Skocz do zawartości
przemkost

Problemy z blokadą kierownicy i odpalaniem

Rekomendowane odpowiedzi

tylko ja nie byłem we włocławku!

a to sorry, ja bylem we wloclawku i dostalem takie informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to sorry, ja bylem we wloclawku i dostalem takie informacje

 

nie ma za co ,

juz z powrotem ?, jak podróz bez problemów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co ,

juz z powrotem ?, jak podróz bez problemów?

kris, jutro 15.07 wyruszam do uk , mam nadzieje ze nie bedzie problemow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam musze bronic kolegów z serwisow oczywoscie sa tacy co sie nieznaja ale i sa tacy co sie znają i zarabiaja nie 1200zl a rownowartosc 1000EURO jak ktos jest dobry to jest wstanie zarobic.A co do Vasa to fakt procedury sa proste i sprawdzaja sie w standardowych usterkach ale jesli jest cos ponad to to niestety wiedza jest potrzebna cwaniakow zapraszam do siebie mam pare kwiatkow na placu na ktorych poleglo pare serwisow i wyspecjalizowanych warsztatow wieze ze wam napewno za pomoca Vasa sie uda udpstepniam sprzet i warsztat vas w jezyku polskim soft najnowszy w wersji V18 podlaczasz tylko wtyczke i sam naprawia naprawde bajka wystarczy jeszcze podłaczyc do kasy fiskalnej.PAMIETAJCIE ZE ZAWSZE CZESC WIEDZY WYCHODZI ZSERWISOW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sa tacy co sie nieznaja ale i sa tacy co sie znają i zarabiaja nie 1200zl a rownowartosc 1000EURO

 

jestes pewny ze to jest sporo 1000e dla specjalisty VW? oj to się chyba troszkę mylisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel1122

witam,orientuje sie ktos gdzie naprawie ta nieszczesna blokade kierownicy w okolicach Bielska-Bialej?

Jezeli tak,to prosze o jakis namiar..Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. rano bylem w Opolu u lellka. czesc + kodowanie+ robocizna- 750zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czesc + kodowanie+ robocizna- 750zl.

 

A kodowanie czego ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a nie lepiej jechac do ASO i zrobic to za 600zl. ( czyli wymiana moduli i robocizna ) a na dodatek macie gwarancje ASO wiec jak cos sie sypnie to ich juz problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie a nie lepiej jechac do ASO i zrobic to za 600zl. ( czyli wymiana moduli i robocizna ) a na dodatek macie gwarancje ASO wiec jak cos sie sypnie to ich juz problem :)

 

bo fabryka miała swoja szanse i juz to zjeba....a :lol3

ale skoro jest tak jak mówisz to chyba warto:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy w kolumnie jest jakis smar olej ?

Konkretnie na samym dole prosto pod kierownica tam gdzie sa takie tarcze a na srodku sruby , jakby jakies regulacje luzow . Dokladnie pod serwo . Jedna jest dokladnie od spodu a kolejna od strony pedalow ale w przedziale silnikowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w serwisie gadal mi gosciu ze cza pilota zakodowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak sobie czytam te 27 stron z postami o tym defekcie i nasuwa mi się takie pytanie.

Jak wszyscy wiedzą nie tylko VW prowadzi jakieś akcje serwisowe. Może warto by napisać do Federacji Konsumentów z tym przypadkiem.

Przecież nie jest to odosobniony przypadek lecz nagminnie psujące się auta z tą wadą. Może udałoby się coś zrobić aby ta usterka była naprawiana w akcji serwisowej ( tutaj nie wiem czy dotyczy tylko w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa )

Można wskazać choćby ten topic , a oni mają dojścia ( ilość wymian kolumn kierowniczych w serwisach )

Potrzebny jest tylko ktoś kto to ładnie ogarnie.

Mnie osobiście też dopadła ta usterka w dniu dzisiejszym. :kwasny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Tak sobie czytam te 27 stron z postami o tym defekcie i nasuwa mi się takie pytanie.

Jak wszyscy wiedzą nie tylko VW prowadzi jakieś akcje serwisowe. Może warto by napisać do Federacji Konsumentów z tym przypadkiem.

Przecież nie jest to odosobniony przypadek lecz nagminnie psujące się auta z tą wadą. Może udałoby się coś zrobić aby ta usterka była naprawiana w akcji serwisowej ( tutaj nie wiem czy dotyczy tylko w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa )

Można wskazać choćby ten topic , a oni mają dojścia ( ilość wymian kolumn kierowniczych w serwisach )

Potrzebny jest tylko ktoś kto to ładnie ogarnie.

Mnie osobiście też dopadła ta usterka w dniu dzisiejszym. :kwasny

 

:dobrze kombinujesz

nie mam pojecia czy to cosik da ale zawszemozna spróbowac, bo nic to nie kosztuje a przy okazji mozna by było troszke utrzec nosa vw za to ze płacimy tyle kasy a oni nas traktuja :dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
( tutaj nie wiem czy dotyczy tylko w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa )

 

Oczywiście - jest to zagrożenie bezpieczeństwa, bo podczas jazdy niesprawny układ blokady kierownicy może nam zablokować kierownicę i wypadek murowany.

Może ktoś z forumowiczów para się trochę takimi sprawami ( aplikant, adwokat ... ) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos z forumowiczow ma problem z blokada w Passacie w UK zapraszam czas naprawy to 3-4 godz plus gwarancja, wiecej info 00447742835959

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezeli ktos z forumowiczow ma problem z blokada w Passacie w UK zapraszam czas naprawy to 3-4 godz plus gwarancja, wiecej info 00447742835959

 

a jakie koszta tej naprawy u ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ten problem jest do rozwiazania w razie pytan prosze pisac znam kogos kto naprawia te kolumny Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak naprawia (wymienia blokadę?), gdzie i za ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W sprawie naprawy blokady i nie tylko, zapraszam do Pruszcza Gdańskiego. Koszt usunięcia usterki to kwota 450 zł. brutto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności