Witajcie, zastanawia mnie jedna kwestia odnośnie dynamicznych świateł kierowania - w radiu w opcjach oświetlenie jak mam wyłączana opcje D.S.K. to mam poprane odcięcie na obu reflektorach. Jak tylko włączę D.S.K. to lewe światło traci odcięcie. Czy to poprawne ? Czy tak ma być?