-
Liczba zawartości
1748 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
2
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez johny x
-
Witajcie Jak w temacie Zapraszam Wszystkich na poświątecznego Spota z Jajeczkiem w Poraju . Po zagadaniu z bratem Zwierzakiem , mamy dograny termin biesiady Jajeczkowej w lokalu : Termin : 23-04-2022r Godzina : 16:00 Miejsce : Zajazd u Renaty Poraj ul. Piłsudskiego 54 - http://www.zajazdurenaty.bigduo.pl/ Dla chętnych możliwość noclegu - kto chętny proszę o zagadanie ze Zwierzakiem . lista chętnych : 1/ Kasia + Zwierzak 2/ Johny 3/ Asia + Miły 4/ Mkpol 5/ Rafus 6/ Pjotrm 8/ Borewicz 9/ Robuś
-
super
-
Zapraszam na Opłatka u Zwierza
-
Zapraszam Wszystkich chętnych
-
Witajcie Jak w temacie Zapraszam Wszystkich na Spota Opłatkowego w Poraju . Po zagadaniu z bratem Zwierzakiem mamy dograną datę Spota : Termin : 27-11-2021r. Godzina : 16:00 Miejsce : Zajazd u Renaty Poraj ul Piłsudskiego 54 - http://www.zajazdurenaty.bigduo.pl/ Dla chętnych możliwość noclegu - proszę o info w temacie lub bezpośrednie zagadanie ze Zwierzakiem Do Spota Opłatkowego mamy jeszcze trochę czasu, więc dogodnie będzie dogranie terminu wolnej soboty lub weekendu w pracy . Lista chętnych : 1/ Kasia + Zwierzak 2/ Marzena + Johny 3/ Asia + Miły 4/ Daria + Mkpol
-
Passat b7 błędy, brak światła wstecznego i halogenów
johny x odpowiedział miras626 → na temat → Kody błędów
posprawdzaj dobrze przewody jak Tomek pisze może kuna może poprzedni właściciel coś grzebał ze zderzakiem i kabel gdzieś przetarty i efekt gotowy , zerknij też co tam masz w halogenach czy żarówki czy może jaka ledowa chińszczyzna -
Wiązki drzwi tylnich Passat b7 - różnice oznaczeń
johny x odpowiedział vL3G10Nv → na temat → Nadwozie i wnętrze
widzę że gruba orka się zapowiada, poczytaj porady w warsztacie https://forum.vw-passat.pl/forum/72-poradniki-i-instrukcje/ , co do wymiany gratów na te z B7, to już musiałby ci ktoś podpowiedzieć kto ma tłustą wersję B7 tyczy się to wiązek i sterowników do tego osoba obcykana w schematach z elsy -
Wiązki drzwi tylnich Passat b7 - różnice oznaczeń
johny x odpowiedział vL3G10Nv → na temat → Nadwozie i wnętrze
o jakich modyfikacjach jest mowa -
Pogaduchy Śląskie - Tu gadamy co gdzie jak i kiedy
johny x odpowiedział djacek85 → na temat → Śląskie Dyskusje
-
Pogaduchy Śląskie - Tu gadamy co gdzie jak i kiedy
johny x odpowiedział djacek85 → na temat → Śląskie Dyskusje
-
Pogaduchy Śląskie - Tu gadamy co gdzie jak i kiedy
johny x odpowiedział djacek85 → na temat → Śląskie Dyskusje
Witajcie W związku z obecną sytuacją a co za tym idzie również i obostrzeniami dla Naszego wspólnego bezpieczeństwa jak i bliskich nam osób Spota Opłatkowego nie organizujemy , należy zatem trzymać kciuki za Spot Jajeczkowy być może do tego czasu cosik będzie inaczej . Pozdrawiam i trzymajcie się zdrowo -
Pogaduchy Śląskie - Tu gadamy co gdzie jak i kiedy
johny x odpowiedział djacek85 → na temat → Śląskie Dyskusje
Elo jest pomysł żeby zrobić na początku grudnia Spocik Opłatkowy u Zwierzaka w Poraju , jednakże na chwilę obecną i niepewne czasy ciężko cosik z większym wyprzedzeniem zaplanować pewnych rzeczy nie przeskoczymy. Zatem jeśli będziemy mieli zielone światło to w krótkim terminie do Spota. Pozdrawiam i trzymajcie się zdrowo -
Nie ma innego wyjścia w obecnej sytuacji Spota odwołujemy i przekładamy go jak Miły napisał na spokojniejsze i bezpieczniejsze czasy oby nastały jak najszybciej. Pozdrawiam i zdrówka dla Wszystkich z rodzinami
-
Dzięki za info lista uzupełniona
-
W związku ze zmianą terminu Spota proszę Wszystkich chętnych o zapoznanie się czy nowy termin pasuje ps. z Robusiem , Markiem i Hamkiem zagadane telefonicznie dajcie znać czy nowy termin pasuje
-
Zapraszam
-
Zapraszam
-
Zapraszam
-
Pogaduchy Śląskie - Tu gadamy co gdzie jak i kiedy
johny x odpowiedział djacek85 → na temat → Śląskie Dyskusje
Zapraszam -
Witajcie Z przykrością informuję, iż w związku z obecną sytuacją Spot jest Odwołany Jak w temacie Zapraszam Wszystkich na przedświątecznego Spota z Jajeczkiem w Poraju . Po zagadaniu z bratem Zwierzakiem , mamy dograny termin biesiady Jajeczkowej w lokalu : Termin : 21-03-2020r. zmiana terminu na 18.04.2020r. Godzina : 16:00 Miejsce : Zajazd u Renaty Poraj ul. Piłsudskiego 54 - http://www.zajazdurenaty.bigduo.pl/ Dla chętnych możliwość noclegu - koszt 40 zł/osoba Kto chętny na nocleg pisać będę uzupełniał na bieżąco Lista chętnych : 1/ Kasia + Zwierzak 2/ Marzena + Johny 3/ Asia + Miły + 4/ Daria + Mkpol + 5/ Marlena + Raf 6/ Robuś + 7/ Mysiorek + Pjotrm +
-
Pogaduchy Śląskie - Tu gadamy co gdzie jak i kiedy
johny x odpowiedział djacek85 → na temat → Śląskie Dyskusje
Szykować się na 21.03.2020r., Spocik z Jajeczkiem u Zwierza , temacik jutro wrzucę -
-
-
Pogaduchy Śląskie - Tu gadamy co gdzie jak i kiedy
johny x odpowiedział djacek85 → na temat → Śląskie Dyskusje
