Panowie mam "propozycje". "jestem tu nowy, jesli jest to glupi, badz nierealny pomysl, z gory sorki"
Jakos na dniach byl zlot pokazowy "Alfa&Romeo" we Wrześni na rynku. Moja matula wraz z mini braszka (brat ma 6lat) byli tam, mlodemu niesamowicie podobalo sie ogladanie i wlazenie do aut.
Matula dala wiecej informacji, ze aut bylo tak naprawde kilka sztuk z czego najwieksze wziecie miala "Czerwona Alfa" (przypuszczam ze to byl jakis GT lub cos w tym stylu), do polowy z nich nie mozna bylo zasiasc, nie warczeli wydechami, nie zrobili zadnego objazdu po miescie... Dzis uslyszalem ze takze we Wrześni i chyba tez na rynku za jakis czas (chyba w sobote) ma sie odbyc kolejny pokaz, lecz nie dostalem info czego Tu jest link do "Miłośnicy Alfa Romeo rozpoczęli sezon we Wrześni" http://radio-wrzesnia.pl/milosnicy-alfa-romeo-rozpoczeli-sezon-we-wrzesni-galeria-wideo/
Uprzedze pytanie: Tak, Alfy przyjechaly bez lawet
A wiec moze i My, zorganizujemy jakis konkretniejszy zlocik? Albo wbijemy sie Pastuchami na kogos zlot Pozdrawiam!
A tak przy okazji, jesli ktos z okolicy miasta Września, zapraszam na FB "Patryk Komorek" (zdj. w tle 'Ryj Pastucha')