Skocz do zawartości

kulio

  • Liczba zawartości

    566
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez kulio

  1. Nie no z irl tez od widzow mielismy pierwsze miejsce, ale dla rownowagi od jury juz ostatnie. Jak Patryk wspomnial to ustawione bylo. Troche zenada,no ale co zrobic. Nawet na kielbase juz mi ochota przeszla.
  2. Patrykowi i mi to kiedyś taki as zza mostka wylądował przed maską, jak na filmie, dosłownie
  3. Kris, pamiec masz absolutna, filmik swietny, jak zawsze od tego goscia :ok Jacenty, kiedys chciales zobaczyc, co straciles. Troche pozno, ale prosze. Z kalkulatora, bo tylko to pod reka mialem
  4. 4 lata temu zalałem tacie dokładnie 3L na połowę zbiornika. Od razu było dolane ropy do fulla czy tam 3/4. Po powrocie nie chciał odpalić, ale jakoś to wszystko się wymieszało i zaczął palić normalnie, nie zostawiło to skutków ubocznych, nawet filtr ten sam został. Został mi uraz i upewniam się kilka razy czy mam w ręce:on:
  5. Jak to mowia jeden woli sliwki, a drugi woli co? ;-p Szerokosci Maciej tez bym sobie tak pojezdzil, a tu tylko siedziec i czytac gazete...
  6. Panowie, czas przestawcie jakie szczescie, ze dzis pracuje 11 zamiast 12h no to hopla godzina w przod :jupi
  7. za tą cenę warto, tylko wiesz, że do paska bez dystansów tego nie założysz, pasek ma 5x112
  8. tutaj byłem i nie dało mi to odpowiedzi takiej, jakiej oczekiwałem, czyli: dzięki chudy lisie Potrzebuję klapkę wlewu do kombi, a jak na złość wszystko co jest w sensownym stanie jest do sedana. Na drodze same kombi, więc części do sedanów wiszą po aukcjach. Teoretycznie dla mnie to plus Najgorsze jest to, że etka pokazuje tylko jeden nr dla klapek do paska 3b, a dla 3bg dwa. Na zdjęciach nie widzę zaś różnicy między klapkami do kombi i do sedana. Jedyne wyjście to chyba porównać urwaną klapkę taty z moim sedanem, co mi da 100 procentową odpowiedź.
  9. Kto ma dostęp do etki i może mi sprawdzić, z czego pochodzi ta część? 3B7809857
  10. No i jak zwykle rzeczowo wyjaśnione, jak to Patryk ma w zwyczaju:respect
  11. Z parowaniem chyba nie mam problemu w czasie deszczu, ale po wizycie na myjni bezdotykowej jak najbardziej. Odbłyśnik faktycznie drży, ale mnie również to nie przeszkadza. U taty w ori lampie drży dużo mocniej. HID super sprawa, jednak mam wrażenie, że świeci trochę za krótko. Nie wiem czy jest sens podnosić wiązkę światła, bo mogę wtedy oślepiać innych, a tego nie chcę robić. Być może taki urok zamienników, nigdy to nie będzie świeciło jak ori.
  12. jak już wałkujecie temat hidów to wtrące swoje 3 grosze. Tata śmiga już któryś rok na hidzie i cisza, z tym, że jak Patryk w dzień jeździ na dziennych. Ja jeszcze dziennych się nie dorobiłem, więc latam na tym chińskim zenonie już trzeci miesiąc po Polsce nawet w dzień i póki co też cisza, miałem już dwie kontrole, w tym jedna z lotu, gdzie w nocy jechali z przeciwka, zawrócili i mnie zatrzymali - cisza. Nawet przegląd mi z tym przeszedł, z tym, że jegomość nawet świateł nie włączył, więc co by miało nie przejść Pod SKP podjechałem z wyłączonymi światłami, co by nie rzucać się w oczy. Reflektory też mi parują, ale mam zamienniki DEPO, a w nich to ponoć norma, muszę potraktować je silikonem, może pomoże. Same palniki rozpalają się w 10-15 sekund. No, a co do świateł kolegi Madzeg to wydaje mi się, że reflektory wymagają u Ciebie polerki, bo o ile się nie mylę to w avatarze widać jakie są zmatowiałe.
  13. też jestem na etapie kupna kamerki, wczoraj w korku gość w pugu 807 ni z gruchy ni z piertruchy wrzucił wsteczny i na całej p*****e ruszył w tył. Wdusiłem klakson i zatrzymał się milimetr od tablicy :wojak
  14. dobrze, że u mnie spokój z błotnikami, te z kierunkami niby nie rdzewieją. Jednak na klapie koło lampek trzeba ogarnąć, rudy atakuje
  15. Rozeznałem się w temacie, podpytałem Patryka i kupię całą blachę z gotowym już podnośnikiem, nówki są w dość dobrych pieniądzach, przełoży sie silnik i po kłopocie. Gdybym miał wymieniać samą linkę to... Nie wiem czy dałbym radę sam.
  16. Ja się właśnie wybieram do pracy:kwasny Tydzień temu dorwałem ori trójkąt z 3bg, więc wywaliłem mocowanie z 3b i w końcu jest jak fabryka dała. Jakiś poprzedni właściciel czy ktoś taki w masce coś nakombinował:hmm No i dzisiaj mi szyba pasażera została w 3/4 wysokości, dalej nie szła, a za chwilę zerwało mi linkę w cholerę. Żeby było śmiesznie cały tydzień nie padało, a 5 minut po tym, jak szyba się nie chciała zamknąć tak zaczęło lać, że masakra...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności