Skocz do zawartości

sthorm

  • Liczba zawartości

    160
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez sthorm

  1. No wlasnie co z tą starą gwardią, dawno się nie widzieliśmy
  2. witam wszystkich troche mnie tu nie było ale taka praca, ogólnie sytuacja sie ustabilizowala i teraz poruszam sie tym autkiem http://matbud-tour.pl/sor.html na lini Barcin -Inowrocław, pozdrawiam i do zobaczenia
  3. to przepływomierz znajduje sie na przewodzie zasilajacym silnik w powietrze za filtrem powietrza a przed kolektorem ssącym
  4. widze że twoja wiedza odnosnie motoryzacji jest niewielka poradziłem ci abys podłlaczył vaga bo tym programem możesz zdiagnozowac elektrozawory - może jest któryś uszkodzony i nie trzyma cisnienia sterownik skrzyni - może jest uszkodzony temperature oleju - odpowiednia temperatura podczas sprawdzania poziomu itp jeśli nadal uwazasz że podpiecie kabelka jest złym pomysłem to powinieneś szukac pomocy u wróżki a nie na forum ---------- Dodano o 17:45 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:39 ---------- jesli chodzi o podpiecie to poszukaj kogoś z forum kto mieszka w twojej okolicy napewno są takie osoby ktore ci pomoga i raczej nie wierze że wezmą 170 zeta
  5. dobrze że autko jest wyposażone w łóżko bo jeszcze z 2 takie posty i będe musiał sie wyprowadzić:lol3
  6. pierwsza sprawa to sprawdz poziom oleju, nastepnie podepnij vaga bo ilu ludzi i skrzyń tyle mozliwych przyczyn
  7. koledzy szykujcie odpowiednio dużą wlepke na moje autko do codziennych przejażdżek
  8. popraw mnie jesli sie myle ale pompa jest z lewej strony a kolega uskarża sie na prawa ja tak jak Danek75 stawiam na zzabkowana opone
  9. 1, jedyna opcją jest wypiecie bezpiecznika 2,jesli nie bedziesz uzywał klimatyzacji to mozesz obudzić sie z reka w nocniku bo zatrzesz kompresor 3,jak przyjdzie zima to kompresor w tem.ponizej 4 st nie bedzie sie załaczał a jak bedzie cieplej to sie uruchomi i przedmucha układ 4,zima na automatycznym trybie nie beda ci parowały szyby (tylko pamietaj o wymianie filtra kabinowego)
  10. tylko jarzma musisz jeszcze pamiętać że najmniejsze fele w takim zestawie to 16"
  11. ja również posiadam takie lampy lecz z srebnym środkiem i jestem średnio zadowolony 1,świecą intensywnie lecz bardzo krótko przed autem 2,bardzo duzy problem by poprawnie je wyregulować śruba regulacyjna trudno dostepna 3,z ustawieniem świateł drogowych to całkiem lipa jak nie poświęcisz czasu na regulacje to sowy z drzew spadają a ty drogi nie widzisz 4,po zakupie żarówki znajdujące sie w zestawie -do kosza bo świecą jak latarka z prl-u obecnie zamontowałem 100W i to jakoś świeci 5,efekt wizualny pozytywny ale to nie wszystko
  12. jeszcze należy wyjąć kierunkowskaz przedni i podnim jest śruba a powinna być też nakrętka pod zderzakiem centralnie na środku ---------- Dodano o 10:45 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:38 ---------- http://forum.vw-passat.pl/threads/19750-Jak-zdjac-przedni-i-tylni-zderzak-w-B5-3B-–-manual
  13. ja bym go wymienił zwlaszcza że koszt niewielki gates ok 55 zł a wymiana jakąś godzinke pracy
  14. mam pytanie czy czasem na niskich obrotach autko nie jest mułowate bo może sie myle ale masz zadługie czasy wtrysku gazu prawie 2x w porównaniu z pb i pewnie sie troche zalewa? i oprocz autokalibracji widze ze ruszałes mnożnik moja propozycja jest taka 1, musisz uruchomic program "Acgassynchro" skasować mapy zrobić autokalibracje. 2,potem kilka rundek na pb ok 2km od czasu do czasu w palnik 3, nastepnie na pierwszej mapie wciśnij blokuj i masz zapisaną mape pb 4,powtarzasz punkt 2 i 3 ale na włączonym gazie i powinieneś miec prawidłowe ustawienia map i mnoznika oraz czasy wtrysku ja mam autko z tiptronicem a w ten sposób idealnie mam ustawione mapy i dawkowanie lpg
  15. proszę bardzo http://dse.pl/product_info.php?products_id=36&osCsid=1aafc46ed7045b115b8162f4887f122d
  16. kolejna tragedia na drodze http://bydgoszcz.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1363371,tragiczny-wypadek-w-liszkowie-kolo-inowroclawia-trzy-osoby,id,t.html
  17. jak piszesz że nieraz odpalałeś awaryjnie na gazie to pewnie brakło paliwka, a jak brakło paliwka to pompka przytarta ponadto należy pamiętać że nie ma przekażnika który podczas załącznia gazu odcina pompe paliwa, co za tym idzie smarujesz i chłodzisz wtryski pb
  18. witam czyje to autko stało dziś o godz 15 przy PKO nr 39969?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności