-
Liczba zawartości
107 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O wilu8
- Urodziny 01/05/1980
Informacje osobiste
-
Imię
marcin
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
lubsko
Samochód
-
Generacja
B7
-
Silnik
A4 avant
-
Rok produkcji
2006
-
Niewiem moze głupie pytanie ale czy gdy są spalone świece to sterownik ich nie załancza ? Ktos wie co oznaczaja te cyfry z grupy 16 poz 2 u mnie jest 1000001 ale nie zawsze rano na zimnym sprawdzałem na silniku ok 7 stopnia i na chwile w środkowej czesci zera zmieniały sie na 11 potem dalej tak samo
-
Spokojnie daj w to miejsce okrągły pasujacy rozmiarem .Ja u siebie dałem z kpl. metrycznego i trzyma elegancko
-
Witam potrzebuje pomocy od użytkowników AFNA możecie sprawdzić jaki macie wąż dolny chłodnicy po przejechaniu ok 30km Chodzi o dobrze rozgrzany silnik . W aktualnych temperaturach poniżej zera . Z góry za pomoc dziękuje >
-
Spadajaca temp. to raczej norma jak jak zauważyłem opadajacą wskazówke temp. po dłuższym postoju na wolnych obrotach wyskoczyłem z auta pod maske macać chłodnice i przewody i niestety wszystko było zimne wiec wychodzi na to że silnik nie wydziela na tyle dużo ciepła żeby utrzymać temp . roboczą . chyba że egr otwarty nadrabia tym tego nie wiem mam zaślepiony . Sprawa jest zawsze jak temp spada poniżej -5
-
Ja sobie taki patent zastosowałem (krucieć z forda ) w t4 na weżu do nagrzewnicy instalacja własnej konstrukcji i jestem zadowolony szybko sie nagrzewa nie dmucha już zimnym powietrzem
-
Ile wytrzymało Wam oryginale sprzęgło w B5 1.9 TDI ??
wilu8 odpowiedział marcink → na temat → Silnik, skrzynia biegów
U mnie przy 235 zmenione przy okazji częsci wyjęte dale jezdzą w innych autach bez problemu .Wsadzony kit Valeo za 1500 i jest spoko ułożyło się i nie czuć żadnej różnicy -
Krzywa tylna belka i ustawienie zbieżności
wilu8 odpowiedział Bond29 → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Belke już mam ale nie chce mi się zmieniać -
Krzywa tylna belka i ustawienie zbieżności
wilu8 odpowiedział Bond29 → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Czy w takim razie dozwolone by było lekkie podszlifowanie blachy mocujacej piaste zapewne w moim przypadku jest to kwestia nawet nie 1 mm -
Krzywa tylna belka i ustawienie zbieżności
wilu8 odpowiedział Bond29 → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Czy ktoś sie orientuje jaki jest najsłaszy punkt belki , miałem stłuczke i lekko mam lewe koło przesuniete suma jest -002 a norma jest +016 może wystarczy samą piaste zmienić ? -
klątwa czujnika temperatury silnika w AJM
wilu8 odpowiedział ajsiju → na temat → Elektryka, oświetlenie
Czujnik jest z tyłu silnika po lewej patrzeć od przodu pojazdu pod rura dolotową Polecam tylko ori z serwisu -
Chętnie pomoge jestem z lubska
-
Tak wogule to wam powiem ze lipa z tymi napinaczami w AFN nawet nie są w stanie wytrzymać tyle co rozrząd , ja jak swojego kupiłem to mial widac kilka tyś wcześniej założony nowy zrobilem w 2 lata ok 40 tyśkm i zonk napinacz jest zatarty , myśle go chwilowo rozruszać
-
Ja podważyłem koniec paznokciem i podgrzewając opalarką odkleiłem całą , szkoda że wcześniej tematu nie trafiłem bo właśnie dziś nakleiłem wszystkie nowe Koszt nowych akurat ASO w DE to koszt ok 110zł
-
Największy i najmniejszy przebieg na Forum (3B i 3BG)
wilu8 odpowiedział dzidek1988xx → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Jakiś czas temu kupilem licznik z anglika do przeróbki i ku mojemu zdziwieniu miał ponad 800tyś mil Niestety po kilku dniach się spalił ale w sumie mu się nie dziwie po takim przebiegu -
Zastąpienie koła wielomasowego zwykłym kołem zamachowym
wilu8 odpowiedział skittle → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Ok 3 tyg. temu dałem 1500zł z przesyłką, zrobilem już 1000km jest fajnie
