Skocz do zawartości

Gawron

  • Liczba zawartości

    21
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O Gawron

  • Urodziny 07/06/1971

Informacje osobiste

  • Imię
    Krzysiek
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Rzeszow

Samochód

  • Generacja
    B7
  • Silnik
    B7 2.0 TDI 140KM (CFFB)
  • Rok produkcji
    2011

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Czołem przed wymiana czyściłem 2 różnymi środkami , nic to nie dało . Aby zdiagnozować podłącz na zimnym kabla i sprawdź korekty na wtryskiwaczach . U mnie na 2 były straszne różnice 3do 4. Jak sie rozgrzał to wszystko ustawało i korekty były podobne na wszystkich 4 wtryskiwaczach . ja założyłem używki koszt 1000 za 4 szt widziałem auto dające i jego przebieg ......do dziś jest ok
  2. Czolem gdzies wczesniej w tym watku pojawiła sie informacja o granicznym zapelnieniu popiolem 180 ml, biorac to pod uwagę powoli zbliza sie koniec :-), Wysłane z redmi note 3 pro Tapatalk
  3. Czołem tez mam minus u siebie na sadzy faktycznej, dziwne ale nie za bardzo wiadomo co to. Czujnik roznicy cisnien wypada sprawdzic, ale na razie brak czasu. Te wachania obrotow jak jest zimno sa zwiazane z ogrzewaniem wnetrza. To normalne tez tak mam i nie jest to wypalanie. Daj na off ogrzewanie podbij obroty, opadna do 800. Wysłane z redmi note 3 pro Tapatalk
  4. Czołem ja zawsze jak wymienie olej, niezaleznie od marki odczuwam poprawe pracy, miekkosc i lepsze odpalanie :-))). Taka natura ludzka, po wydanku srodkow narodowego banku polskiego po prostu jest lepiej. :-) Wysłane z redmi note 3 pro Tapatalk
  5. U mnie nie był ściagany. Wysłane z redmi note 3 pro Tapatalk
  6. Ostatnio kupowalem kpl uszczelnień do wtryskow w ASO, oringi i uszczelki miedziane, koszt ok 70 pln za kpl. Wymiana nie powinna zajac więcej niż 1,5 h a serwisowi to chyba mniej niż godzine.... Wysłane z redmi note 3 pro Tapatalk
  7. Ale numer, to jakaś seria. Ja znam jeszcze jednego kierownika paska z 2011, też z szarpiacym silnikiem na zimno. On jest mało przejmujący i jeździ z tym już rok, obstawiam że to też wtrysk. Nie za dużo tego??? Nazwałbym takie coś cechą modelu.... Wysłane z redmi note 3 pro Tapatalk
  8. Czołem. Trafiłem na 4 wtryski z rozbitego auta z małym przebiegiem, wczoraj wymienione, dzisiaj odpalenie na zimnym i...... Nie szarpie!!!! Winne 2 lejace wtryski na zimnym silniku. W związku z tym że na zimnym szarpal zawsze, problem traktuje jako rozwiązany. Dziękuję wszystkim za porady i chęć pomocy. Mam nadzieję że to koniec kłopotów na długo. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  9. Gregga jak czytam twój opis to lustro tego co ja mam teraz. Podepnij auto do kompa i sprawdź korekty na wtryskach. Jak patrzę na to co jest u ciebie to jak bym lustro swojego widział i auta i kłopotów. Silnik rocznik przebieg mamy taki sam, objawy również. Wtryski niedługo do mnie wyruszą (dziękuję Mlody_Tm), bankowo dam znać czy to rozwiązało problem. Bardzo na to liczę bo ani ja ani mechanik nie mamy innego pomysłu a i auto nic innego nie podpowiada..... Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  10. Witam ja wymieniłem egr 3 dni temu, miałem dość niepewności kiedy błąd wyskoczy i auto w tryb serwisowy wejdzie. Raz pomagało zgłaszanie i odpalenie a czasem trzymało cały dzień. Kupiłem egr i komplet uszczelnień potrzebnych do wymiany. Teraz jest ok ciekawe na ile wystarczy. Teraz głównie miasto. Wcześniej trasy, wystarczył na 150 kkm . Drogo silnik cffb Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  11. Witam od 2tygodni walczę z szarpaniem na zimnym, po podgrzaniu do końca dnia jest ok pali ok, powtórne odpalenie nawet po kilku godzinach nie powoduje szarpaniem . Wystarczy zagrzac do 70 stopni, nawet na postoju. Jak nie podgrzeje na postoju to po ruszeniu szarpie do osiągnięcia 70 st . Dzisiaj mechanik robił testy na zimnym i niespodzianka na 2 wtryskiwaczach mam korekty na poziomie 3jak jest zimny, po podgrzaniu jest ok.... Szukam niestety wtryskiwaczy. Błędów na kompie nie ma. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  12. Czołem Jeżeli cykanie , metaliczne dochodzi z pompy i wzmaga sie przy dodawaniu gazu to jest elektrozawów w pompie , on tak chodzi i już . Ja jak ruszam to dzwoni z pod maski jakby osłony jakieś były poluzowane . Strasznie słychać , ale odsłuchiwałem chwile temu kilka sztuk z tym silnikiem wszystkie tak cykają , jedne mniej jedne wiecej , ale tttm.....
  13. Czołem mój odpala bardzo podobnie , mam tez w domu Octavię nówkę 2.0 cr 150 km , fakt odpala od strzała , ale ma 10 000 przebiegu .pasek 200 tkm i 5 letni aku , stawiam ze to sa powody :-) . Nigdy nie myślałem aby robić cos aby przyspieszyć odpalanie .Bede sie przyglądał jak temat sie będzie rozwijał ..... Ciekawe co wymyślicie .
  14. Czołem tu sie podepnę jak pozwolicie , 200 000 zrobione i było lux . Mam problem z błędami Egr z chłodnicą spalin , wali błędami , czasem tryb awaryjny daje czasem tylko sprężynka , komplecik 1500 zakup i robota . Wpadłem na pomysł wyłączyć to programowo .czy to złe działa na dpf i jak bardzo , czy ktoś to robił i gdzie , ja mam zamiar w lezajsku .przy tym przebiegu dpf pewnie tez będzie do roboty , wiec w cenie jednej nowej części zrobię prządek z całością info jeszcze na raty . Teraz dpf zostawię w spokoju ... Napiszcie prosze wasze doświadczenia i opinie . Bede wdzięczny .
  15. Czołem Podepnę sie tutaj . U mnie od kilku tygodni sieje błędami Egr , czasem przechodzi w tryb awaryjny , czasem tylko sprężynka . Chciałbym programowo wyłączyć Egr .... Ktoś juz tak zrobił jakie ma opinie , czy bardzo źle to wpłynie na dpf , bo i takie opinie słyszałem . Auto ma 200 000 wiec liczę sie i tak z wycięciem dpf pewnie w niedalekiej przyszłości . Koszt Egr z chłodnica to 1500 pln ....plus robota .w tej cenie to obie sprawy wytnę . Bardzo prosze o info , nie mogę zakładać nowego tematu , moze ktoś wrzuciłby to pytanie jako temat ...nie mam kogo sie doradzić . Dziekuje .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności