Skocz do zawartości
kubotek

[B5] Rozmieszczenie i opis bezpieczników i przekaźników

Rekomendowane odpowiedzi

czegoś nie będzie włącz wszystko i wyjmj bezpiecznik jeśli np. zgaśnie kontrolka poduch (w co wątpie) to będzie od nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"To" (na zdj.) jest do poduszki pow? (świeci mi się ciągle kontrolka od poduchy koło zegarów | auto niedawno zakupiłem)

To na zdjęciu to H.. wie od czego jest. Sprawdź w które miejsce idą kable od tego dokładanego bezpiecznika, to mniej więcej dowiesz się od czego to jest. A kontrolka od poduszki może świecić z wielu powodów, jak masz poduchy w fotelach to gniazdo pod fotelem, może taśma w kierownicy, może brak którejś poduszki.

Bez podpięcia pod VAG nikt Ci tu nie wywróży z tego bezpiecznika dlaczego świeci się kontrolka.

 

---------- Post added at 17:25 ---------- Previous post was at 17:23 ----------

 

jeśli np. zgaśnie kontrolka poduch (w co wątpie) to będzie od nich

Powiedział bym jak się zaświeci, ale już za późno bo świeci. Na 100% nie zgaśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem otorz , szyby po zamknieciu auta otwieraja sie same po ok 20 sekundach, pozniej nie mozna ich zamknac guzikiem tylko od strony pasazera z kluczyka domukaniem z zamka.nie mam pojecia co to moze byc?

 

moze tez wiecie jaki bezpiecznik jest od szyb zebym na postoju nie musial ciagle odlanczac klemy, zgory dzieki za jakiekolwiek info DODAM ZE ODLANCZAM 14 I SZYBY DALEJ DZIALAJA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos moze ktory to bezpiecznik od licznika? nie wyswietla mi nic na wyswietlaczach:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wie ktos moze ktory to bezpiecznik od licznika? nie wyswietla mi nic na wyswietlaczach:(

 

Nr 5 lub 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeżeli ktoś ma dostęp do takich informacji proszę o podanie numerów fabrycznych przekaźnika odciążającego styk "X" oraz przekaźnika zasilania napięciem - zacisk 30 w VW Passat B5 3B silnik benzynowy.

Edytowane przez murawpio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nr 5 lub 15.

no niestety kolego nic z tego bezpieczniki ok i nadal nie dziala :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no niestety kolego nic z tego bezpieczniki ok i nadal nie dziala :(

 

Zaraz, zaraz, a ty pytasz o B4 czy B5?? Jak o B4 to troszkę nie ten dział, i na 100% bezpieczniki 5 bądź 15 nie maja z tym nic wspólnego. :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kilegów w moim pasku jakoś inaczej wygląda skrzynka z bezpiecznikami, jest oczywiście po stronie kierowcy (lewej siedząc w środku) tak się zastanawiam, czy to nie jakieś kombinowanie z anglika ? Co koledzy o tym sądzą, nie moge przez to znaleźć żadnej rozpiski zgodnej z moim układem bezpieczników :-(( proszę, o pomc !!

 

attachment.php?attachmentid=26778&stc=1&d=1270295998

bz.jpg

Edytowane przez unperson
konieczność uzyskania informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda mi to na wersję z angola...W EU układ jest całkiem inny,porównaj z tym foto w poście #1

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

kurcze ale to by była jedyna nie pasująca sprawa w moim passacie, reszta jest ok. Gdzie w takim razie mógłbym zdobyć rozpiskę tej skrzynki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ma kto może jeszcze jakąs wiedze na ten temat ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy mam problem z gniazdami zapalniczki w bagażniku mianowicie jedno mi dziala a drugie nie. Chciałem sprawdzić czy to może bezpiecznik rozebralem osłone pod kierownicą i tam gdzie teoretycznie powinny byc bezpieczniki od gniazd ich nie ma (mam na myśli tam gdzie są przekażniki pod przekaźnikami powinny być bezpieczniki gniazd w bagażniku a ich nie ma) Gdzie mogą być pomóżcie Passat b5 99r 19 tdi kombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Koledzy mam problem z gniazdami zapalniczki w bagażniku mianowicie jedno mi dziala a drugie nie. Chciałem sprawdzić czy to może bezpiecznik rozebralem osłone pod kierownicą i tam gdzie teoretycznie powinny byc bezpieczniki od gniazd ich nie ma (mam na myśli tam gdzie są przekażniki pod przekaźnikami powinny być bezpieczniki gniazd w bagażniku a ich nie ma) Gdzie mogą być pomóżcie Passat b5 99r 19 tdi kombi

 

Powinno być wg rozpiski z pierwszej strony...Ale z tego co wiem do gniazd w bagażniku idzie jedno zasilanie,sprawdź czy poprostu jakiś kabelek nie jest przerwany przy samym gnieździe. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, zaraz, a ty pytasz o B4 czy B5?? Jak o B4 to troszkę nie ten dział, i na 100% bezpieczniki 5 bądź 15 nie maja z tym nic wspólnego. :fajny
rozmawiamy kolego o b5 tylko ze wersja angielska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja patrzałem też w Bagażniku i one nie są zmostkowane te gniazdka tylko do każdego idzie osobno przewód. W jednym prąd jest w drugim nie ma. Patrzałem pod kierownicą na listwie przekaźników nie ma tam żadnych bezpieczników w miejscu w którym mają "teoretycznie być" A wiecie może jak idą te przewody do bagażnika. No i nie znalazłem bezpiecznika do tego gniazdka co działa. Czy moga być gdzieś indziej schowane? miał ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja patrzałem też w Bagażniku i one nie są zmostkowane te gniazdka tylko do każdego idzie osobno przewód. W jednym prąd jest w drugim nie ma. Patrzałem pod kierownicą na listwie przekaźników nie ma tam żadnych bezpieczników w miejscu w którym mają "teoretycznie być" A wiecie może jak idą te przewody do bagażnika. No i nie znalazłem bezpiecznika do tego gniazdka co działa. Czy moga być gdzieś indziej schowane? miał ktoś podobny problem?

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=3478&highlight=zapalniczka Post #11 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o które miejsce Ci kolego chodzi i ja właśnie tam patrzyłem ale tych bezpieczników tam nie ma wiec muszą byc w innym miejscu niz na listwie przekaźników. Tam nie ma żadnych bezpieczników a jedno gniazdo w bagażniku działa więc gdzieś powinien byś ten bezpiecznik chyba ze jest podłączone na krótko w co wątpię bo to było robione fabrycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie znalazłem za skrzynką bezpieczników 2 bezpieczniki zamontowane na kablach jeden ma wartość 1 a drugi ma wartość 2 od czego są tak małe bezpieczniki? Dodam że jeden 2 amperowy miałem spalony wymieniłem go na inny akurat 5 amperowy i nic się nie zmieniło. Może ktoś wie za co jest odpowiedzialny ten patent;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności