Witam, mam tylne lampy LED R-line, czy jest możliwość kodowania lamp w taki sposób alby przy włączeniu światła przeciwmgielnego zostało ono włączone w obydwóch lampach ? Lewe jest seryjnie włączone, chodzi mi o to, żeby świeciły się oba. Jeżeli ma ktoś kodowanie i adaptację będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam ?