-
Liczba zawartości
566 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez kulio
-
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
kulio odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
W passacie mam Uniroyal RainSport 3 i opona jest bardzo dobra. Od kilku lat jezdze na uniroyalu. W deszczu rewelacja i jak dla mnie jest cicha. Wiadomo, że to subiektywna opinia. W UK każda opona będzie głośna, w Belgii zaś cicha. Wysłane z mojego XT1039 przy użyciu Tapatalka -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
kulio odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Dzięki Panowie za dobre słowo. Do mnie już dotarło co się stało. Jestem załamany... Ehh, szkoda gadać. Wysłane z mojego XT1039 przy użyciu Tapatalka -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
kulio odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Thalia Wymuszenie. Jechalem ok. 50km/h może mniej. Zhamowalem może do 40, ona pewnie ze 30 miała. Zdazylem jedynie odbić w prawo i przyjąłem całe uderzenie. Dzwon był konkretny. Studentka, rok prawko. Druga kolizja, wręcz wypadek w okresie ochronnym wg nowych przepisow, zabrane prawko. Macie filmik. Gdyby film nie działał to skopiujcie link do przeglądarki usuwając spację po kropce przed // https: //www.youtube.com/watch?v=AFUE_Ra3BFA&feature=youtu.be Poza okejką trochę obolały jestem. Karkiem ciężko ruszać. Skręcony i naderwany odcinek szyjny kręgosłupa, podejrzenie złamania jednej z kości nadgarstka i stluczone kolano od uderzenia w deskę. Ja się zaparłem nogami na pedalach, rękami na kierownicy. Kolega pisał esemesa i nie był niczego świadom. Zawisł na pasie. Zmiażdżyło mu klatkę i od razu po wyjściu z auta zwymiotował. Też potluczony, szyja boli i kolana. Sprawczyni pewnie to samo, ale tylko ja w gipsie jestem. Także kicha. Głowa też mnie do teraz boli. Teraz mam golfa jako zastępcze a pasek rozbity w garażu czeka na rzeczoznawcę [emoji22] Wysłane z mojego XT1039 przy użyciu Tapatalka -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
kulio odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Tydzień temu pasek wrócił z Anglii. Poraz kolejny przejechał pół Europy bez żadnych problemów. Dzisiaj skończył tak Wysłane z mojego XT1039 przy użyciu Tapatalka -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
kulio odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
A ja w autobusie Wysłane z mojego XT1039 przy użyciu Tapatalka -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
kulio odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
W takim razie latem chyba zrobię sobie wycieczkę do Torquay z kluczykiem, immo, equ i złączem diagnostycznym[emoji5] Wysłane z mojego XT1039 przy użyciu Tapatalka -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
kulio odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Ja potrzebuję do corsy c Z tym, że tego zdalnie się nie da Wysłane z mojego XT1039 przy użyciu Tapatalka -
Rozwiązanie problemu z 6-biegową skrzynią dla silnika 130KM AVF
kulio odpowiedział monry → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Myślałem, że nigdy to nie nastąpi, ale jednak FRK zaczęła szumieć. Po tygodniu szumienia przestały wchodzić biegi. Od 1-6 opór, a na wstecznym tylko zgrzyty. Zgasiłem silnik, wrzuciłem 1 odpaliłem auto i biegi już wchodziły normalnie. Od razu wymieniłem olej na Fuchs dedykowany do tej skrzynki i od tej pory biegi wchodzą idealnie jak nigdy dotąd. Jednak łożysko szumi i trzeba coś z tym zrobić. Myślałem, że może oleju nie ma i dlatego biegi nie wchodziły, ale okazało się, że był i to nawet za dużo. W oleju były miedziane opiłki co wskazywałoby, że synchronizatory mówią papa. Zastanawiam się czy jest sens ratować skrzynię i wymienić łożyska skoro dobrze teraz biegi wchodzą czy od razu wyremontować skrzynię? Używki nie chcę. Biegi niby wchodzą dobrze, ale skoro opiłki to chyba kończy się skrzynka. Znalazłem na alle taką aukcję: http://allegro.pl/lozyska-skrzyni-biegow-vw-passat-b5-1-9-tdi-frk-i5990868174.html Ciekawe czy łożyska pasują, bo przeczytawszy temat to strach z zamiennikami itp. Nie mam warunków, żeby samemu zrzucić skrzynię. Co mi doradzicie? Pewnie i tak najlepiej było by wymienić tą skrzynię, albo wyremontować. Zastanawiałem się też nad oddaniem obecnej skrzyni i wziąć zregenerowaną DQS, jednak niektórzy narzekają na przełożenia, że FRK lepiej pracuje z AVF'em i teraz kompletnie nie wiem co z tym fantem zrobić. -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
kulio odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Mi raz autobus 60 spalił w korkach:16: -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
kulio odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Ja wiedziałem, że w Polsce jest dużo wariatów na drogach. Jednak po rozpoczęciu pracy w komunikacji miejskiej dowiedziałem się, że jest ich dużo więcej niż myślałem. Co dzień obserwuję te wyczyny i zastanawiam się co mnie jeszcze zaskoczy. Najgorszy typ to ten co myśli, że jak ma 300 spasionych kucy pod maską to już mu wszystko wolno i zawsze zdąży. Niestety, chociaż dla mnie raczej stety dzisiejsze autobusy to już nie to samo co kiedyś i naprawdę bardzo sprawnie przyspieszają ale też i dobrze hamują. Dla dzisiejszego pajaca w infiniti chyba też stety, bo mu oszczędziłem to błyszczące się cacko. Postanowił mi wymusić pierwszeństwo jakieś 15-20m przede mną, gdzie ja jechałem ~ 60km/h. Szkoda tylko, że pasażerowie muszą na tym cierpieć, bo w takim momencie mam zbiórkę pod kabiną. Później wysiada taka jedna z drugą przedstawicielki masy geriatrycznej i patrzą jakbym chciał je pozabijać. Tak się czasem zastanawiam, że chyba musiałbym w takiego uderzyć, żeby te stare zrzędy skumały o co chodzi. Ale potem by było, że Pan kierowca nie hamował. -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
kulio odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
I tak byś sprzedał. -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
kulio odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Kiepski FIS masz. -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
kulio odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
no popatrz jaki urodzaj -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
kulio odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
-
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
kulio odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Wstaję dziennie o 2:30, spię po kilka godzin, w robocie zapieprz więc nie myślę czy to pytanie czy żart. Nawet nie wiedziałem kto to napisał. Gdybym wtedy dojrzal tego czerwonego gokarta w avatarze nawet bym nie odpowiadał[emoji48] -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
kulio odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Dla siebie i jednej osoby z rodziny mam za darmo. Nie wiem jeszcze ile się płaci gdybym chciał kolejny. -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
kulio odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Temat kierowców coś ucichł a więc pochwalę się. Takim śmigam -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
kulio odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Dzięki Sławku Czekałem, aż któryś z pyskatych wyskoczy z prawkiem na hulajnogę czy inne wrotki ale chyba zalatani. Także mam już B/C/D i przewóz ogórków, a także żywego mięsa jak to mój bracik mawia Także ja w nieco innym kierunku niż wy, bo niedługo zaczynam pracę w komunikacji miejskiej -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
kulio odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Pochwalę się. Zdałem dziś prawo jazdy i jestem kierowcą -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
kulio odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Jaki rok/silnik. W PL pewnie co trzeci ma taki przebieg, a już na pewno przedlifty. Reszta przynajmniej 500kkm. Patryk tu kiedyś wstawiał zdjęcie avb jakiegoś taksiarza z ukpassats, który wtedy miał już 507 tys mil. Z tego co pamiętam trzecia turbina i chyba nic poza tym. Także trwałe silniki nie ma co. Już na pewno wszelkie afn na pompie że stałą geometrią itp. -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
kulio odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Również pozdrawiam -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
kulio odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Moje srebrne tez wiecznie obsrane. Co ciekawe jak jest brudny to nic. W godzinę po umyciu obsrany. Z drugiej strony ja do brudnego kibla tez nie nawale -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
kulio odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Szwagier kiedyś pytał znajomego, który pracuje w ASO skody i podobno Aso vag bazuje na paskach dayco... Rozrząd tak czy siak do zmiany. Patryk obiecał wymienić w sierpniu. Przez ten czas jak zrobię tysiąc km to będzie dobrze, bo obecnie auto widzi wiecej garażu jak drogi. Oby wytrzymał... Rolka i pasek alternatora też już krzyczy wymień mnie! -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
kulio odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Pocerowany jak skarpetki Pierwsze co zrobiłem to obejrzałem dokładnie od spodu, ale że nie znalazłem nic niepokojącego to uznałem, że po prostu DAYCO tak robi i tyle. Ciekaw jestem ile mieli reklamacji, że pasek zszyty -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
kulio odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Zdrowia Maciej Młody chłop jesteś więc nic Ci niestraszne. Mam zagadkę. Pokażę wam zdjęcia mojego paska rozrządu w passacie. Może wy mi powiecie o co w tym chodzi?
