Skocz do zawartości

sadek1979

  • Liczba zawartości

    77
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez sadek1979

  1. Nie wiem czy koledzy słyszeliście o konkursie o nazwie KOLOROWE BOISKA ???? W skrócie szkoła która otrzyma najwięcej głosów będzie właścicielem nowego boiska szkolnego . Jeżeli macie kilka sekund bardzo prosze o oddanie swojego głosu . Jeżeli nie ma na tej liście Twojej szkoły to proszę o podanie miejscowości ŚWIDWIN . Nas to nic nie kosztuje , nie udostępniamy swoich danych a dzieciaki mogą mieć nowe boisko . Dziękuję za Wasze głosy . Jeżeli moje miasteczko wygra prześlę fotkę że to min dzięki Waszej pomocy się udało . Pozdrawiam
  2. Zakupilem kabelek Vag 12.12 (wersja ryzowa ) i dostalem do niego kilka dodatkowych programow min 11.11.2 11.11.3 12.12.3 oraz 14.10.1 12.12.0 ale wszystkie w wersji angielskiej . Moje pytanie jest takie , jaki moge zainstalowac program bym mial polska wersje i tak aby nie uszkodzic kabla . Dziekuje za Wasze podpowiedzi .
  3. Ponawiam pytanie Koledzy potrzebuję numer zaślepki w okolicach wycieraczek przednich . Chodzi mi o te które zdemontowałem do wymiany amortyzatorów jak radzili w temacie http://forum.vw-passat.pl/threads/12...zenia-co-i-jak . Pozdrawiam zaślepki gumowe okrągłe .
  4. Koledzy potrzebuję numer zaślepki w okolicach wycieraczek przednich . Chodzi mi o te które zdemontowałem do wymiany amortyzatorów jak radzili w temacie http://forum.vw-passat.pl/threads/121643-Wymiana-zawieszenia-co-i-jak . Pozdrawiam
  5. Koledzy pilnie potrzebny kolega z forum z Piły który posiada VAG-a . Proszę o odzew na pw . Pozdrawiam .
  6. Opis potwierdzony , wymiana amortyzatorów odbyła się bez rozpinania górnych wahaczy . Mam tylko jeden problem a mianowicie uszkodziłem dwie zaślepki te gumowe . Czy ktoś z szanownych kolegów mógłby podać mi ich numery lub prawidłową nazwę bo nie mogę ich namierzyć ani nawet zamówić . Próbowałem jako zaślepka nadwozia , podwozia i inne ale bez skutku . Pozdrawiam .
  7. dokładnie tak kolego Romi dziękuję pięknie
  8. jak w temacie potrzebny numer części a dokładnie plastyk w który wchodzi dolne mocowanie tylnej kanapy w Passacie B5 fl sedan (kombi ma inne mocowanie ) Mały plastykowy prostokąt ( wciskany w karoserię ) w niego wchodzi ucho kanapy dolnej - siedziska .
  9. Potrzebne amortyzatory tył + przód + odboje do Passat B5 2004 rok sedan 1.9 tdi 101km . Proszę o ofertę.
  10. potrzebne wszystkie filtry i olej motul do Passata 1.9 tdi 101km 74kw 2004 rok na pompo wtryskach proszę o ceny pozdrawiam
  11. jak w temacie błąd 891 oraz 49493 i jeszcze 446 oznaczenie potrzebne do passata 2008 r z silnikiem common raily
  12. Dwa dni temu turbinka była zdejmowana do czyszczenia , egr również doprowadzony do czystości , podciśnienia również były dobre . ---------- Dodano o 22:35 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:34 ---------- logi były z 003 i 011
  13. Jak w temacie proszę o analizę logów powodem jest błąd 19586 http://vaglog.rtnet.pl/sadek1979_115396.html http://vaglog.rtnet.pl/sadek1979_115397.html
  14. Potwierdzam Wasze słowa tzn turbinka wyciągnięta była czysta a problem leżał w dźwigience sterującej ( miała skoki ) . Do wyjęcia turbinki nie trzeba specjalistycznych narzędzi wystarczy kilka kluczy i wkrętaki . Dla kogoś kto będzie się wahał czy da radę odpowiem że tak . Nowe uszczelki ( kpl do EGR , pod turbinkę od strony kolektora i uszczelki na rurkę do oleju to koszt 84zł w serwisie . Pozdrawiam
  15. No i czeka mnie czyszczenie turbinki . Sprawdzałem podciśnienia i na vakum pompie jest -0,8 na wejściu do egr -0,8 na klapie do gaszenia po wyłączeniu silnika -0,6 na wyjściu z egr -0,7 . Ciśnienia są dobre Dodatkowo podmieniłem N75 , sprawdziłem sztangę w innym Passacie i jest dużo dłuższy skok ok 1,5 -2 cm natomiast u mnie ok 0,8-1 cm więc różnica znaczna . Grucha szczelna bo podłączyliśmy trójnik z manometrem i po zgaszeniu ciśnienie było i nie spadało . Dziękuję koledzy za cenne wskazówki . Czy da radę zdemontować turbinkę bez demontażu kolektora ???? Pytam bo znalazłem różne sprzeczne informację .
  16. Autko to Passat b5 2004 rok silnik 101km 1.9tdi Objawy to wchodzenie w tryb awaryjny powyżej 3000 obrotów i wyświetla się komunikat ABGAS WERKSTAT . Dodatkowo brak mocy w porównaniu do wcześniejszych miesięcy . Sprawdzone zostały przewody podciśnieniowe i wszelkie węże są szczelne . Wiem że dodatkowo do sprawdzenia N75 . Kierownice raczej nie są zapieczone ponieważ stosuję dynamiczny styl jazdy Zaczęło się od tego że podczas wyprzedzania pod górę coś strzeliło i nagły brak mocy Po zgaszeniu autka i ponownym odpaleniu wszystko wróciło do normy i tak przez miesiąc wszedł w tryb awaryjny jeszcze dwa razy a teraz cały czas tak jest że po przekroczeniu 3000 obrotów muł i brak mocy . Proszę o sugestię Dodam że sztanga od turbiny po logowaniu na kanale 11 działa. Logi robiłem po raz pierwszy więc proszę o wyrozumiałość jak coś jest źle . Pozdrawiam http://vaglog.rtnet.pl/sadek1979_114374.html http://vaglog.rtnet.pl/sadek1979_114375.html http://vaglog.rtnet.pl/sadek1979_114376.html http://vaglog.rtnet.pl/sadek1979_114377.html Logowane grup to 003 011 (po dwa razy robiłem ) Błąd 17965 regulacja ciśnienia doładowania, przekroczona górna granica regulacji". Obstawiam N75 mimo że pomiary są właściwe (między 14-20 ohmów ) ale jeszcze zostaje membrana .
  17. Jak w temacie potrzebuję oznaczenie i numer zamka w drzwiach kierowcy z przodu do Passata B5 FL 2004 rok (sedan ) 1.9tdi 101km Na allegro jest sporo zamków ale wszyscy piszą że do 2002 roku a w następnych latach są już inne ( czym się różnią ewentualnie czy można założyć z lat poprzednich ) Proszę o pomoc w temacie
  18. Dziękuję koledzy za pomoc , śrubka już jest . Pozdrawiam
  19. Koledzy pilnie na dziś potrzebuję śruby do przegubu do Passata B5 po lifcie . Tylko po lifcie bo musi być na imbus 14 . Jeżeli ktoś z pobliskiej okolicy posiada to proszę o kontakt 502761436
  20. sadek1979

    Fotoprzestroga +18

    A tu kolejny przykład jak zawsze nam się spieszy również moje otoczenie http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120708/POWIAT03/120709640
  21. sadek1979

    Fotoprzestroga +18

    A tu fotki z mojego otoczenia dodam tylko że byłem pasażerem tego kabrioleta
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności