Skocz do zawartości
Leon66

Fabryczny alarm w pasku.

Rekomendowane odpowiedzi

lewy tyl w bagarznika-brak, lewy przod-brak (tylko klaksony)

"Syrenką" alarmu fabrycznego jest właśnie klakson umieszczony w bagażniku po stronie kierowcy.

Dodam, że fabrycznie ciężko jest go zmusić do wycia ;) - przekręcenie kluczyka powoduje jedno bipnięcie - chyba, że masz kluczyk bez pastylki immo lub niewkodowany w immo - wtedy będzie wył.

najskuteczniejsze wyzwolenie fabrycznego alarmu to tylna klapa. zamknij pilotem i otwórz mechanicznie kluczykiem bagażnik, powinien wyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najskuteczniejsze wyzwolenie fabrycznego alarmu to tylna klapa. zamknij pilotem i otwórz mechanicznie kluczykiem bagażnik, powinien wyć.

 

Taki manewr zadziała w 3bg, w 3b zamkiem tylnej klapy wyłączy alarm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też wsiąść do środka, uzbroić alarm, poczekać około 30 sekund i otworzyć pokrywę silnika :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W moim jest Vertex to chyba seryjny.Jak wyciagniesz mieszek od zmiany biegów zobaczysz pilota.Syrenka jest nad apteczka przyczpiona do karoserii.

Ciekawa sprawa bo jakis czujnik leci do srodka apteczki , czyzby byla by to jakas fotokomorka.

 

Podrawiam

 

Jak wyciagniesz akumulator powienien przez kilkanascie sekund pikac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Harysiak

Witam panowie!!!!!!!!!!!

Sorki że przerywam wątek ale umnie jest taki problem gdy zamykam swojego paska alarm

się włącza ,wtedy naciskam na pilot wyłącz ,włącz i ustaje tlko po kilkunastu minutach

alarm się załącza czasami jest spokuj ,a gdy znowu się załącza odkręcam kleme minusową ,no i nie wiem co dalej proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam tez sie dolacze do tego tematu,moim pytaniem jest dlaczego czasami wychozdac z auta alarm sie sam uzbraja a czesciej musze sam pilotem nacianac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Syrenką" alarmu fabrycznego jest właśnie klakson umieszczony w bagażniku po stronie kierowcy.

Dodam, że fabrycznie ciężko jest go zmusić do wycia ;) - przekręcenie kluczyka powoduje jedno bipnięcie - chyba, że masz kluczyk bez pastylki immo lub niewkodowany w immo - wtedy będzie wył.

najskuteczniejsze wyzwolenie fabrycznego alarmu to tylna klapa. zamknij pilotem i otwórz mechanicznie kluczykiem bagażnik, powinien wyć.

 

 

U mnie akurat taka jest ja z allegro i jest pd maska obok aku.

http://www.allegro.pl/item630207051_syrena_alarm_vw_passat_eos_jetta_golf_touareg_audi.html

 

trzy przewody: staly plus, stala masa i albo sterowanie masa albo plusem( podaje na krotko i mase i + . nawet nie jęknie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzy przewody: staly plus, stala masa i albo sterowanie masa albo plusem( podaje na krotko i mase i + . nawet nie jęknie)

Jeśli to oryginalna syrena, to jest ona "inteligentna" - sterowana z modułu komfortu za pomocą danych przesyłanych magistralą (ten trzeci przewód).

cambiosirenaaa7.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to musze sprawdzic 3 pin z modulu.bo cos nie chce trukac :(

(alarm uzbrajam pilotem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to musze sprawdzic 3 pin

 

Jeśli język nie stanowi przeszkody - przeczytaj ten wątek:

http://forums.tdiclub.com/showthread.php?t=160960

 

Opisana jest różnica w podłączeniu syreny w starszych i nowszych rocznikach.

Oraz co trzeba zrobić kiedy się wymienia/dodaje syrenę typu "klakson" na elektroniczną.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos nie moge sie doc czytac,dlaczego nie trabi.

Pewnie dlatego.Siren wiring, here's what my analysis says

 

1. move pin 2 (factory horn) to Pin 1 of the siren, move T15/11 (CCM) to T15/6(CCM) - Signal

2. move Pin 1 (factory horn) to Pin 2 of the siren - Ground

3. tap pin 3 of siren to T15/12(existing)-power

 

W komforcie wyskakuje not instaled

Edytowane przez alexander.p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

????

Edytowane przez rosiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. tap pin 3 of siren to T15/12(existing)-power

 

W komforcie wyskakuje not instaled

Trzeci PIN na kostce do modułu komfortu. W górnym rzędzie kostki. Może masz trochę wody w module i przeżarło blaszkę. U mnie tak jest. Woda zrobila swoje i raz jest styk na tym złączu - raz nie ma. A skoro nie ma zasilania to nie zatrąbi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rosiek - sprawdze co jes w mojej.

 

Danek75- modul ktos wymienial, ciekawe czy pasuje w 100%, ale rozbore i sprawdze wilgoc.

 

Nadal mi nie swieca lamki po otwarciu drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROSIEK:

a jak wyjoles tą plytke drukowaną, gdzie pod spodem sa te batrie. mi nie chcialo zejsc (zeby nie polamac).

Edytowane przez alexander.p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie brak napiecia jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy

mam takie pytanie , znalazłem ta syrenę w bagażniku działa jak zamknę drzwi z pilota i otworze maskę , ale nie mam żadnego sygnału jak zamykam i otwieram drzwi z pilota czy jest to normalne .

Jeśli tak jak mogę podłęczyć syrenbę tak aby był sygnał dzwiękowy przy zamykaniu i otwieraniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam koledzy

mam takie pytanie , znalazłem ta syrenę w bagażniku działa jak zamknę drzwi z pilota i otworze maskę , ale nie mam żadnego sygnału jak zamykam i otwieram drzwi z pilota czy jest to normalne .

Jeśli tak jak mogę podłączyć syrenę tak aby był sygnał dźwiękowy przy zamykaniu i otwieraniu.

Pozdrawiam

 

To ustawiasz w module komfortu za pomocą VAG-a.

 

Warianty działania zdalnego sterowania radiowego - modele 05.98>

Podane w tabeli warianty działania mogą być wywoływane poprzez wybór numerów kanałów 03 do 10 i dopasowywanie do każdego kluczyka w dowolnym wariancie.

 

wariantydziaeniezdalnegosterow2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności