Skocz do zawartości

maxdax

  • Liczba zawartości

    226
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez maxdax

  1. Jak zamontować ten biały kołek (szyba+prowadnica)? Niestety cały czas mi wpada do środka.
  2. Czyli krzywa głowica/blok mikro pękniecią się tworzą od zbyt wysokiej tempeatury, brak smarowania, jakości paliwa (wysoka temp spalania) itditp - czyli idąc tym tropem, duży wpływ ma olej i paliwo na jakim jeździmy, dobrze myślę? Przy jakim przebiegu padła wam uszczelka?
  3. Panowie a co jest przyczyną padających uszczelek? Przy jakich przebiegach padają?
  4. Witam, czy jest możliwość w ETCE sprawdzenia czy producent przewidział jakąś półkę w miejsce popielniczki tył i gniazda zapalniczki (stara mi się wyłamała) i w sumie jat mi tam zbędna i jaki numer ma tylni panel w tunelu w starym połamały mi się zaczepy a gdy skręcam na śruby nie mogę tego spasować bo odskakuje?
  5. no właśnie pchałem, chciałem go wybić i pękł mi zatrzask prowadnicy, albo już ktoś kiedyś do tego się dobierał bo widziałem oznaki kleju super-glue, że ktoś tą prowadnice już kleił, teraz nie wiem czy kupić nową prowadnicę czy da się to jakoś bezboleśnie skleić. Został mi ten większy kołek w całości, przy składaniu planuje w tą większą tulejkę włożyć kołek rozporowy i w środek wkręcić wkręta myślę że będzie się trzymało. Teraz pytanie jak założyć linkę na zewnętrzną klamkę? Czy klamkę z zewnątrz jakoś się rozbiera? Nie chcę zniszczyć lakieru.
  6. Ok już sobie poradziłem, wewnątrz drzwi ściągnąłem białą plastikową osłonę zakrywającą cały mechanizm zameka i udało mi się otworzyć poruszając mechanizm który ciągnie linka, niestety na początku w złą stronę ciągnąłem linkę musi być ciągnięta tak jak działa klamka
  7. Mój problem polega na tym że spadła mi linka z klamki zewnętrznej, a wewnątrz miałem włączoną blokadę przed otwarciem od wew. przez dzieciaka, nie wiem jak to ugryźć, Pozbyłem się tapicerki i blachy mam dostęp od środka, siłownik od centralnego działa otwiera i zamyka. Ciągnę ręcznie za linkę klamki aby otworzyć od zewnątrz ale nic się nie dzieje. Ktoś wie jak otworzyć drzwi gdy jest blokada włączona i nie da się otworzyć drzwi od zewnątrz?
  8. Ok, z kołkiem sobie poradziłem, rozwierciłem go, no i pozbyłem sie blachy
  9. Nie bardzo wiem jak wyciągnąć ten biały podwójny kołek przytrzymujący szybę z prowadnicą. Jak to ugryźć próbowałem drutem ale coś nie idzie.
  10. Czy jest może dostępna zaślepka tylnej popielniczki lub dodatkowa półka? Samochód kupiłem już bez popielniczki, została wyrwana, wyżej mam także gniazdo zapalniczki ale po rozkręceniu tunelu zauważyłem że pod gniazdo nie jest podłączone żadne zasilanie i nie działa, i niemogłem znaleźć wtyczki aby to podłączyć. Czy to możliwe że samochód wyjechał z fabryki bez działającego gniazda zapalniczki? Dodam tylko że w bagażniku mam dwa gniazda i z przodu w popielniczce, razem 3 gniazda 12V, ale to czwarte w tunelu czy tylnej popielniczce nie działa.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności