Skocz do zawartości

bodzio82

  • Liczba zawartości

    103
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O bodzio82

  • Urodziny 03/22/1982

Informacje osobiste

  • Imię
    Bogdan
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Biała Podlaska

Samochód

  • Generacja
    B5
  • Silnik
    B5(3BG) 1.9 TDI-PD 101KM (AVB)
  • Rok produkcji
    2004

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Ten po prawej ma się kręcić ciągle w zależności jak jest nagrzany silnik,(chodzi czy szybciej lub wolniej) bo jest na wiskozie. A drugi jest od klimatyzacji jak jest zalaczona to się kreci.
  2. sprawdź chłodnice dokładnie, trójnik tam gdzie wchodzi czujnik temperatury
  3. U mnie był taki problem a przyczyna był zamek a mianowicie mikro-styk w nim był zużyty i nie miał odpowiedniej rezystancji
  4. Ja bym jeszcze sprawdził chłodnice czy jest ciepła po całej swojej płaszczyźnie no i nagrzewnice czy nie jest zamulona
  5. Koledzy niechce sie narzucac ale mam jeszcze czesci do tego silnika jak i te kolanka i gumy o których pisaliscie(niektore nowe oryginalne np termostat albo odma lub czujnik temp)
  6. kolego co to za kolanko masz jakies zdjecie bo moze mam takie
  7. Podłączałeś go pod kompa??jakieś błędy ?może to czujnik halla odepnij wtyczkę i zobacz jak będzie się zachowywał(czy się pogorszy)jak by trzeba było to mam wszystkie części do tego silnika
  8. jak bys zakupil kabelek i pokazal mapki to cos mozna poradzic a jak nie to zapraszam do Bialej.A jeszcze powiedz jakie masz wtryskiwacze i reduktor
  9. Ja mam caly silnik ADR bo mam skasowane autko (dostalo w bok) jak cos trzeba pisac i nie mialem problemów z tym napinaczem
  10. to moga byc wahacze tylko tzeba sprawdzic na szarpakach.A przeguby to jak skrecasz to wtedy mozna sprawdzic czy terkota
  11. Wyjmij termostat i wtedy zalej plynem i przy wyjmowaniu mozesz sprawdzic przez otwor od termostatu czy sprawna jest pompa. Czasami ukreca sie wirniczek ten plastikowy
  12. jak chcesz to moge sprzedac Tobie taka cewke moja jest dobra
  13. Kolego widzisz byś przyjechał to byśmy pogadali. Łącznik można wymienić tylko ten który ma luz skręca się nie za mocno a potem jak już stoi na kolach to dokręcasz do odpowiedniego momentu. Chyba ze sie pogniewałes ale wiesz z ta przesylka za pobraniem to ja bym czesci zadarmo oddawal
  14. przebieg jaki miał od niemca to 200tys i u mnie z 30tys a ile mial niemiec tak naprawde to wiadomo moze byc krecone lub nie.A stan znam taki iz u mnie nic sie nie dzialo do wypadku
  15. jak kogos interesuje to mam taki napinacz uzywany i u mnie nic sie nie dzialo
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności