Witam
Dziś daliśmy się za wymianę klocków z tyłu i za chiny nie dało się wcisnąć klocka .. Zrobiliśmy sobie przyrząd tzn. płaskownik przewiercony, dospawana nakrętka i śruba - taki wciskacz i nie udało się. Blacha się wygięła a miała prawie 5mm a tłoczek ani drgnął...
Co może być przyczyną, próbowaliśmy także go wkręcić kluczem do kątówki.
Pozdrawiam