Skocz do zawartości

GURAL

  • Liczba zawartości

    6632
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez GURAL

  1. Nie masz, masz za to grzałkę elektryczna swierzego powietrza przed nagrzewnica.
  2. Tez na to poluje, ale nie ma jeszcze oferty spelniajacej moje oczekiwania. :hmm ? ---------- Dodano o 01:43 ---------- Poprzednia wiadomość o 01:41 ---------- Zaoszczędzisz na kawie.
  3. :lol2 Juz od kilku dobrych lat nie slyszalem zeby komus sie ksiazka w telefonie zapelnila.
  4. Myślałem o dev14, wymyslil nowe czujniki, a wlasciwie ich nowy podzial.
  5. http://forum.vw-passat.pl/threads/129263-czujnik-g62-g2 Mamy na forum początkującego mielke2 ???
  6. Jeśli będą od ciebie żądać; To olej naciągaczy, a jeśli nie będą nic chcieli to możesz rozważyć ich propozycje.Jest bardzo wiele firm które naciągają w taki sposób, wystrzegaj się każdego kto chce cokolwiek od ciebie zanim sprzedasz auto.
  7. w aso vw 443857847b89h przycisk 20.42 pln
  8. Skąd Ty mieszkasz ze nie trafiłeś tu wcześniej? BTW Witamy za granica forum.
  9. No właśnie, miałem ci PW z rana wysłać i zapomniałem, niestety nic z tego nie będzie, kolesie za bardzo się boja. ---------- Dodano o 22:19 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:01 ---------- Jak miał comprehensive to dostanie, a zniżki poleca tylko z megane, i to nie koniecznie cale. To chyba będzie najlepsza opcja. Bo ci od skupu to pewnie zaproponuje z L200.
  10. No ja to raczej za stary jestem. Cos bym kliknął, pewnie znajdzie się jakiś troll w tym roku, jako forumowicz roku.
  11. Tez żartuję, ale spodziewałem się większego odzewu na pytanie o kontrolkę ESP. Wtedy to raczej stoimy w korkach tak jak dzisiaj i nigdzie nie jedziemy. Ja dzisiaj jechałem za jakimś baranem, jechał pod delikatne wzniesienie wolniej niż 10 mil na godzinę gdzie spokojnie można było ze 20 pocisnąć. Co innego z góry, jak się ma letnie gumy i nie ma opcji hamowania na nich.
  12. Jaja se robię Nie widziałeś ( i ) EDIT// Se człowiek pytanie zadał i zaraz po nim pojechali jak po burej suce Fotka niestety zapożyczona z neta. Ja mam K+CAN Commandera, chyba nie myślisz ze mógłbym mieć u siebie tak duży przebieg? ---------- Dodano o 21:09 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:06 ---------- ---------- Dodano o 21:10 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:09 ---------- A co z naszym corocznym konkursem?? http://forum.vw-passat.pl/threads/114269-Passat-Awards ---------- Dodano o 21:11 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:10 ---------- Jakbyście nie zauważyli, to jest licznik z przedlifta.
  13. BTW Panowie co to za kontrolka bo dzisiaj cały czas świeciła (znaczy sie mrugala do mnie ) :ocochodzi podłączałem pod kompa i nie ma żadnych błędów. ---------- Dodano o 20:03 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:02 ---------- To jakiś czas przeżyjesz
  14. GURAL

    Passat Awards

    Podbijam. wiem ze kotlet ale na czasie.
  15. Kolektory w tych silnikach są takie same, to co jest widoczne w pierwszym poście, to jest chłodnica układu recyrkulacji spalin.
  16. U mnie naje...lo już chyba z 10 cm śniegu a na drogach jest jazda bez trzymanki.
  17. Widzę ze w Polsce mieszkałeś w terenie raczej śnieżnym. U mnie śnieg na drodze leżał 3~4 miesiące w roku wiec i tutaj daje rade jak spadnie, chociaż na tubylców trzeba brać duuużą poprawkę, bo oni nie maja zielonego pojęcia co to znaczy jazda po śliskim.
  18. LB7Z - srebrny satynowy metalik
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności