Skocz do zawartości

wilu8

  • Liczba zawartości

    107
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O wilu8

  • Urodziny 01/05/1980

Informacje osobiste

  • Imię
    marcin
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    lubsko

Samochód

  • Generacja
    B7
  • Silnik
    A4 avant
  • Rok produkcji
    2006
  1. Niewiem moze głupie pytanie ale czy gdy są spalone świece to sterownik ich nie załancza ? Ktos wie co oznaczaja te cyfry z grupy 16 poz 2 u mnie jest 1000001 ale nie zawsze rano na zimnym sprawdzałem na silniku ok 7 stopnia i na chwile w środkowej czesci zera zmieniały sie na 11 potem dalej tak samo
  2. Spokojnie daj w to miejsce okrągły pasujacy rozmiarem .Ja u siebie dałem z kpl. metrycznego i trzyma elegancko
  3. Witam potrzebuje pomocy od użytkowników AFNA możecie sprawdzić jaki macie wąż dolny chłodnicy po przejechaniu ok 30km Chodzi o dobrze rozgrzany silnik . W aktualnych temperaturach poniżej zera . Z góry za pomoc dziękuje >
  4. Spadajaca temp. to raczej norma jak jak zauważyłem opadajacą wskazówke temp. po dłuższym postoju na wolnych obrotach wyskoczyłem z auta pod maske macać chłodnice i przewody i niestety wszystko było zimne wiec wychodzi na to że silnik nie wydziela na tyle dużo ciepła żeby utrzymać temp . roboczą . chyba że egr otwarty nadrabia tym tego nie wiem mam zaślepiony . Sprawa jest zawsze jak temp spada poniżej -5
  5. Ja sobie taki patent zastosowałem (krucieć z forda ) w t4 na weżu do nagrzewnicy instalacja własnej konstrukcji i jestem zadowolony szybko sie nagrzewa nie dmucha już zimnym powietrzem
  6. U mnie przy 235 zmenione przy okazji częsci wyjęte dale jezdzą w innych autach bez problemu .Wsadzony kit Valeo za 1500 i jest spoko ułożyło się i nie czuć żadnej różnicy
  7. Belke już mam ale nie chce mi się zmieniać
  8. Czy w takim razie dozwolone by było lekkie podszlifowanie blachy mocujacej piaste zapewne w moim przypadku jest to kwestia nawet nie 1 mm
  9. Czy ktoś sie orientuje jaki jest najsłaszy punkt belki , miałem stłuczke i lekko mam lewe koło przesuniete suma jest -002 a norma jest +016 może wystarczy samą piaste zmienić ?
  10. Czujnik jest z tyłu silnika po lewej patrzeć od przodu pojazdu pod rura dolotową Polecam tylko ori z serwisu
  11. Chętnie pomoge jestem z lubska
  12. Tak wogule to wam powiem ze lipa z tymi napinaczami w AFN nawet nie są w stanie wytrzymać tyle co rozrząd , ja jak swojego kupiłem to mial widac kilka tyś wcześniej założony nowy zrobilem w 2 lata ok 40 tyśkm i zonk napinacz jest zatarty , myśle go chwilowo rozruszać
  13. Ja podważyłem koniec paznokciem i podgrzewając opalarką odkleiłem całą , szkoda że wcześniej tematu nie trafiłem bo właśnie dziś nakleiłem wszystkie nowe Koszt nowych akurat ASO w DE to koszt ok 110zł
  14. Jakiś czas temu kupilem licznik z anglika do przeróbki i ku mojemu zdziwieniu miał ponad 800tyś mil Niestety po kilku dniach się spalił ale w sumie mu się nie dziwie po takim przebiegu
  15. Ok 3 tyg. temu dałem 1500zł z przesyłką, zrobilem już 1000km jest fajnie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności