-
Liczba zawartości
842 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez elemenateur
-
panowie zaciski i jarzma od Audi TT golfa 4 leona 20VT pod hebel 312mm podejdą pod hebel do Pasia ?
-
jeśli nie był ten olej lany od początku tylko raz być może kupił były właściciel na dolewki to nic raczej się nie stanie. Lej teraz tak jak napisałeś olej z normą 505.01 i wszystko będzie gicio. Życzę miłej jazdy.
-
Passat b5 AFN 110KM jak uzyskać wiecej mocy..??
elemenateur odpowiedział rafal102 → na temat → Diesel
to jeszcze 3 grosze ode mnie. Przy grupowym cipowanku chyba da się zejść u najlepszych ludzi w kraju na dwa zera:) -
Passat b5 AFN 110KM jak uzyskać wiecej mocy..??
elemenateur odpowiedział rafal102 → na temat → Diesel
wszyscy już Ci pisali ale i ja jeszcze raz napiszę. Najtaniej - wtryskiwacze AXG bądź AHY i program - masz wtedy ok 146-150ps i 320NM. Nieco drożej - wtryski 0.216(te powyższe) plus turbo plus FMIC i masz ok 160-165ps drożej bardziej - wtryski 0,230 fratelli brosio plus turbo, pompa wtryskowa plus fmic plus oczywiście jak zawsze program i masz ok 185 i przy pełnym bucie zdrowego batorego ale auto zapina. box i opornik to praktycznie to samo, poszukaj za ile możesz zrobić sobie opornik .... czy to bezpieczne, tego nikt Ci nie zagwarantuje. -
1.9 130KM AVF - jaki olej , jeżeli nie wiem co jest nalane
elemenateur odpowiedział vodzu413 → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
kolega pisał Ci o pełnym syntetyku. Ten olej który napisałeś - Technosynthese(półsyntetyk) to jakiś leżak bo Motul zakończył jego produkcje w 2006 roku... a że żyjemy w kraju to u nas ciągle jest dostępny. Zalej motul Specific 100% Synthetic. Filtr OK -
ja polecam zakup motula u mnie . Ceny super atrakcyjne. Wysyłka najczęściej tego samego dnia co zamówienie. Pozdrawiam serdecznie. Marcin.
-
oleje można mieszać ale się tego nie zaleca. Jeśli jednak masz sytuację że masz pełen syntetyk i musisz dolać a nie masz Twojego oleju pod ręką to zalewasz inny ale o tej samej lepkości. Na opakowaniach motula bodajże jest nawet na ten temat informacja. Serdecznie pozdrawiam.
-
Cofane liczniki w 99% naszych pasków
elemenateur odpowiedział Jacekp14_2005 → na temat → Dyskusje o motoryzacji
ja tylko dodam do tego pierwszego postu że nie ma możliwości sprawdzenia realości wskazania przebiegu na szafie w silnikach VP. W PDkach jak najbardziej a skoro jest napisane 110km to PD raczej nie jest -
Liqui Moly "MoS2 - Leichtlauf 10W40" rzetelna ocen
elemenateur odpowiedział karson226 → na temat → Ogólno-techniczny
spróbuj następnym razem zalać odpowiednika ale np Motula. Co do zużycia oleju to niestety ale to chyba norma że przy prędkościach takich jak napisałeś i klekot i benzyniak olej weźmie. Jeśli mogę coś zasugerować to proponuje teraz zalać auto motulem odpowiednim i sprawdzić ile jego weźmie . Co do LM to na pewno jest to dobry olej, dlaczego? Przede wszystkim dlatego że jest to oliwa wyprodukowana za granicą, jak kolega wcześniej zaznaczył, oliwa LM, Valvoline czy polecanany i sprzedawany przeze mnie Motul nie jest rozlewana nigdzie na świecie poza krajem macierzystym. Firmy te nie wydają także milionów na kampanię reklamowe, po prostu robią 1klasa oliwę. Motul istnieje na rynko od bodajże 1853 roku, z jej oliwy korzysta team ferrari subaru i wiele innych najwyższej klasy firm... lepszej reklamy chyba nie ma Bajo Rocturnus -
Pomoc po pozarze dla kolegi z Octavia Club Polska
elemenateur odpowiedział Preziu → na temat → Off topic
Wrzucam kopię z leonclubu i octaviaclubu Witam, wiadomo że zdarzyła się tragedia. Axpol i Jego rodzinka potrzebują pomocy. Kochani. Tutaj możecie licytować oliwę: -Motul 5W40 X-cess 8100 -Motul Specific 5W40 dla Pdków -Motul 507.00 dla posiadaczy aut z filtrem cząstek stałych. CENA WYWOŁAWCZA 100zł od bańki każdego z olei. Proszę o licytowanie w nowych postach(administrację proszę o nie kasowanie postów) wg. wzoru : -motul X-cess - 160zł Licytacja niech potrwa 5 dni. Wiadomo pieniążki są Axpol'owi raczej potrzebne natychmiast. Po zakończeniu licytacji proszę o wpłatę pieniązków na konto np Administratora forum. Jeśli On potwierdzi mi wpłatę pieniędzy ja wysyłam oliwę do zwycięzcy aukcji. Proszę o licytacje! Licytacja kończy się dokładnie 18 marca o godzinie 22. Po tym terminie proszę także o zakończenie tematu przez Górę. Proszę Górę także o podczepienie informacji o temacie i wyszczególnienie jej w jakiś bardzo wyrażny sposób. Dzięki. obecna cena to 200 za specific, 200 za 5W30 i 150 za X-cess. Proszę o licytowanie tutaj http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=15660
