matadorRS
-
Liczba zawartości
46 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez matadorRS
-
Szkoda ze aukcje sie dawno zakonczyly.
-
Kanapa z zintegrowanym fotelikiem
matadorRS odpowiedział matadorRS → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
No wlasnie nie mialem zasu zadzwonic do ASO. Dzieki za odp W takim razie trzeba kupic dziecku fotelik. A kanape wykorzysta sie pozniej -
Witam. Mam pytanie o dokladki do oryginalnych zintegrowanych fotelikow tylnich. Potrzebuje na takiej kanapie przewozic male dziecko i widze ze potrzeba do tego jakiejs specjalnej dokladki. Orientuje sie ktos gdzie taka dostac i ile kosztuje? Chodzi mi o taka kanape: http://moto.allegro.pl/item810909446_kanapa_z_fotelikami_dla_dzieci_vw_passat_b5_sedan.html I o dokladki ktore sa pokazane na ostatnim foto.
-
Malowanie listew bocznych i dołów zderzaków
matadorRS odpowiedział Paweł06 → na temat → Tuning optyczny
Chodzi mi o to ze jesli elementy nie sa przystosowane do lakierowania to jest duze prawdopodobienstwo ze lakier bedzie sie luszczyl i odpadal. Pozatym tak jak Mapet napisal troche niebardao to pasuje. Zreszta kwestia gustu -
Wlasnie o to chodzi. O jasne przejzyste zasady
-
Dobra. Wytlumacze wszystko jeszcze raz od nowa zeby bylo wiadomo o co mi chodzi 1. Nigdzie nie pisze jakie trzeba wymagania spelnic zeby napisac w dziale sprzedam. Pisze tylko ze nowi nie moga. Ale kiedy juz nie jest sie nowym nie pisze. 2. Nie jest tak ze forum jest moderowane poniewaz nie moge napisac postu. Wogle niema takiej mozliwosci. Po nacisnieciu "nowy temat" pojawia mi sie napis ze nie moge pisac na tym forum. Nie jest tak ze pisze a jego nie widac. 3. To w moze to jakis blad jest skoro nowi niby moga pisac tylko ze jest to moderowane, a ja nie moge?
-
No tak ale jak ma byc zaakceptowany skoro nie mozna go napisac?
-
Wiesz co poddaje sie. Przekopalem wszystko i nadal nie znalazlem odpowiedzi kiedy ktos moze dac ogloszenie w tym dziale. W Regulaminie nic niema na ten temat. Jest napisane tylko ogolnie ze nowi nie moga i to wszystko. Jak ktos wie niech udzieli mi odpowiedzi zamiast odsylac po forum i regulaminach gdzie wszystko jest bardzo ogolnikowo.
-
Ja tam wogle nic nie widze na temat blokowania mozliwosci sprzedazy, a zamieścić ogloszenia nie moge. Dlatego wydedukowalem (moze niesłusznie) ze nic sie nie smienilo w tej kwesti. Wiec niech mi ktos odpowie dlaczego nie moge dac ogloszenia? "matadorRS, nie masz uprawnień do przeglądania tej strony. Może być kilka powód zaistniałej sytuacji: Nie masz wystarczających uprawnień aby przeglądać tę stronę. Może próbujesz edytować nie swoją wiadomość, lub próbujesz użyć funkcji dostępnych tylko administratorowi? Jeżeli próbujesz napisać wiadomość, administrator mógł zablokować Twoje konto, lub nie zostało ono jeszcze przez Ciebie aktywowane. Wyloguj się Strona główna forum" To cytat z tego co mi sie pojawia.
-
Malowanie listew bocznych i dołów zderzaków
matadorRS odpowiedział Paweł06 → na temat → Tuning optyczny
Po pierwsze ten nie jest pomalowany tylko tak szly w serii (taka wersja). Po drugie nie narzekasz na 2.5 TDI bo jeszcze Ci sie nie zepsul. Kto mial i wywalil na niego 5000pln pewnie bedzie mial inne zdanie niz Ty -
I co smienilo sie cos? Bo widze ze nie. Chcialem wystawic kolegi auto do sprzedania i nie mozna. Ja rozumiem ze chcecie sie wystrzegac handlarzy ale 100 postow to ja pewnie bede mial za rok. I co mam spamowac przy byle temacie tylko po to zeby sprzedac auto? Wg mnie pomysl z taka iloscia postow to chyba jednak strzal do własnej bramki. Zamiast 2 ogloszen bedziecie mieli 500 postow o niczym. A moze poprostu przyznac ludziom ktorzy nie spelniaja wymogow specjalne prawa? Jak by ktos lamal regulamin to by sie go karalo odebraniem prawa pisana w tym dziale. Sam jestem adminem i tez musze sie uzerac z ludzmi ale po pewnym czasie sprzedjacy sam dochodzi do tego ze nie placa sie wrzucac codzinnie ogloszen bo sa notorycznie kasowane.
-
A sory ze Ci sie wtrace w temat. Jak ktos by byl chetny na hamowanie w Dynosofcie to dajcie znac. Zbieram ekipe (na innym forum) i brakuje nam 2 autek. Cena za hamowanie 100zł/sztuka Co do Chipu to ja si eprzymierzam na wiosne Wiec jak wam nie wypali to sie odezwij na wiosne.
-
No wlasnie jakos nie moglem sie dokopac. Czyli linki spokojnie starcza? Chyba jeszcze raz przekopie forum.
-
Instrukcja wymiany żaróweczki w porętłach nawiewu
matadorRS odpowiedział kazio → na temat → Poradniki i instrukcje
Jest jeszcze jeden sposob. Jak ktos nie moze sobie porwadzic z peseta (potrafi sie zaroweczka wyslizgiwac) lub niema takiej przy sobie mozna wyciagnac zaroweczke za pomoca rurki do picia (takie jak daja w pubach do piwa) podklejonej super glue. Zaroweczka przykleja sie do rurki i wyciagamy a cala sila. Niema wtedy sznasy na zbicie zaroweczki ktore mocno utrunia jej wyjecie. -
Mam ciekawe pytanie. Czy do auta z manulana klima da rady zalozyc ramke pod radio 2-din? Widzialem takiego paska na allegro i niewiem czy tak wychodzily seryjnie czy moze ktos cos namodzil?
-
Diody w lampach tylnych zamiast żarówek w b5fl.
matadorRS odpowiedział Stochastic → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Tak tylko ze tu maz cale lampy LED a nie same zarowki. Wg mnie zarwko wygladaja kijowo i w dodatku slabo je widac. -
To jest ten sam gosciu. Tylko ma rozne konta. Z drugiej strony we Wrocawiu licza sie tylko dwie firmy w tej chwili (chyba ze sie myle) G4 i Dynosoft. G4 ma hamownie 4x4 a Dyno nie. Reszta tunerow wg mnie sie nie liczy. Nawet nia maja hamowni.
-
cos nie tak z zegarem i zegarkiem- czy to anglik?
matadorRS odpowiedział oldkas → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Stary jedz do sprzedawcy i mu przypier... azadaj zwrotu kasy + kosztow wlasnych (paliwo stracony czas). Postrasz sadem, jak nie bedzie chcial oddac kas zglos na policje, a nawet zglos odrazu, to bedzie mial wieksza motywacje do zwortu kasy jak go odwiedza "niebiescy". I nic sie nie martw bo taka sprawa jest do wygrania bez zadnego problemu. No chyba ze masz w umowie K-S ze to angol wtedy pozamiatane. -
Powiem Ci tak. Mialem taksamo w poprzednim aucie (Seat Leon). Dopiero odinstalowanie wszystkich sterownikow i zainstalowanie VAGA do nowa pomoglo. Musialem jeszcze pogrzebac w ustawieniach portu USB.
-
Zastanawia mnie czy to jest oryginal czy jakas rzezba? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9111894 Mozna taka ramke dostac w ASO? Bo zastanawiam sie nad wlozeniem radia 2din a niemam climatronicu.
