Siema wszystkim Będę chciał zmienić głośniki w swoim Passacie B5 FL 2003r. Głośniki będą grac pod ori MFD. Stare dobrze dudnią ale już dwa zaczynają lekko popiardywać i są lekko rozerwane. No i znalazłem kilka zestawów w siecie ale chciałbym jeszcze spytać Was o zdanie Sam też trochę czytałem opinii o tych głośnikach. Do wydania myślę, że gdzieś z 400zł.
http://allegro.pl/rainbow-el-c6-2-zwyciezca-testow-nowa-seria-2012-i4820949767.html
http://allegro.pl/focal-auditor-r-165s2-glosniki-zestaw-bt-w-wa-i4798200861.html