Jump to content

Deo

 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

About Deo

 • Birthday 05/09/1982

Informacje osobiste

 • Imię
  Grzegorz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Kraków

Samochód

 • Generacja
  B8
 • Silnik
  B8 2.0 TDI 150KM
 • Rok produkcji
  2015

Recent Profile Visitors

227 profile views
 1. @Stachuu87, jak będziesz kiedyś w okolicy 29 listopada w Krk to podjedź to wgram Ci kontener do TJA
 2. @Ysebulba, to ja się zabierałem do rozbierania od drugiej strony (tj. od szkła a nie od drzwi), bo nie chciałem rozpinać 16 pinowej wtyczki. Czyli trzeba rozebrać 16 pinową wtyczkę i powypinać z niej piny, usunąć z wiązki klipsy mocujące i ściągnąć gumowe uszczelnienie. Potem tylko rozpruć wiązkę i wpleść dwa przewody ... pestka
 3. @Ysebulba, wiesz w jaki sposób można rozebrać wtyczkę do kamery AV360, żeby wycofać ją ze stelaża? Rozebrałem wczoraj dwa lustra Angola (fotochrom) i EU (AV360 i SA). Fotochrom, chce przełożyć do europy i o ile w angolu nie miałem problemu z wycofaniem wiązki, to kłopot zaczyna się z EU, bo muszę rozebrać wtyczkę do kamery a za bardzo nie potrafię zdemontować zabezpieczenia.
 4. Panowie, Przy okazji zakładania SA, kupiłem u chińczyków zestaw 4 PDC + wiązka "dedykowana" do B8. Po otrzymaniu paczki okazuje się, że czujniki przednie są 5QD 919 297 zamiast 5Q0 919 297B, natomiast tylne to 34D 919 275A zamiast 5Q0 919 275B. Czy ktoś bardziej doświadczony może potwierdzić, że te czujniki są zamienne. Niechciałbym wywalić otworów w zderzaku, żeby później się okazało, że muszę wsadzić "takie same" tylko mniejsze Przeglądając ETKĘ po śladzie części okazuje się, że czujniki są z "Arteona" i Golfa MY21 na rynek Chiński.
 5. Ja mogę śmiało polecić Aligatora (DynoSoft) - robiłem u Wojtka kilka aut
 6. Każde lusterko jest składane - jedne elektrycznie inne ręcznie. Po prostu musisz użyć więcej siły.
 7. @DamnWamn W porównaniu do serii jest duża różnica. Inna sprawa, że przy okazji zmiany przodu zmieniłem też tył na set z r20. Poza tym, układ odpowietrzałem dwa razy, najpierw tam gdzie robiłem swap i wtedy faktycznie pedał był "miękki", ale przy okazji przeglądu w ASO kazałem dodatkowo wymienić płyn i hamulec jest już taki jak być powinien. @WooojaS zmiana masy jest na +
 8. @alexsat SideAssist ma kod PR 7Y1, 7Y5, 79B lub 79D, ale nie widzę któregoś z tych kodów PR w wiązce. Może @Ysebulba, @Major, @enriquez lub @Eldar mają wiedzę w tym temacie. Ja dopiero będę montował SA i będę rozbił rozeznanie w boju (wiązki oczywiście mam)
 9. Generalnie musisz znaleźć wiązkę, która ma następujące kody PR: KA6 - 4 kamery QQ9 - Ambient + 8RE lub 8RM - 4 lub 8 głośników pasywnych 4i6 lub 4i7- Keyless-Go Dla tej konfiguracji ETKA pokazuje: wiązka drzwi lewe 3G1971120DF lub ET (nowsze modele) wiązka drzwi prawe 3G1971121DF lub ET (nowsze modele) Jeśli planujesz dołożenie Dynaudio to zamiast DF szukaj DC, które później zastąpiono DG. Z nowszych modeli możesz jeszcze poszukać wiązki z końcówką EC lub FA (dynaudio)
 10. @alexsat, potrzeba trochę więcej informacji, żeby podać właściwy numer części Masz lub zamierzasz montować podświetlenie Ambient (zwykły lub plus) lub system dynaudio?
 11. Po cichu liczyłem, że kupię parę lusterek z angola, poświęcę trochę czasu i będę miał full opcję poniżej ceny jednego lusterka do europy. @Ysebulba, możesz podesłać namiary na gościa od którego kupowałeś lusterka i prawy fotochrom? [EDIT] [OT]w trakcie poszukiwania internetów dowiedziałem się, że już posiadam asystenta, tylko nie potrafię do uruchomić [/OT]
 12. Kończę kompletować graty do SA i utknąłem na poszukiwaniu wskaźnika montowanego w lusterku i obudowy lusterka pod wspomniany wskaźnik. O ile obudowa to nie kłopot, o tyle wskaźnik jest ciężko osiągalny i rozważam zakup lusterek z angola i wybebeszenie potrzebnych komponentów (obudowa, wskaźnik, fotochrom dla pasażera). Zastanawia mnie czym się różni lusterko z anglika od lusterka montowanego na europę i czy można z niego wykorzystać np. mechanizm do składania lustra.
 13. W lutym/marcu do firmy kupiliśmy 2 sztuki Skody Octavii 4gen i w jednej już wymieniliśmy skrzynie na gwarancji 😁 Druga chodzi bez zarzutów.
 14. U mnie w tym sezonie zagościły OEM'owe felgi z A8 D5 (19x8J ET32 - 4N0601025J)
×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy