Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po pierwsze chcialnbym sie przywitac na Waszym forum, gdyz w najblizszych dniach planuje zakup paska 1.9 TDI Combi '99.

Jednak mam w zwiazku z tym pytanie, czy ktos posiada jakas "dokumentacje" co dokladnie jest w danej wersji modelu, jakie sa standardowe rzeczy i jakie dodatki? I ewentualnie jakas instrukcje obslugi :) do tego modelu (chodzi o obsluge klimatronika itd) - sorki za glupie pytanie, no ale jest pare rzeczy o ktorych na pewno niewiem,

i sorki ze przyznam nie uzylem opcji szukaj, ale pilnie to potzrebuje bo musze zdecydowac sie na zakup tego auto na dniach (dziisja lub jutro) i nie mam czasu siedziec na roznych forach w poszukiwaniu co ten model dokladnie ma (bo musze sprawdzis go w serwisie).

Jeszcze raz z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I ewentualnie jakas instrukcje obslugi :) do tego modelu (chodzi o obsluge klimatronika itd)

 

Zajrzyj do dzialu download, tam sa instrukcje do sciagniecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki

oto wlasnie chodzilo, choc sorki bo fakt szukac bym duzo nie musial :)

a ktos ma jakas dokumentacje a raczej opis co dany samochod ma w standardzie i co w opcjach, typowy folder przy kupnie samocodu? Bo na stronie z VW sa tylko paski juz nowe.

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasiasty

Właśnie,przydało by sie jakoś uporządkować te wersje wyposażenia tzn.w co jest wyposażony BASIS,COMFORTLINE,SPORTLINE,HIGHLINE...,nie wiem jakie jeszcze były.pewnie zmienia sie to z rocznikami tzn.basis '97 a '99 to nie będzie to samo wyposarzenie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Nie da rady tego dokładnie uporzadkować gdyż różne są modele w różnych krajach

 

W naszym kraju były modele:

Basis

Comfortline

Trendline

Highline

 

ale juz np. w Niemczech był jeszcze model Bussinessline, który międzyinnymi wyposażony był w silnik 2,0 TDI 8V 136KM.

 

Ponadto osobiscie widziałem model Confortline z roku 2005 oraz z 2001 roku i wygladały z zewnątrz jak Comfortline lecz wnętrze miały rodem z Basis-a. Oba modele od pierwszego właściciela. Rocznik 2005 to mogę jeszcze zrozumieć, że sprzatali fabrykę z byle jakich tajli ale rok 2001 to w całości powienien być zgodny ze specyfikacją. W sumie tez specyfikacja może ulegać zmianie w trakcie produkcji. W końcu producent zatrzega sobie takie prawa do zmian.

 

PS. Linia wyposażeniowa Sportline zacząła sie dopiero od modelu 3C !!!

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pit

Niewiele ci pomogę tylko dodam jeszcze jedno że poszczególne wersje wyposażenia tak naprawdę różniły się od siebie w różnych krajach (sam to sprawdziłem) :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
typowy folder przy kupnie samocodu?

Mam taki folder, ale niestety, nie wiem czy znajdę czas żeby poskanować przed weekendem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byla jeszcze basis Turbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasiasty

O to może ja mam taką wersje ,bo coś mi sie zdaje,że zwykły basis(nie turbo) ma troche słabszy wypas od mojego.Mój ma klimatronik,tempomat,komputer(mały w obrotomierzu),grzane fotele,4xel.szyba,welur,radio gamma,głośniki we wszystkich drzwiach,2xpodłokietnik,4poduchy.W wnęce koła zapasowego na naklejce i w książce serwisowej na takiej samej naklejce pisze jak byk BASISL4MVEG5G wie ktoś o co w tym chodzi :609:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wyposażenie mozna sobie za dopłatą dobrać. Ja mam comfortline i chromowane relingi, które w tej wersji nie występowały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze dszyszko wyślę zeskanowany folderek 'Dane techniczne i wyposażenie" mailem. 51-no stronicowy folder z opisami i foto zeskanuję w wolnej chwili i jeżeli chcecie, to możemy te foldery umieścić w 'Download". Dotyczą one passata varianta 3B (przed liftingiem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasiasty

Ja jestem za tym jak najbardziej :577: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzy - pewnie, daj znac, jak juz bedziesz mial skany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grucha

Witam!

Przybyłem do Was z działu B3-B4, ponieważ sprzedałem swojego B4 i jestem na etapie poszukiwań B5 KOMBI 1,9TDI?(może ktoś ma ładnego do sprzedanie w dobrych pieniądzach).

Dobra a teraz moje pytanie bo po to tu wszedłem.

Czy wie ktoś może czy do passata B5 kombi bez relingów da sie wstawić relingi?

 

Pzdr!

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzy jesli nie sprawi tobie zbyt duzego klopotu to ja tez sie chetnie zalapie ,no chyba ze bedzie w DOWLOAD :vw: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile nie będzie to niezgodne ze "Zmianą zasad publikacji treści na forum" to możemy wrzucić do DOWNLOADU (myślę, że za takie foldery, które już są niedostępne w serwisach, nikt nam jaj nie urwie ) :594:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak a co nato moderatorzy? :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość czeslaw2005

dlaczego nie moge wejsz do działu Dowlond....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie moge wejsz do działu Dowlond....

Dlaczego....ponieważ wszystkie dostępne i legalne programy na rynku można znaleźć w różnych postach na forum,a pozostałe(z szarej strefy) są niezgodne z polskim prawem i My w zgodzie z nim nie udostępniamy ich. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności