ropec
-
Liczba zawartości
13 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O ropec
- Urodziny 11/06/1980
Informacje osobiste
-
Imię
Robert
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Pomorze
Samochód
-
Generacja
B8
-
Silnik
B8 1.5 TSI EVO 150KM
-
Rok produkcji
2020
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Ja kupowałem takie 4szt.: https://allegro.pl/oferta/nowa-oryginalna-vag-sruba-belki-przedniej-strefy-zgniutu-oe-n91178401-15592611352?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=3be33499-d587-44e2-823c-57cc7dc13e76&utm_content=43c4653a9886#
-
Potrzebne z wyposażenia: kamera 360 i asystent parkowania
-
Dzwoniłem do producenta Westfalii o dopasowanie haka w B8, Pan powiedział, że czasem wiązka może być położona. W zderzaku od spodu mam wycięty otwór, w miejscu gdzie powinien być hak.
-
ropec obserwuje zawartość → [B8] Kamera cofania, Hak holowniczy B8 i [Instrukcja] Montaż kamery systemów wspomagających kierowcę
-
Witam, orientuj się ktoś czy jest możliwe aby w aucie fabrycznie bez haka, była położona wiązka pod hak na tył auta? Z której strony w bagażniku można tego szukać? Passat B8 2020, Sedan
-
Witam, w przednim prawym reflektorze (Top Led) pojawiło się dość dużo wilgoci. Zdemontowałem reflektor, odkręciłem led doświetlający i lampa odparowała. Po złożeniu wszystkiego wyświetla się błąd świateł kierowanych AFS. Vcds wyświetla błąd: 5279762 - Napięcie zasilania czujnika położenia modułu skręcania, strona prawa C1090 12 [137] - Zwarcie z plusem Podczas auto testu lamp, prawa bardzo powoli podnosi się. Czy ktoś podpowie w czym problem? Dziękuję. Wymieniony moduł AFS 3G0941329 i działa. Wewnątrz były ślady po wodzie. Problem był podobny jak na filmiku wyżej reflektor po uruchomieniu powoli się podnosił i wtedy wyrzucało błąd.
-
Witam, Co oznacza zakup kamery bez wgranej fabrycznie konfiguracji?
-
[Instrukcja] włączenie autozamykania szyb podczas deszczu
ropec odpowiedział m3iaz → na temat → Poradniki i instrukcje
Mam identyczne kodowanie i również nie działa. Komputer mam monochrom. Rocznik 2012. Mój BCM 3AA 937 087 H, 0464 -
Zestaw premium- obsługa głosowa
ropec odpowiedział wektor → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
podeślijcie mi też tą instrukcje albo umieśćcie gdzieś na serwerze. [email protected] z góry dzięki -
problem rozwiązany. Błąd 00664 - Fuel gauge zapisał się podczas próby uruchomienia webasta na rezerwie paliwa. Drugi błąd: brak powstania płomienia występował przez nagar na sitku - ceramice (tak mi to wytłumaczono). Wyczyszczone - teraz działa i nie dymi.
-
w moim pasku zauważyłem, że po włączeniu ogrzewania postojowego, słychać jak zaczyna pracę, chwile chuczy i po ok 2 min się wyłącza... potrafi też na początku zadymić ostro i czuć w tym dymie "spaleniznę". Czy ktoś wie co może byc? temperatura na zewnątrz była na poziomie 4,5 oC dziś rano webasto już nie włączyło sie. Po skanowaniu vagiem, następujące błędy: Friday,04,November,2011,08:52:15:13314 VCDS Version: Release 908.0 Address 18: Aux. Heat Labels: None Control Module Part Number: 1K0 815 007 BH Component and/or Version: Standheizer 042 4404 Software Coding: 0001012 Work Shop Code: WSC 45721 124 999999 3 Faults Found: 00664 - Fuel gauge 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100010 Fault Priority: 6 Fault Frequency: 1 Reset counter: 4 Mileage: 204453 km Time Indication: 0 Date: 2011.10.24 Time: 10:02:29 01406 - No Flame 000 - - - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100000 Fault Priority: 3 Fault Frequency: 12 Reset counter: 10 Time Indication: 0 Freeze Frame: Start Temperature: 71.0°C Temperature: -48.0°C Voltage: 12.07 V 02251 - Heater Unit Locked 000 - - Freeze Frame: Fault Status: 01100000 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 1 Reset counter: 225 Mileage: 205526 km Time Indication: 0 Date: 2011.11.04 Time: 07:44:56 Z tego co poczytałem, to blokada webasta nastąpiła po kilkukrotnej nieudanej próbie uruchomienia. Może ktoś zna rozwiązanie tego problemu?
-
Mapa Eastern Europe v.8 do RNS510
ropec odpowiedział wektor → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Mam navi v. B z softem 1200 i po wgraniu mapy v8 i wybraniu zapisu na dysk wyświetla dane mapy tejże właśnie, najnowszej.
