-
Liczba zawartości
6632 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez GURAL
-
Nie masz, masz za to grzałkę elektryczna swierzego powietrza przed nagrzewnica.
-
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
GURAL odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Tez na to poluje, ale nie ma jeszcze oferty spelniajacej moje oczekiwania. :hmm ? ---------- Dodano o 01:43 ---------- Poprzednia wiadomość o 01:41 ---------- Zaoszczędzisz na kawie. -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
GURAL odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
:lol2 Juz od kilku dobrych lat nie slyszalem zeby komus sie ksiazka w telefonie zapelnila. -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
GURAL odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Myślałem o dev14, wymyslil nowe czujniki, a wlasciwie ich nowy podzial. -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
GURAL odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Juz widac. -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
GURAL odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Przesadzasz panie. -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
GURAL odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
http://forum.vw-passat.pl/threads/129263-czujnik-g62-g2 Mamy na forum początkującego mielke2 ??? -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
GURAL odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Nie :nie tylko kluczyki i kiere -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
GURAL odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Jeśli będą od ciebie żądać; To olej naciągaczy, a jeśli nie będą nic chcieli to możesz rozważyć ich propozycje.Jest bardzo wiele firm które naciągają w taki sposób, wystrzegaj się każdego kto chce cokolwiek od ciebie zanim sprzedasz auto. -
W jakim kolorze mieszek?
-
w aso vw 443857847b89h przycisk 20.42 pln
-
-
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
GURAL odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Skąd Ty mieszkasz ze nie trafiłeś tu wcześniej? BTW Witamy za granica forum. -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
GURAL odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
No właśnie, miałem ci PW z rana wysłać i zapomniałem, niestety nic z tego nie będzie, kolesie za bardzo się boja. ---------- Dodano o 22:19 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:01 ---------- Jak miał comprehensive to dostanie, a zniżki poleca tylko z megane, i to nie koniecznie cale. To chyba będzie najlepsza opcja. Bo ci od skupu to pewnie zaproponuje z L200. -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
GURAL odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Pijok :alko -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
GURAL odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
No ja to raczej za stary jestem. Cos bym kliknął, pewnie znajdzie się jakiś troll w tym roku, jako forumowicz roku. -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
GURAL odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Tez żartuję, ale spodziewałem się większego odzewu na pytanie o kontrolkę ESP. Wtedy to raczej stoimy w korkach tak jak dzisiaj i nigdzie nie jedziemy. Ja dzisiaj jechałem za jakimś baranem, jechał pod delikatne wzniesienie wolniej niż 10 mil na godzinę gdzie spokojnie można było ze 20 pocisnąć. Co innego z góry, jak się ma letnie gumy i nie ma opcji hamowania na nich. -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
GURAL odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Jaja se robię Nie widziałeś ( i ) EDIT// Se człowiek pytanie zadał i zaraz po nim pojechali jak po burej suce Fotka niestety zapożyczona z neta. Ja mam K+CAN Commandera, chyba nie myślisz ze mógłbym mieć u siebie tak duży przebieg? ---------- Dodano o 21:09 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:06 ---------- ---------- Dodano o 21:10 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:09 ---------- A co z naszym corocznym konkursem?? http://forum.vw-passat.pl/threads/114269-Passat-Awards ---------- Dodano o 21:11 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:10 ---------- Jakbyście nie zauważyli, to jest licznik z przedlifta. -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
GURAL odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
BTW Panowie co to za kontrolka bo dzisiaj cały czas świeciła (znaczy sie mrugala do mnie ) :ocochodzi podłączałem pod kompa i nie ma żadnych błędów. ---------- Dodano o 20:03 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:02 ---------- To jakiś czas przeżyjesz -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
GURAL odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Tzn? bo mnie tylko trochę śniegu spadło. -
Podbijam. wiem ze kotlet ale na czasie.
-
Kolektory w tych silnikach są takie same, to co jest widoczne w pierwszym poście, to jest chłodnica układu recyrkulacji spalin.
-
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
GURAL odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
U mnie naje...lo już chyba z 10 cm śniegu a na drogach jest jazda bez trzymanki. -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
GURAL odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Widzę ze w Polsce mieszkałeś w terenie raczej śnieżnym. U mnie śnieg na drodze leżał 3~4 miesiące w roku wiec i tutaj daje rade jak spadnie, chociaż na tubylców trzeba brać duuużą poprawkę, bo oni nie maja zielonego pojęcia co to znaczy jazda po śliskim. -
LB7Z - srebrny satynowy metalik
