Skocz do zawartości
Gość xxmenxx21

zmiana z niemieckiego na j. Angielski raz jeszcze

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xxmenxx21

Witam

Nabyłem Passata 2004 r 1.9 tdi avf

Nawigacja mfd i duzy komputer

mam problem z jezykiem-ustawiony jest niemiecki

Duzo czytałem na temat ustawienia menu Angielskiego które byłoby bardziej przyjazne dla mnie

Niegdie jednak nie znalazłem instrukcji krok po kroku nak wejsc w ustawieniach i to zmienic( jesli wogóle sie da)

próbowałem szukac w menu mfd- niegdzie nie ma nawet wzmianki: o wyborze jezyka

to samo po wejsciu do meny kompa(wcisniiece dolnego guzika przy wycieraczkach- wchodzi jakies menu ale informacyjnie- nic tam nie mozna zmieniac

 

juz sam nie wiem czy ja cos zle robie czy czeka mnie wizyta w serwisie aby sobie pomóc

Pozdrawiam:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale o co Ci chodzi :eek: ??

Gdzie chcesz zmienić ten język ???

przecież to już było trzepane ze 100 razy jak nie więcej

vag>instruments 17> adaptacja 10> kanał 04> i zmieniasz na co chcesz :

1 - Deutsch (German)

2 - Englisch (English)

3 - Französisch (French)

4 - Italienisch (Italian)

5 - Spanisch (Spanish)

6 - Portugiesisch (Portuguese)

7 - Kein Text

8 - Tschechisch (Czechoslovakia)

 

i już ;)

jesli chodzi o passta 3B lub 3BG

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmenxx21

ale czytałem ze w niektórych modelach obejdzie sie bez vaga i mialem nadzieje ze u mnie tez ;)

dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xxmenxx21 ustaw się z kimś z twojego miasta kto posiada VAG'a i ci zmieni, 2 min roboty;) Tego nie zmienisz w ustawieniach ani w żadnym menu MFD, trzeba użyć VAG'a.

Duzo czytałem na temat ustawienia menu Angielskiego

Widać, że raczej za dużo to nie czytałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czytałem ze w niektórych modelach obejdzie sie bez vag
tak,można zmienić bez VAG-a w 3C albo jak wolisz B6 ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmenxx21

Czy któś z użytkowników forum z Vagiem byłby na tyle pomocny i poratował mnie?

A może macie jakieś namiary?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego szukaj w swoich okolicach klik. Chyba że się zabierzesz na spot do zachodniopomorskiego, Gładki będzie miał kabelek i kompa klik. Zapraszamy :D

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość munio0

witam i ja chcial bym sie podpiac do tematu brat ma seata toledo 2002 i tez bym chcial zmienic u niego jezyk na angielski czy to bedzie moze taka sama procedura jak w passacie bo zegary wygladaja prawie identycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak. Przeprowadzałem koledze taki zabieg w Seacie Toledo 2000 i procedura była taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy moze ma ktoś vaga z bełchatowa,piotrkowa i zmienił by jezyk z francuskiego na angielski passat styczeń 2005r embassy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będę zakładał nowego tematu więc zapytam tutaj. co jest grane ze żadne ustawienia mi się nie zapisują?? w adaptacji zmieniam wartości robię TEST i zapisuję i ok. działa. ale jak tylko zgaszę silnik i zapalę na nowo robię odczyt i wartości znów oryginalne. wiecie co na to poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z innej ale podobnej beczki :), a mianowicie udało mi się zmienić język komunikatów na angielski teraz jestem happy :), a teraz czy w navi można zrobić tak samo? nie chodzi mi o polski ale o np: angielski czy navi ma tylko jeden wybór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Wam wszystkim serdecznie podziękować!

Jestem dopiero początkujący w Passacie, ponieważ posiadam go niedługo, ale Wasze posty o zmianie języka w FISie bardzo mi pomogły.

Dzisiaj zajęło mi to dzięki Waszym poradom około 3 minuty:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest smieszne. Jest czeski język, a nie ma polskiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest smieszne. Jest czeski język, a nie ma polskiego

dokładnie :) ale bardziej bawi mnie fakt, że stwierdził to forumowicz o nicku "mariusz_czechy" mieszkający w miejscowości "Tłumaczów" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja z innej ale podobnej beczki :), a mianowicie udało mi się zmienić język komunikatów na angielski teraz jestem happy :), a teraz czy w navi można zrobić tak samo? nie chodzi mi o polski ale o np: angielski czy navi ma tylko jeden wybór?

 

Nie wiem jak w MCD ale w MFD da się zmienić język w ustawieniach nawigacji. Info 100 % pewne bo zmieniałem w swojej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest smieszne. Jest czeski język, a nie ma polskiego :)

 

Też to zauważyłem. Dlaczego VW liczy się z pepikami, których rynek jest mikroskopijny w porównaniu do rynku polskiego, a nie liczy się z nami? Właściwie powinniśmy bojkotować samochody, które nie mają polskiego menu. Ciekawe jak jest z dzisiejszymi "nówkami z salonu"? To byłaby trochę chyba arogancja sprzedawać na polskim rynku nowe samochody bez menu wyświetlacza w języku polskim. No i jak to się ma do ustawy o języku polskim? We wszystkich urządzeniach elektronicznych obsługa w języku polskim jest przecież standardem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też to zauważyłem. Dlaczego VW liczy się z pepikami, których rynek jest mikroskopijny w porównaniu do rynku polskiego, a nie liczy się z nami? Właściwie powinniśmy bojkotować samochody, które nie mają polskiego menu. Ciekawe jak jest z dzisiejszymi "nówkami z salonu"? To byłaby trochę chyba arogancja sprzedawać na polskim rynku nowe samochody bez menu wyświetlacza w języku polskim. No i jak to się ma do ustawy o języku polskim? We wszystkich urządzeniach elektronicznych obsługa w języku polskim jest przecież standardem.

 

Język czeski jest pewnie dlatego, że Skoda jest w grupie Vag. Taki ukłon w stronę Czechów. Z tymi komunikatami w obcym języku to nie ma co przsadzać. Nie ma ich niewiadomo ile a mój ulubiony to "please refuel" :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przoduje "check brake pads" czy jak kto woli "bremsbelag prufen". Klocki mam jeszcze grube a to mi wiecznie pika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za lekki odkop tematu, ale szukam i szukam i nie moge znalezc, a pierwszy post z tego tematu mnie idealnie dotyczy :) auto to Passat 99r, fabryczna navi MFD (bez napisu czyli wersja A) oraz pełen fis. Język zmieniłem w adaptacjach na angielski z niemieckiego, w zegarach zmienił sie tak jak trzeba, komunikaty po angielsku, niestety MFD dalej po szwabsku. Czy trzeba ją jakoś zresetować zeby język sie zmienił? Bo w samych jej ustawieniach nie ma nic o języku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności