To zasilanie sterownika, jak nie chce ci się ciągnąć przewodu do zacisku X75 to zmostkuj go razem z sygnałem wstecznego. :ok
Mi vipereeek tak zrobił bo mu zabroniłem rwać plastiki w aucie.
Jedyna wada to to że połączysz się ze sterownikiem w celach diagnostycznych dopiero po wrzuceniu wstecznego.
K-Line podpinasz do gniazda diagnostycznego na PIN7 a sygnał wstecznego masz o identycznym kolorze przewodu ze wtyczce od lampy. :ok
Zaskoczeniem jest to, że nie dostali jej wszyscy laureaci konkursów ,,Najbardziej pomocny forumowicz,, !
Nie ma chyba bardziej miarodajnej oceny jak ta wystawiona przez liczną grupę aktywnych użytkowników forum. :ok
Pozdro.
vipereeek, świetna robota! :brawo
Przydało by się przenieść tą poradę do warsztatu, bo tutaj to pewnie przepadnie gdzieś w gąszczu tematów o wszystkim i o niczym.
Pozdrawiam.