Skocz do zawartości
Gość biedrona

Diagtronik

Rekomendowane odpowiedzi

unreal, poczytaj sobie to, może się zainteresujesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm widziałem tamta akcji tuningowa tzw post. ale od wrocka to jest jednak kawalek drogi a jesli cos tuner zle zestroi to znowu trzeba trzaskac km bez sensu, dlatego czekam na taka akcje we wrocku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin-Gora

Kolego-gdy poskładam PDka do Wszystkich Świetych pisze sie jak najbardziej na mody we Wrocku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Manfred
hmm widziałem tamta akcji tuningowa tzw post. ale od wrocka to jest jednak kawalek drogi a jesli cos tuner zle zestroi to znowu trzeba trzaskac km bez sensu, dlatego czekam na taka akcje we wrocku ;)

 

Unreal a może by się udało dogadać we Wrocławiu w JETRONIC-u na opolskiej.....bo jak dzwoniłem do nich to cena modyfikacji dla jednego autka to 1800zł z hamownia przed i po wirusie....może jak by się zebrało kilku chętnych z Wrocławia zeszliby z ceny........sam jestem zainteresowany ale te 1800 to jednak sporo kasy całkiem inaczej wygląda 1000 lub 1200...:)

 

Pozdrawiam Manfred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

unreal, az tak daleko nie macie - raptem 150km do przejechania - przy dobrych wiatrach dojedziesz w godzinkę. Wpadki czy korekty softu nie wchodzą w rachubę...

Zastanów sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie dogrywka w Wawce to się piszę na na Diaga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cobreti

No chlopaki spozniliscie sie troszke bo juz liste zamnelismy niestety. U nas bylo 13 osob dokladnie i cena to 1000 zl za hamowanie przed i po oraz program i pelna diagnostyke samochodu. Ja wiem ze musze wymienic Przeplywke i ze serwis jak mi robil rozrzad to zle go ustawil wiec musze troche pogrzebac przy nim ale 170 Km juz mam jeeee :ok: Furka niezle teraz smiga.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie we Wrocławiu przesadzają z cenami 1800 czy nawet 1600 to za dużo :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem zainteresowany :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki to wpisujcie się kto jeszcze chętny.

 

cobreti czy gdyby znalazło się 10ciu chętnych, byłbyś w stanie porozumieć się w naszym imieniu z Diag'iem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cobreti

Nie ma problemu. Jezeli znajdzie sie ok 10 osob to bedzie po znajomosci ta sama cena.

Zbierajcie grupe i piszcie do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to Panowie decydujcie się i wpisujcie, bo mój passiak już się nie może doczekać drugiego życia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dick45

Panowie dopiero nas jest trzech zapisywać się a może trzech wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja też się dopisuję :hurra: .(tylko jest jedno ALE czy mają hamownie na 4motion :orany: ) : :orany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cobreti

ja mam 2 osoby no moze nawet 3 wiec byloby juz ok 6 osob. Hamowni na 4 kola raczej nie maja. ale chipa zawsze moga zrobic chyba a zhamowac gdzies indziej tak mi sie wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może z 6tką też wyjdzie :hyhy: bo nie mam co z kasą zrobić ... żartuję... po prostu nie mogę sie moda doczekać w rozsądnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cobreti

OK.

Prosze a wypisanie osob chetnych na chipa. Tworzymy liste chetnych. Na forum S-R tez bedzie ok 3-4 osoby wiec moze zbierze sie 10 osob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. ReEB - AVF tiptr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wprawdzie tylko biernym uczestnikiem i staram sie glownie czytac interesujace mnie watki to tym razem chetnie dolacze sie do chetnych na chiptuning.

Moj Passat to 3BG, silnik BGW. Ciekawe co da sie z niego wycisnac ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności