-
Liczba zawartości
18 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez jedrek86
-
VIN decoder (wyłącznie VW, Audi, Seat, Skoda) - bez historii i przebiegów
jedrek86 odpowiedział netadmin_47 → na temat → Dokumentacje, opisy
Bardzo proszę o rozkodowanie jeszcze tego: WAUZZZ8P64A166376 Dzięki! -
VIN decoder (wyłącznie VW, Audi, Seat, Skoda) - bez historii i przebiegów
jedrek86 odpowiedział netadmin_47 → na temat → Dokumentacje, opisy
Proszę o rozkodowanie VIN: WVWZZZ3BZXE162105 WVWZZZ3BZWP352709 Dzięki z góry! -
Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)
jedrek86 odpowiedział elemenateur → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
Witam, potrzebuje kostek do lamp Audi A3 8L poliftowe (2000-2003) ( nie okrągłe) nr katalogowy: 1J0 973 724. Jaka dostępność i cena wraz z pinami 8szt? pzdr -
na 100% tak jak powyżej, miałem to ostatnio w a3...
-
Kolego do e52 możesz sobie za free pobrać oryginalne Nokia Maps, które po pobraniu map nie łączy się z netem (trzeba skonfigurować) http://www.nokia.pl/explore-services/ovi-mapy/do-pobrania#/nokia-e52/
-
To ja zacznę - dziennie ok. 10-15 szt. - palę od 8 lat, z trzykrotną przerwą na ok. 2 tyg ( choroba - angina) - nie próbowałem rzucić Natomiast coraz więcej moich znajomych rzuciło palenie poprzez stosowanie e-papierosów, najdłużej z nich nie pali już od 3 miesięcy papierosów, a e-papierosa odłożył ok. miesiąc temu...
-
Jakie głośniki do Passata B5
jedrek86 odpowiedział wilczak → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
A co polecacie pod samą navi MFD ver.D ? Może wypowie ktoś, kto posiada taką navi u siebie? -
Jakie głośniki do Passata B5
jedrek86 odpowiedział wilczak → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Hmm to co polecicie aby podłączyć bez wzmacniacza? -
Jakie głośniki do Passata B5
jedrek86 odpowiedział wilczak → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Nie oczekuje, że będzie to grać rewelacyjnie, natomiast "kończą" mi się seryjne głośniki a nie wiem co wybrać. Na pewno nie będzie wzmaka, w niedługim czasie dołożę coś do tyłu lepszego, żeby dźwięk był przyjemny. To Signaty czy Helixy? -
Jakie głośniki do Passata B5
jedrek86 odpowiedział wilczak → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
A Signaty H16 pod Gammą V bez wzmaka będą dawać radę? Potrzebne zwrotnice? Jak z seryjnymi tweeterami? Jestem zielony w tym temacie, ale jakoś przekonują mnie te signaty, chyba, że Helix DB 62.1? -
Florida ma 45cm...
-
Florida o wiele lepsza według mnie, jeździłem na takiej sirio i na najmniejszym Presidencie Georgia i są one zdecydowanie o gorszym zasięgu niż Florida. Najlepszym rozwiązaniem byłoby Ohio: http://allegro.pl/item891455974_antena_cb_president_ohio_sklep_w_wa_guma_gratis.html ale ona ma 85cm! Aktualnie jeżdżę na Floridzie i jestem zadowolony, jak na osobówkę i głównie w trasę to według mnie wystarczające, jeśli nie to bierz Ohio.
-
Na tej pierwszej fotce tą są chyba jakieś Exipy wg mnie.
-
Mnie MFA pokazuje średnie spalanie, w mieście ok.6-6,5l, w trasie ok. 5-5,5l przy spokojnej jeździe, silnik 1,9 AHU, seria, przebieg 190k km.
-
Ja tak miałem w Clio II dość często, sprawdź, jak koledzy mówią kostkę pod siedzeniem, ewentualnie popraw, skasuj błąd i po sprawie
-
[B5FL] Zawieszenie gwintowane
jedrek86 odpowiedział pike → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
zakładaj gwint na zimę, wyżej ustawisz, a na lato w dół go dasz i po sprawie... Te gwinty to nie jest straszny beton, mam w Golfie MK1 TA Technixa i jest dość komfortowy jak na gwint -
Lista komunikatów wyświetlacza 3B/3BG.
jedrek86 odpowiedział JurekW → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
jaglina Komunikat dotyczy nawigacji, że prowadzenie do celu jest nieaktywne. poczytaj tutaj http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=34568 -
Hmm... a ja mam tempomat, nie mam multi kierownicy, po przełączeniu na ON nie zapala się kontrolka na desce ale mam guzik, którym blokuje prędkość, więc tempomat działa...
