Skocz do zawartości
rafcisz

wymiana podłoketnika w B5

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam do was pytanie,czy w Passatku B5 jest możliwośc zdemontowania i wyciągnięcia podłoketnika?

bo musze go wyciągnąć a za bardzo nie wiem jak to zrobic.

Prosze was koledzy o pomoc w tej sprawie.

Pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj masz coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się zdemontować podłokietnik, kolega post wyżej dał Ci linka ze zdjęciami ;

1. siedzenia przednie max w tył na łączeniu dużego tunelu ( z podłokietnikiem ) i tunelu z dźwignią zmiany biegów masz dwie zaślepki a za nimi dwie śruby które odkręcasz;

2. tylną popielniczkę za podłokietnikiem wyciągasz i odkręcasz kolejne dwie śruby;

3 . podłokietnik max w górę wyciągasz dużą gumową zaślepkę odkręcasz jedną śrubę .

Jak już zrobisz wszystko j/w. , podłokietnik lekko do góry odpinasz wtyczkę złącza VAG i przycisk klapki wlewu paliwa , potem zostaje Ci zaciągnięcie ręcznego i wyjęcie całego tunelu - jeśli tunel nie będzie chciał zejść to rozszerz lekko w miejscu gdzie jest ręczny i powinno być po kłopocie. Potem obracasz tunel i masz jedną śrubę typu ( torx lub imbus nie pamiętam ) która to trzyma podłokietnik z tunelem ) .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Powiedzcie mi czy da rade wsadzić podłokietnik do Passata b5 z 2003 bo nie mam ;-( mam nadzieje ze nie muszę wymieniać całego tunelu pozdrawiam forumowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Powiedzcie mi czy da rade wsadzić podłokietnik do Passata b5 z 2003 bo nie mam ;-( mam nadzieje ze nie muszę wymieniać całego tunelu pozdrawiam forumowicz

 

Jeśli chcesz mieć oryginalny podłokietnik z 3BG to musisz wymienić cały tunel środkowy.A jak nie chcesz oryginalnego to zawsze możesz założyć jakiś uniwersalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tenx za pomoc Vivi ale coś mi się zdaje ze te uniwersalne to jakaś porażka będzie hy hy hy jak znam życie co oryginał to oryginał ;-)

A powiedz mi taką rzecz czy muszę wymienić włącznie z tymi plastikami (zmiana biegów) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tenx za pomoc Vivi ale coś mi się zdaje ze te uniwersalne to jakaś porażka będzie hy hy hy jak znam życie co oryginał to oryginał ;-)

A powiedz mi taką rzecz czy muszę wymienić włącznie z tymi plastikami (zmiana biegów) pozdro

Tak ,Vivi Ci przecież napisał, że musisz wymienić cały tunel środkowy.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Funk trochę lipa ale nic trza będzie przerobić wrr r pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie plastiku przy lewarku nie trzeba zmieniać. Wystarczy wymienić TO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOOOOOOOOOOO już mi się mordeczka ucieszyła że tylko to w linku pozdr browar chłopaki ;-))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

a czy tylny podłokietnik da sie wymontować? jeżeli tak to jak to zrobić?

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.

a czy tylny podłokietnik da sie wymontować? jeżeli tak to jak to zrobić?

pozdrawiam.

 

Tak , zerknij na poniższy rysunek- wyciągasz do góry ( strzałka).;)

 

b5podokietniktylj6.png

w338.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba bedzie spróbowac a, czy podclokietnik tylny od paska po lifcie pasuje do paska z przed liftu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy zmieniająć podłokietnik w pasku B5 3B przed liftem na ten podłokietnik z paska B5 3BG po lifcie trzeba coś przerabiać na tunelu środkowym od przedniego kokpitu (lewarek zmiany biegów) do tylnej kanapy oraz czy ręczny jest taki sam i czy otwór na tą kostkę co się podpina kompa z kablem jest taki sam i czy jest w tym samym miejscu

Edytowane przez pawelvw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności