Skocz do zawartości
scubi206

Gniazdo zapalniczki przy tylnej kanapie

Rekomendowane odpowiedzi

wie ktoś może który bezpiecznik odpowiada za to gniazdo (w środkowej konsoli z tyłu, takie wysuwane)? napewno nie jest to ten sam bezpiecznik co do przedniej zapalniczki bo przednia mi działa a tylnia nie. nie ma tam napięcia.

Może ktoś miał podobny problem.

 

Pozdrawiam

Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tamte rozpiski przeglądałem wiele razy. gdybym znalazł tam odpowiedź nie zawracał bym Wam głowy :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Tylko nie podłączaj urządzenia pobierającego więcej niż 150W bo będą leciały bezpieczniki

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wie ktoś może który bezpiecznik odpowiada za to gniazdo (w środkowej konsoli z tyłu, takie wysuwane)?

 

Sprawdz bezpiecznik nr 35 - tak mi sie wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety to nie bezpiecznik 35. po telefonicznej konsultacji z ASO też nie jestem oświecony.

oczywiście kazali podjechać :-) hehe znowu pęknie z 50 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szewc

Możesz też sprawdzić każdy bezpiecznik :) Może to troche zajmie, ale zawsze to szybciej niż czekać na odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jermig

Czy już wiadomo, który to bezpiecznik?

Pytam, bo mam ten sam problem i też nie mogę znaleźć info na ten temat.

 

Pozdrawiam

Jurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik odpowiadajacy za tylnie gniazdo zapalniczki jest umiejscowiony tam gdzie przekazniki - za podstawowa tablica bezpiecznikow. Trzeba zdjac plastyk pod kierownica i tam poszukac plyty z przekaznikami jest tak ok 6 - 7 bezpieecznikow, szukaj a znajdziesz :) (mam wersje UK) wiec nie wiem po ktorej stronie jest to u ciebie.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i ja mam podobny problem z tym gniazdem zapalniczki w telnej częsci auta.

Sprawdziłem juz wszystkie bezpieczniki i te na płycie przekazników też wszystkie dobre a napiecia na tym gniezdzie nadal niema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yarcio

Za gniazdka w Bagażniku są odpowiedzialne Przekaźniki, Przekaźnik A jest odpowiedzialny za Gniazdko nr 1, a Przekaźnik B za gniazdko nr 2.

przeka378nikiux6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yarcio nie mówimy tutaj o gniazdkach w bagażniku tylko o gnazdku umieszczonym przy tylnej kanapie, a co do twego opisu to nie są to przekazniki tylko bezpieczniki i te bezpieczniki tak jak napisałes odpowiadają za gniazdka w bagażniku.

 

I w końcu udało mi sie zlokalizować ten bezpiecznik i załączam fotkie gdzie on jest umiejscowiony (mam na mysli bezpiecznik odpowiadający za gniazdo przy telnej kanapie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szymond2

Witam moze mi ktoś pomóc który bezpiecznik odpowiada za gniazdko przy tylnej kanapie.... w 3BG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jaki model Paska chodzi? 3b czy 3bg .Bezpiecznik 33 (15A) zabezpiecza gniazdo zapalniczki z przodu w3b.Na razie przewertowałem trochę schematów od 3b i nigdzie nie znalazłem dodatkowego gniazda zapalniczki przed pasażerami tylnej kanapy :confused:.Teraz poszukam w schematach 3bg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szymond2

chodzi o 3BG,

nigdzie nie moge się do tego dokopać, a miałem małe zwarcie we wtyczce i na 100% spalił się bezpiecznik

z góry dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szymond2

Potrafi ktoś mi pomóc z tym bezpiecznikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem :/ no panowie tylko nie mowcie ze nie wiecie :P czekamy na pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szymond2

Czyżby nikt nie wiedział który to bezpiecznik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyżby nikt nie wiedział który to bezpiecznik?
W tym problem,bo w schematach od 3B i 3 BG nie ma dodatkowego gniazda w kabinie. :confused:

Bezp.jpg

Bezp 1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności