toldek1
-
Liczba zawartości
421 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez toldek1
-
Jaki luz na mechaniżmie różnicowym? sprawdzałeś. Podnieś jedno z przednich kół włącz 1 bieg obróć kołem w lewo i w prawo ile jest tego jałowego ruchu? To tak przy okazji.
-
Opisz to dokładniej!!!.Zasugeruję, czy ten stuk jest np. przy ruszaniu z miejsca nawet przy powolnym puszczaniu sprzegła? czy szarpnie jeżeli jadąc zdejmiesz nogę z gazu?
-
Znajdz wpierw miejsce wycieku płynu, usuń nieszczelność odpowietrz pompę (odpowietrznik widać jak popatrzysz na serwo ) i wyprzęgnik dopiero jak to nie pomoże myśl o wymianie tarczu czy docisku . Pedał sprzęgła ma stawiać opór po odpowietrzeniu!!!
-
Ja filtry zakładam z WF.SA.Sędziszow Młp, a z filtrami to jest tak że w/w wytwórni produkuje się filtry na zlecenie np: Mana, Tecnokaru, Knecht, Karcher,Ufi, Leyland, bo w Polsce taniej wysyła się do nich a oni do nas z powrotem i kupujemy "markowe" pół moich kolegów tam pracuje, filtry pakują w ich orginalne opakowania które sami dostarczają. Ekonomia Panowie!!!!!!!
-
Filtr przeciwpyłkowy - pomocy - rozkładam juz ręce :(
toldek1 odpowiedział temat → Silnik, skrzynia biegów
A sprawdzaliście w WF.SA Sędziszów Młp http:http://www.wf-sedziszow.com.pl e-mail:[email protected] [email protected] -
Można sprawdzić pobór prądu przez pompkę lub uruchomić ją na tzw. wolny wypływ i też zmierzyc pobór a ciekawe czy wypali bezpiecznik na wolnym wypływie kiedy spadnie jej ciśnienie, filtr myślę nie blokuje przepływu?
-
Może wymiana cięgna pomoże? jeśli sprzęgło mechaniczne?
-
Odpowietrzników w tym przypadku jest dwa: na pompie sprzęgła i cylindrze.Hydrauliczny układ sterowania sprzęgłem odpowietrza się tak samo jak hamulce, jedyną różnicą jest konieczność założenia przewodu odpowietrzającego zarówno na odpowietrznik cylindra, jak i odpowietrznik pompy. Cylinder masz przykręconydo górnej części obudowy skrzyni biegów.
-
Witam! Jeśli chodzi tylko o tłumik końcowy połączony jest ze środkowym złączką rurową z opaskami zaciskowymi skręcanymi śrubami, jeśli zaciski i złączka nie skorodowały zbytnio można ich zamontować ponownie. Problemem w tym przypadku może być: odkręcenie nakrętek opasek zaciskowych, rozłączenie połączenia na złączce rurowej. Narzędzi specjalnych nie potrzeba, autku trzeba jednak podnieść tył aby uzyskać dostęp do rozkręcanego elementu, lub skorzystać z kanału albo podnośnika kolumnowego tak byłoby bezpieczniej. Na temat tej firmy nie wiem nic. Uwaga ! Części przednie układów wydechowych są różne w silnikach 9A,KR,RF,EZ,2e trzeba o tym pamiętać!! W wysokoprężnych połączeni tłumika końcowego też złączka rurowa.!
-
Witaj! Sprzęgło powinieneś mieć hydrauliczne sprawdż płyn w zbiorniczku i spróbuj odpowietrzyć, odpowietrznik przy siłowniku.
-
Cześć.Jakie sprzęgło hydrauliczne?
