Skocz do zawartości

kuba6422

  • Liczba zawartości

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O kuba6422

  • Urodziny 05/14/1992

Informacje osobiste

  • Imię
    Jakub
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Wągrowiec

Samochód

  • Silnik
    B5(3B) 1.9 TDI 90KM (AHU)
  • Rok produkcji
    1998
  1. Witam koledzy mam paska b5 1.9tdi ahu 90hp i mam takie same objawy czyli szarpie tylko przy rownej jezdzie na 3 i 4 biegu jak i przy ruszaniu jak lekko dodam gazu bo bez gazu nie szarpie dodam ze wtryski dalem do sprawdzenia i wyregulowania niby bylo oki czyscilem zaworki n75 n108 i wszystko co mi wpadlo pod raczki nastawnik wyczyszczony nawet byl czysty w srodki 1 maly opilek dawka 3.4 przeplywka podmieniona skrzynia biegow tez jest inna bo juz nie mialem pomyslu przeguby ok wewnetrzne jak i zewnetrzne lozyska tez dodam ze podczas szarpania skacze napiecie na nastawniku o okolo 0.2-0.4V nie mam pomyslu co to nawet kola podmienialem i to samo. Przy ruszaniu jest efekt jak by chodzil na 3 gary a komprecha 32 31.5 32 32 pomocy chlopaki moge dac logi co tylko chcecie tylko blagam pomozcie bo mam juz dosc
  2. witam mam poważny problem a mianowicie auto nie odpala, powodem było powietrze w paliwie gdyż po dłuższym postoju było trzeba dłużej zakręcić ale odpalał czasami go przytkało podczas jazdy ale jeździł i było tak w miare cały czas próbowałem coś z tym zrobić a mianowicie wymienione wszystkie wężyki pod maską wraz z filtrem od 1,6td (golf 2 ) z wejściem w wyjściem wężyka z filtra brak podgrzewacza, wymienione wszystkie opaski zaciskowe i węże dochodzące do pompy od pompy czy nawet od wtrysków przelewowe itd, sprawdzona szczelność w pływaku w baku wyczyszczone sitko w pływaku i sprawdzałem szczelność wężyków idących pod autem wszystko było szczelne a w filtrze nadal powietrze a filtr jest nowiutki już nie pamiętam który z kolei, jedyne co teraz zaóważyłem przy odpowietrzaniu pompy to to że jak odkręciłem metalowe wężyki doprowadzające paliwo do wtrysków to z wtrysku nr1 i 2 lekko " podskakuje" ropa a z 3 i 4 leci kilka krotnie mocniej, auto wcześniej odpalało bez problemu sekcja wymieniona pompa uszczelniana przezemnie więc nie wiem w czym problem, proszę o pomoc bo już się z tym ponad miesiąc męcze a auto od tygodnia nie odpala, mam filmiki jak by co więc mogę wstawić na yt i dać link
  3. weź odpal auto i odkręć kurek od wody i obserwój czy nie bąbluje albo sprawdz czy nie masz " MASŁA " pod korkiem oleju. Ja jestem wręcz pewien że to uszczelka
  4. witam słyszałem że można się ''cofnąć'' z olejami tzn. zdjąć miche olejową i pokrywe zaworową przepłukać to wszystko benzyną ekstrakcyjną i mozna zalać 5w30 to prawda? dzięki za wszelkie info.
  5. Witam wszystkich mam do was prośbę o pomoc. Moja tylna klapa po odebraniu auta od lakiernika nie otwiera się od zewnątrz, otwieram ją od wewnątrz ''kijem'' i mam tego dość.Powiem jak to wygląda jak patrze na zamek, jak ruszam''klamką'' od zewnątrz to rusza się ''ramie'' zamka ale jedno a do otwarcia zamka powinny się poruszać dwa, a jeśli wezmę i palcem ruszam tym drugim ''ramieniem'' to zamek pracuje. Jest metoda którą sam opracowałem wkręcić śrubkę w ramię i wtedy automatycznie się rusza drugie ale jest problem wtedy centralnym ani manualnie nie zakluczę bagażnika. Proszę o pomoc i przepraszam że pisze w tym temacie ale nie mogłem stworzyć nowego. Z góry dziękuje za pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności