Skocz do zawartości

jedrek86

  • Liczba zawartości

    18
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez jedrek86

  1. Bardzo proszę o rozkodowanie jeszcze tego: WAUZZZ8P64A166376 Dzięki!
  2. Proszę o rozkodowanie VIN: WVWZZZ3BZXE162105 WVWZZZ3BZWP352709 Dzięki z góry!
  3. Witam, potrzebuje kostek do lamp Audi A3 8L poliftowe (2000-2003) ( nie okrągłe) nr katalogowy: 1J0 973 724. Jaka dostępność i cena wraz z pinami 8szt? pzdr
  4. na 100% tak jak powyżej, miałem to ostatnio w a3...
  5. Kolego do e52 możesz sobie za free pobrać oryginalne Nokia Maps, które po pobraniu map nie łączy się z netem (trzeba skonfigurować) http://www.nokia.pl/explore-services/ovi-mapy/do-pobrania#/nokia-e52/
  6. To ja zacznę - dziennie ok. 10-15 szt. - palę od 8 lat, z trzykrotną przerwą na ok. 2 tyg ( choroba - angina) - nie próbowałem rzucić Natomiast coraz więcej moich znajomych rzuciło palenie poprzez stosowanie e-papierosów, najdłużej z nich nie pali już od 3 miesięcy papierosów, a e-papierosa odłożył ok. miesiąc temu...
  7. A co polecacie pod samą navi MFD ver.D ? Może wypowie ktoś, kto posiada taką navi u siebie?
  8. Hmm to co polecicie aby podłączyć bez wzmacniacza?
  9. Nie oczekuje, że będzie to grać rewelacyjnie, natomiast "kończą" mi się seryjne głośniki a nie wiem co wybrać. Na pewno nie będzie wzmaka, w niedługim czasie dołożę coś do tyłu lepszego, żeby dźwięk był przyjemny. To Signaty czy Helixy?
  10. A Signaty H16 pod Gammą V bez wzmaka będą dawać radę? Potrzebne zwrotnice? Jak z seryjnymi tweeterami? Jestem zielony w tym temacie, ale jakoś przekonują mnie te signaty, chyba, że Helix DB 62.1?
  11. jedrek86

    Jaka antena PRESIDENT

    Florida ma 45cm...
  12. jedrek86

    Jaka antena PRESIDENT

    Florida o wiele lepsza według mnie, jeździłem na takiej sirio i na najmniejszym Presidencie Georgia i są one zdecydowanie o gorszym zasięgu niż Florida. Najlepszym rozwiązaniem byłoby Ohio: http://allegro.pl/item891455974_antena_cb_president_ohio_sklep_w_wa_guma_gratis.html ale ona ma 85cm! Aktualnie jeżdżę na Floridzie i jestem zadowolony, jak na osobówkę i głównie w trasę to według mnie wystarczające, jeśli nie to bierz Ohio.
  13. jedrek86

    jakie to felgi

    Na tej pierwszej fotce tą są chyba jakieś Exipy wg mnie.
  14. Mnie MFA pokazuje średnie spalanie, w mieście ok.6-6,5l, w trasie ok. 5-5,5l przy spokojnej jeździe, silnik 1,9 AHU, seria, przebieg 190k km.
  15. Ja tak miałem w Clio II dość często, sprawdź, jak koledzy mówią kostkę pod siedzeniem, ewentualnie popraw, skasuj błąd i po sprawie
  16. zakładaj gwint na zimę, wyżej ustawisz, a na lato w dół go dasz i po sprawie... Te gwinty to nie jest straszny beton, mam w Golfie MK1 TA Technixa i jest dość komfortowy jak na gwint
  17. jaglina Komunikat dotyczy nawigacji, że prowadzenie do celu jest nieaktywne. poczytaj tutaj http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=34568
  18. Hmm... a ja mam tempomat, nie mam multi kierownicy, po przełączeniu na ON nie zapala się kontrolka na desce ale mam guzik, którym blokuje prędkość, więc tempomat działa...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności