Skocz do zawartości
xpamer

PASSAT B4 1.9 TDi - przednia szyba - wymiana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam miłośników pasków :)

Mam pytanie dotyczące wymiany przedniej szyby w Passacie b4 kombi 1.9 tdi.

Czy zna ktoś w Krakowie warsztat gdzie takie szyby montują ? Oczywiście jak najtaniej :)

 

Pozdrawiam

 

Xpamer / tel: 605410759 / GG - 2943553

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszalem ze to nie tani interes ja musze u siebie wyciac i odnowa wkleic bo od gory i po bokach sie odkleila za wycicecie i wstawienie krzycza 250zl wiec bede probowac sam wstawiac i wycinak. Jak moze ktos juz to robil to prosil bym o jakies wskazowki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm..

Nie strasz mnie :))

 

Mam nadzieje ze więcej niż 400 zł nie zapłacę za szybę ze wstawieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecić moge warsztat na łokietka ( juz za volvo w strone zielonek po prawej za torami) profesjonalnie to robią znają sie na rzeczy, cena 400 myśle ze może starczy w zależności czy twoja uszczelka to przetrwa czy trzeba bedzie dać nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie za wyciecie i wstawienie biora 100zl, za szybe kompletna z monazem 400:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tak jak KRESEK pochodzę ze Świdnicy :)

Może tam ceny są niższe niż w Krakowie. Chyba się przejadę na Łokietka i zobaczę ile to kosztuje. Rysę mam na pól szyby i nie za bezpiecznie tak jeździć. Ciekawe ile moze kosztowac mandat za cos takiego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowód rejestracyjny policja ci zatrzyma za pękniętą szybę i 50zł możesz dostać za stan techniczny. także lepiej zmienić niż potem po stacjach diagnostycznych jeździć i starostwach chodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czoraj w innym warsztacie sie dowaiadywalem ile kosztuje wymiana szyby wiec 530zl razem z szyba a wyciecie i wklejenie 150zl ale jesli peknie to ja kupuje nowa na wlasny koszt a za 250zl to mnie nie obchodzi jak peknie oni na wlasny koszt nowa mi wstawiaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zmienialem szybe z przodu bo pier*** rowerzyste. Dalem 340 zl z montazem we Wroclawiu, polskiej produkcji. W sumie gdybym jeszcze raz zmienial to bym dolozyl te 100 zl wiecej i kupil jakas lepsza, bo ta na dole w rogach bardzo znieksztalca i na zagieciach tez da sie widziec czasami znieksztalcenie, nie przeszkadza to w normalnej jezdzie, ale potrafi czasami wkurzyc.

Oryginal byl o niebo lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W czoraj w innym warsztacie sie dowaiadywalem ile kosztuje wymiana szyby wiec 530zl razem z szyba a wyciecie i wklejenie 150zl ale jesli peknie to ja kupuje nowa na wlasny koszt a za 250zl to mnie nie obchodzi jak peknie oni na wlasny koszt nowa mi wstawiaja

 

Prosty wniosek :D

 

Zapłacisz 150 zł to pęknie i będziesz musiał kupić u nich nową szybę :D

Dasz 250 to nie pęknie i nawet deske Ci plakiem przeczyszczą :D

 

Ja w tamtym roku wymieniałem szybę. płaciłem 500 zł, szyba firmy Saint Gobain z paskiem na górze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat bo mam mały problem, otóż wymieniłem dwa tygodnie temu przednią szybę w pasku, kosztowało mnie to 470 zł, szyba nigdzie nie przecieka, ale w czasie jazdy, w miarę jak się zwiększa prędkość pojazdu słychać szumy powietrza, takie przewiewy, czego wcześniej nie było, dopiero po wymianie szyby mam takie przewiewy, co z tym mam zrobić? Czy jechać do nich co mi wymieniali szybę czy raczej nic mi z tym nie zrobią bo powiedzą, że skoro nie przecieka to jest dobrze i winę złożą na coś innego. Skąd mogą owe przewiewy występować? Czy z uszczelki czy gdzie? Ktoś miał coś podobnego u siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast wybecalowałem 350 zł, a jako że mialem 400 wziąłem na miejscu odrazu "dobre" wycieraczki firmy na literke V... za 50 zł i sie bardzo zawiodłem :) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wymieniałem szybę w Bydgoszczy i kompletna usługa łącznie z przełożeniem naklejki z nr rejestracyjnym 540 PLN. Dodam tylko, że szyba z paskiem na górze i ma znaczek Pilkington, a samochód miałem do odbioru po 2,5 godz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. chciałęm sie zapytac co przy wymianie szyby trzeba rozbierac tzn czy cos z tapicerki w srodku itd?? i czy lepiej nowy zamiennik czy stara oryginalna szybe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinieneś się zmieścić w 400 zł dd0_0bb nie nie trzeba ale podszybie trzeba demontować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a lepiej uzywke oryginalna czy nowy zamiennik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a lepiej uzywke oryginalna czy nowy zamiennik?

 

Kup nową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok:) a słyszał moze ktos o czyms takim jak ubezpieczenie przedniej szyby i czy jest to mozliwe w dowolnym momencie po zawarciu umowy na ubezpieczenie OC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok:) a słyszał moze ktos o czyms takim jak ubezpieczenie przedniej szyby i czy jest to mozliwe w dowolnym momencie po zawarciu umowy na ubezpieczenie OC?
tak jest coś takiego były właściciel mojego passka miał coś takiego w warcie wykupione chyba 50 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie wiesz czy da sie np kupić to ubezpieczenie w dowolnym momencie trwania OC? bo oc konczy mi sie w lipcy a chciałbym to kupic teraz np i czy musze w tej samej firmie co mam OC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności