-
Liczba zawartości
694 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez tomek
-
Odkurzyłem, umyłem, wypolerowałem a na koniec dałem mu buziaka.
-
Czy dolozenie chromow jest skomplikowane i drogie?
tomek odpowiedział topek → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Niedawno pytałem się w ASO ile kosztowało by założenie chromów na zderzakach i wokół szyb. Jak odpowiedzieli, że 3 000 i to bez kosztów malowania tych listew to mi się odechciało. -
Dobrze adams mówi. Jedz na zbieżność. Mój ojciec miał podobny problem w Berlingo, ale po zbieżności wszystko wróciło do normy.
-
Krecik bo jest ciekawszy. Na mazury czy w góry??
-
Może i mało, jestem jeszcze młody i się jeszcze nadzwonię. Mimo wszystko telefon 1 klasa, bardzo dobrze się spisuje.
-
Ja polecam Sony Ericsson C902. Mam taki i jestem z niego bardzo zadowolony. Bateria trzyma mi średnio 7 dni (zależy ile muszę dzwonić). Ma dobry aparat- 5 Mpix, duży wyświetlacz i dużo pamięci wewnętrznej. Można dokupić również kartę pamięci Memory Stick Micro (max. 8 GB), więc do słuchania muzyki z MP3 w sam raz. Jeżeli zależy ci także na funkcji GPS to popytaj w salonie o zestaw słuchawkowy z nadajnikiem. Gorąco polecam ten telefon. Pozdrawiam
-
A to mój, a na nim super fura: VW Passat R36.
-
Ja mam LG LAC5900+ 8 głośników (4 nisko tonowe i 4 wysoko). Radio ma dwa rodzaje podświetlenia panela (zielony i czerwony) oraz 2 kolory wyświetlacza (czerwony i biały). Wszystko można dostosować do własnych potrzeb. Ogólnie radio zapewnia wys. jakość dźwięku.
-
Mam nieco podobny problem tylko, że z drzwiami od kierowcy. Nie wiedziałem czy w moim Passacie jest alarm, więc kierowałem się wskazówkami które znalazłem na forum. Zamykałem się od środka w samochodzie i po 30-45 sek. próbowałem otworzyć drzwi. Później zaczęły się problemy. Mianowicie, gdy wieczorem zamknąłem samochód wszystko było dobrze, wszystkie drzwi się zamykały. Następnego dnia podchodzę do samochodu otwieram go z centralnego a tu wszystkie drzwi otwarte oprócz kierowcy:eek:. Co może być tego przyczyną??:638: Dodam, że jeżeli zamknę drzwi na ok. 15-30 min. jest ok, jeżeli są zamknięte na dłużej to się nie otwierają.
-
Ja mam prawko ok. 8 miesięcy, więc dużo jeszcze się nie najeździłem. Najdłuższa trasa jaką pokonałem to Włodawa (woj. lubelskie)- Tczew (woj. pomorskie). Razem wyszło niecałe 1100 km. Średnio na 100 spalił mi 5 l. Pozdrawiam
-
Jeżeli masz chip to proponuję i tam sprawdzić. Miałem podobne objawy w swoim Passku. Na 1, 2 i 3 ledwo jechał, jakby z 50 ton za sobą ciągnął. Na wyższych biegach po przekroczeniu 100-110 km/h było już dobrze. Myślałem, że turbina już powoli kończy swój żywot, albo "zdechł" mi chip:(. Pojechałem więc do serwisu Skody i gdy zajrzeli pod maskę okazało się, że kabel od chipa się zsuną. Teraz jest wszystko w porządku i Passek śmiga aż miło:D. Może to być przyczyną spadku mocy, sprawdzić nie zaszkodzi.
