Skocz do zawartości

mrozuf

  • Liczba zawartości

    21
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mrozuf

  1. o kolo z mojego rodzinnego miasta - ale na drodze go nie spotkalem ;]
  2. Potrzebuje nr silniczka tylnej wycieraczki do VIN WVWZZZ3BZ4E274252
  3. A licznik km dzienny przypadkiem sam sie nie zeruje po ok 4h niejezdzenia? Moze jak rozlaczasz aku to sie zeruje od razu.
  4. Dzieki za odpowiedzi, w wikent bede walczyc ;]
  5. no ja mam poczciwa BETE - to w koncu trzeba kodowac czy nie?
  6. Dzis zauwazylem wybrzuszenie podlogi przed fotelem pasazera zaraz przy progu. Wczesniej nie zwrocilem na to uwagi, ale wydaj mi sie ze podloga byla plaska... Czy tam znajduje sie "cos samochodowego" co wczeniej umknelo mojej uwadze? Czytajac watki o wodzie w aucie naszla mnie sugestia, ze dostala sie tam woda na dywanik/ podloge i podczas mrozu zamarzla wysklepiajac podloge... sluszna teoria? W tej kwestii mam jeszcze jedno pytanie? czy jak bede wyciagal akumulator zeby wyczyscic odplywy, to bede musal kodowac radio po ponownym podlaczeniu? Czy tez obejdzie sie bez (kodu jak to zwykle "u niemca" brak )
  7. na pewno w Toykach tak jest - kwestia przyzwyczajenia
  8. Jak wyciagniesz pas na max to wlacza sie tzw. opcja fotelika dzieciecego - pas sie sciaga caly czas zeby jak najlepiej dociskac fotelik Tesciowa brata odbyla tak podroz do Chorwacji i z powrotem ("Ten pas mnie ciagle dusi" :manga) zanim sie pokapowali i przejrzeli instrukcje...
  9. 17664 - Engine Coolant Temp Sensor (G62): Open or Short to Plus P1256 - 35-10 - - - Intermittent czujnik temperatury silnika = czujnik temperatury cieczy? ktos moze podac nr czesci do AWXa? i czy taki bedzie pasowac - http://vagtech.otwarte24.pl/160,Czujnik-temperatury-cieczy-zielony _scalone
  10. No do Gajosa tez mnie odsylali ale... orginaly sa mniej wiecej 2x drozsze od Corteco... dzieki za pomoc
  11. Mam problem z kupieniem poduszek do AWX Podane wczesniej numery "nie dzialaja" - sprzedawcy jak mantra powtarzaja - nie ma takiego numeru... a z dopasowaniem po oznaczeniu silnika tez w kilku sklepach byl problem Slyszalem ze w 2008r nawet serwis VW zmienil oznaczenia liter w poduszkach na R albo AR (nie jestem pewnien) Nie moze byc ze do samochodu z 2004r nie moge dostac poduszek pod silnik:dupablada Moze ktos podpowie gdzie dostac poduchy, ale takie lepsze :manga
  12. 04C1 obwód zapłonowy bocznej poduszki pow. po stronie kierowcy z przodu - zwarcie do masy? co z tym zrobic?
  13. mrozuf

    Wybór haka

    ja uzywam takiego http://www.autohak.com.pl/index.php?id=oferta i nie narzekam, co prawda jezdzilem z mala przyczepka, ale problemów nie bylo (a sporo kursow mialem ;])
  14. mrozuf

    Pomoc - powódź

    pusciłem "cegiełke" - 3majcie sie
  15. Szukam zestawu amorkow na tyl z odbojnikami i oslonami oraz wachacza przedniego - gorny prawy
  16. Mi piszczy cos jak jest wlaczone dmuchanie (wiatrak?). Ktos wie czy mozna go jakos psiknac (wd40?) bez rozkrecania calej deski? Moze np: tylko wystarczy zdemontowac schowek ?
  17. Panowie a mnie zaczelo cykac, potem mi nagle przestaly wylaczac sie kierunki (dzwignia zrobila powrot, a kierunkowskaz dlaej migal) w koncu sie wylaczyl ale cykanie nadal zostalo, a pozniej poszedl dymek z kierownicy... i teraz musze szukac elektryka ;[ co za dzien
  18. Ktos wie gdzie mozna dostac kolanko do rurek spryskiwacza tylnego (to co jest w tylnym schowku z lewarkiem itp.) - kapie mi stamtad ciagle plyn. Uszczelnilem to cholerstwo tasma, ale ciecz jak to ciecz zawsze znajdzie ujscie. Najlepiej w Trojmiescie
  19. Mi wlasnie zginela prawa część kratki musze pojezdzic po szrotach chyba
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności