic się nie powinno stać gdybym chciał założyć bezpiecznik w brakujące miejsce nawet jeśli powiedzmy jakiegoś urządzenia nie mam jednak w aucie?

Nie, nic sié nie stanie, bo jak nie masz bezpiecznika, to wtedy nie masz nawet konektorków zamontowanych w miejscach brakujących bezpieczników (dotyczy to bezpieczników nie założonych fabrycznie). Znaczy to ze bezpiecznik będzie w tym gnieździe luźny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności