-
Liczba zawartości
23 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O Mareczek288
- Urodziny 09/16/1986
Informacje osobiste
-
Imię
-----
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Warszawa
Samochód
-
Silnik
B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AVF)
-
Rok produkcji
2004
-
Ja jak kupowałem nowe felgi szukałem ofert takich kółek AMG ale nie znalazłem nic niestety i wkońcu S-line kupiłem ale też zadowolony jestem. Może na następnym aucie będzie AMG Bo pięknie to wygląda...
-
Chce wypolerować 19" całe aluminium bez wnętrza ramion tak aby uzyskać efekt ładniejszy niż teraz nowe mają nie koniecznie lustro, natomiast w 18" chciał bym ściągnąć srebrny lakier i wypolerować tak by uzyskać efekt jaki teraz 19" mają i także nie ruszać wnętrza ramion...
-
Falken FK-452 ??? A foto jakieś wkleisz ? chodzi mi o to żeby dokładnie było widoczne miejsce rantu felgi i opony chce zobaczyć jak to naciągnięte jest... Z góry dzięki
-
A może ma ktoś zdięcie opony 215 na feldze o szerokości 8.5" Kiedyś w magazynie VW TRENDS pamientam był opisany bordowy passata B5/3B (chyba Andrzeja) właśnie na 19x8,5" od S-line i opona właśnie 215/35/19 i to wtedy ładnie wyglądało i taki efekt bym chciał tyle że to zależy od marki i modelu opony bo słyszałem że jedne firmy zaniżają a inne zawyżają rzeczywiste wymiary (szerokość) opony...
-
Masz może foto w dzień na którym dokładnie widać jak bardzo felga wystaje poza obrys opony??? Jakie dokładnie opony tam msz naciągnięte (marka,model). Pozdro
-
No właśnie zastanawiałem się nad 215mm (i nawet bardzo bym chciał mieć 215 zamiast 225) ale ostatnio wulkanizator zakładał mi na felge 18" o szerokości 8" opone Falken 215/40/18 i wyglądało to TRAGICZNIE . Rant felgi widocznie wystawała za obrys opony, chyba że wulkanizator założył ją tak jak nie powinno się takiej opony na taką felgę zakładać. Są jakieś specjalne metody zakładania wąskiej opony na szerszą felge o których wulkanizator mógł nie wiedzieć??? Kolega wspominał mi kiedyś coś na temat metody zakładanie wąskiej opony przy użyciu gazu do zapalniczek. Zakładał opone 195mm na felgę 15"x8" do golfa I właśnie wpompowując gaz do opony i puźniej podpalając to czy jakoś tak ale nie chciało mi się w to wierzyć i nie drążyłem dalej tematu...
-
Witam, przymierzałem wczoraj do swojego passat 2004r felgi od audi S-line 19" o szerokości 8.5" z ET45. Chce naciągnąć na nie opony 225/35/19. Tyle że po założeniu ,,gołej felgi,, na piaste zostaje bardzo mało miejsca międzu wewnętrznym rantem felgi a wachaczem (foto poniżej) Teraz pytanie do forumowiczów którzy przerabiali ,,ten rozmiar,, felgi w swoich passatach: czy obejdzie się bez dystansów z przodu przy tej feldze i oponie, czy nie będzie nic tarło i z niczym innym nie będzie problemów??? Bardzo proszę o poradę. Foto pokazuje ile miejsca jest między felgą a wachaczem ;/ Felga to 19" na 8,5" ET45
-
Chodzi o te zaślepki -http://www.motoallegro.pl/item959897628_vw_passat_b5_fl_relingi_chrom_koncowki.html ale jak delikatnie to zrobisz to nie połamiesz, ja zdejmowałem dwa razy i ani razu nie urwałem więc nie 100% przypadków kończy się połamaniem, w moim przypadku także były to chromy...
-
Nikt nie wymienił, rarytasem w B5 są skóry RECARO
-
..i na jakim etepie są prowadzone prace??? Jest to wogóle możliwe aby za każdym razem przy włączeniu zapłonu odbywał się taki test licznika???
-
samoczynna zmiana obrotów wentylatora climatronika Passat FL
Mareczek288 odpowiedział falla_x → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Ja mam identyczny problem jak kolega falla , a mianowicie podczas jazdy kiedy klimatronic (nawiew) jest uruchomiony i działa poprawnie to w pewnym momęcie nastepuje samoczyne zwiększenie nadmuchu o jakieś 2,3 kreski które trwa ok sekundy a potem nadmuch wraca do normy (do wcześniej ustalonej) pozycji. Tak dzieje się co jakiś czas. Po sprawdzeniu błędów wyskoczyły błędy 25B, 4F8 ,4FA po skasowaniu błedów został tylko jeden 4F8. Jak to naprawić? -
[B5] Płyn hamulcowy - jaki, ile, jak wymieniać?
Mareczek288 odpowiedział temat → Hamulce, felgi, opony
Ile kupić płynu żeby dokładnie przepłukać układ hamulcowy w 3BG 2004r? 1,5L wystarczy? Jedni piszą że 1L drudzy że 2L ??? -
FELGI / OPONY - oznaczenia, parametry montażowe
Mareczek288 odpowiedział Magda → na temat → Ogólno-techniczny
Witam mam na oku felgi 19" na 8,5" szerokości z ET-40. Czy opona 225/35/19 wejdzie na te 8,5" szerokości bez żadnych problemów??? Myślałem ogólnie o oponach 215/35/19... już kilka opon o szer. 215mm na felgach 19" na 8,5" widziałem tylko co to są za opony które da rade się tak naciągnąć i źle to też nie wygląda??? Zakładałem kiedyś opony Falken 215/40/18 na felgi 18" i szer. 8" i opona była tak naciągnięta na felge że napewno nie dało by się na tym jeździć a jeżeli nawet to sam wygląd takich felg z tymi oponami pozostawiał wiele do życzenia. Po prostu felga wystawała znacząco za obrys opony. Moje pytanie: jakie opony (firma,model) o szer. 215mm da rade naciągnąć na felge o szer 8,5" tak aby wyglądało to w miare normalnie??? Wydaje mi się że oznaczenia na oponach (np.szerokość opony) nie zawsze ma odzwierciedlenie z tym jaka jest rzeczywista szerokość danej opony. Np. Opona dobrej marki np. GOODYEAR o szer 215mm będzie miała taką szerokość jak opona słabsza np. FALKEN o szer 225mm. Czy to może być prawda że tańsze firmy zaniżają/zawyżają rzeczywisty rozmiar opony?????? -
Na początku listopada i tak chciał bym podjechać do Ciebie na ,,operacje domykania szyb,, jak znajdziesz czas ---------- Post added at 19:32 ---------- Previous post was at 19:23 ---------- Na początku listopada i tak chciał bym podjechać do Ciebie na ,,operacje domykania szyb,, jak znajdziesz czas
-
Można kupić lusterka z kierunkami el. składane tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać nie wszędzie to mają. Lusterka z kierunkami i el.składaniem są 9 pinowe (9 kabli w kosce) Z tego 9 kabelek (od kierunków) podłączamy w kostke przy nogach pasażer/kierowcy, nie trzeba go ciągnąć aż do błotników.
