mati373737
-
Liczba zawartości
9 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O mati373737
- Urodziny 11/18/1993
Informacje osobiste
-
Imię
Mateusz
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Poznań
Samochód
-
Silnik
B5(3B) 1.9 TDI-PD 131KM (AWX)
-
Rok produkcji
2003
-
Podziękował Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Cześć takie pytanko, bo kupiłem dzisiaj 17" 7j et 33 i chce założyć opony 205/50. Będzie ok na oryginalnym zawiasie? B5 fl Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
[B5FL] Ospojlerowanie/zderzak/dokładki - sklep
mati373737 odpowiedział mareks6 → na temat → Tuning optyczny
Do dobrego wieś tuningu będą w sam raz :-) można śmiało jechać z takimi zderzakami pod remize :hunter -
Masz rację! Dzięki za podpowiedź, faktycznie też tak zrobiłem i wszystko rewelacyjnie działa. Użyłem do tego ledu r3 t3, który rozebrałem zrobiłem to po swojemu Teraz działa jak oryginał i świeci bardzo dobrze i mocno. Niestety podczas kombinowania wcześniej i przekładaniu leda do starego kołnieżyka stareż żarówki urwałem jeden styk przez co zrobilłem na razie lampkę na jedną stronę a na 2 znów będe musiał zamówiić jeszcze jedną żarówkę ;/. Dodam, że rodzaj diody to dioda smd. Mało tego... Ja zamówiłem ją z kołnieżykiem 8mm, a z większym też są i będą one na 99% pasować bez żadnego lutowanie, wystarczy tylko przykręcić ją tak samo jak była założona ta stara Nie wiem jak dokładnie wielki musi być kołnieżykj, ale na oko to 10/12mm (nie mierzyłem), bo 8mm wpada do środka.
-
ja użyłem w5w z 8 małymi diodkami. Co prawda świecą one na bok (nie typowo na dół pod drzwi), ale i tak po ciemku ładnie poświetla i tyle światła co dają zdecydowanie starcza na fajny efekt a wie ktoś co to są za żarówki z tyłu z tymi czujnikami ultradźwięków? Jaki to typ żarówki?
-
Tak i dodam od siebie, że podważamy od strony zera. Jeszcze jedno.. wie ktoś jaki symbol ma ta żarówka? Ponieważ kupiłem tam diodę t3 r3 (gdzieś przeczytałem, że będzie dobra) i niestety jest za mała.. ogólnie wygląda podobnie, ale nie jestem jej w stanie przykrecić, poniewaz jest tak mała, że przelatuje, przez ten otwór ;/ Na obudowie żarówki jest napisane Albo 12v 3,8w. Wie ktoś jaki ma ona odpowiednik w ledzie? o ile ma?
-
Bardzo dziękuje! Dzięki Tobie udało mi się wymontować te z przodu i pomyślec jakie to było proste... szkoda, że te klosze mi pękły, ale trudno trzeba się przypatrzyc, żeby dopiero zobaczyć a te z tyłu jak wyciągnąć? je się też jakoś podważa żeby cale wyszły? bo ja tylko zdjąłem tylko ten kloszyk poprzez podważenie tej szybki, która znajduje się na zaczepach, ale dalej nie wiem co trzeba zrobić, żeby też czegoś nie popsuć ;/ Już sobie poroadziłem
-
Mógłbym mi ktoś wytłumaczyć jak wyciągnąć te cholerne małe żarówki co są z tylu w podsufitce? Mam te z czujnikami. ani tam palucha wsadzić ani nic... one je trzeba wykrecić z tej plytki jakos? one idą tylko trochę, a dalej kicha. jak one są wyjmowane, mógłby mi ktoś to łopatologicznie wytłumaczyć, bo zaraz wylecą przez okno :papa2 Następna sprawa jak dobrać się do tych od make-upu? po wewnętrznej stronie są takie wypustki gdzie wkładałem śrubokręt i podważałem i tak podważyłem, że klosz pękł i podobnie w drugiej lampce, a zejść za cholere nie chce... Pęknięcia po złożeniu z powrotem nie widać, ale i tak nie da się do nich dobrać podobnie jak do tych z tyłu ;/ kto to wymyślił...
-
Witam koledzy. Jestem tu świerzakiem i swojego passka mam dopiero od + - miesiaca, ale po najważniejszym zakupie nowiuśkich sandałków na lato przyszedł czas na mniejsze wydatki tj. we fajne oświetlenie na niebiesko diodami zamontowanymi w miejsce starych żarówek. Widziałem u kolegi w borze coś takiego i się zakochałem I tu mam do was pytanie czy moglibyście mi jakieś polecić? Takie najbardziej zbliżone, a najlepiej o takiej samej barwie jak liczniki? Allegro jest zalane tego typu ledami, ale które są sprawdzone i dają ten efekt na jaki właśnie liczymy? Dodam, że chciałbym wymienic wszystkie żarowki we wnetrzu ( 4 boczne, gorne na środku ich tam chyba też jest 4, w schowku i podswietlenia pod drzwiami rowniez 4, do tego w bagazniku 1) i te właśnie chciałbym żeby świeciły tak jak zegary. Mam jeszcze plan wymienić oświetlenie tablicy rejestracyjnej, ale podobny musza byc diody biale, bo niebiescy (o ironio) zabieraja dowody za niebieskie podswietlenie? z gory dzieki za odpowiedzi Miłoby bylo jakby ktos podeslal jakies linki niekoniecznie z allegro z wlasnie takimi diodami do zakupu. Bylbym bardzo wdzieczny
