Maly.89
-
Liczba zawartości
10 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O Maly.89
- Urodziny 02/23/1989
Informacje osobiste
-
Imię
Matusz
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Jaworzno
Samochód
-
Silnik
B4 1.6 100KM (AKS)
-
Rok produkcji
1994
-
1.6 AEK pali mi średnio po mieście normalna jazda okolo 9zl benzyny a trasa nie wiem bo ostatnio nie miałem okazji sprawdzić sprawdzałem predkość max i poleciał 190
-
wątpię żebym się zmieścił w tej kwocie co proponuje z takim sprzętem a mowie o pełnej instalacji czyli butla zawór faro elektronika wtryski wszystko
-
tak sam:) bo sobie zrobię tak jak bóg przykazał a jeżeli ktoś by mógł pomóc w sprawach papierkowych chętnie porozmawiam na priv:)
-
no właśnie ja nie zostawię auta u gazownika niestety w moim mieście nikt nie sciąga kolektora a jak sobie zrobię sam ściągnę to mam pewność że żaden opiłek nie wpadnie do silnika;) jakoś nie wierze w wtłaczaniu powietrza pod 4atmosferami że "wszystko" wyleci może jestem staroświecki i tracę czas ale jestem spokojniejszy to jaka instalacje polecacie do ceny 1500 za same części musi być sterownik STAG
-
Wydaje mi się że trochę przesadzacie z tymi instalacjami te silniki np 1.8 adr ma zaledwie 125km i nie jest wymagający myślę że spokojnie by pojeździł na stagu 200 ze zwykłymi valtekami stag 300 + plus hana jest dobry ale do bmw 2.5 pieknie hylaja:) Ja własnie też chce założyc stag 200 z valtekami powinny chyba dawać rade 1.6 AEK moje serducho 101 km:) pomoże ktoś ?
-
instalacje chciałbym założyć teraz żeby zaoszczędzić na benzynie reszta bebechów pójdzie już taka jak ma być.Najlepiej bym sprzedał passata i wrócił do BMW wiem że mnie zlinczujecie ale takiego okaza szkoda mi sprzedawać .Chyba że chce ktoś zamienić na BMW e30 minimum 2.0
-
musiałem się podpiąć pod temat jaka instalacje gazową polecacie mi do mojego passata 1.6 AEK 101 km chce zamontować STAG 300 jako wtryski valteki bo niestety fundusze nie pozwalają na więcej narazie.Będzie to śmigać normalnie?Jakiś rok bym musiał przebidować a potem wpadły by hanna albo coś lepszego od valtekow.
-
ja zalałem teraz mobilem 10w40 i jestem zadowolony silnik chodzi wzorowo i mogę z czystym sumieniem polecić ten olej.
-
Co zrobić, żeby nie wyciekał olej na bloku?
Maly.89 odpowiedział pszem → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Ja też wymieniałem uszczelkę pod klawiatura bo ciekła po ściągnięciu moje oczy ujrzały silikon.Zmieniłem na uszczelkę i żadnych wycieków:).W BMW też tak miałem wszystko co się dało na silikonie rozebrałem wyczyściłem i założyłem uszczelki zero wycieków zero dolewek oleju a silnik zalałem 5w40.Otrzymał drugą młodość a że to 6 cylindrów było to pięknie grało i moją młodość przeżyło naukę driftingu ;P brakuje mi tego w passacie:( piękności tak mruczał -
Co zrobić, żeby nie wyciekał olej na bloku?
Maly.89 odpowiedział pszem → na temat → Silnik, skrzynia biegów
wy tylko na silikonie osadzajcie potem się kupuje auta i zamiast uszczelki klawiatury jest silikon wszędzie silikon...Zrób jak fabryka przewidziała kup uszczelki i zrób tak by miało ręce i nogi.A nie słuchaj wypowiedzi o silikonie.Silikonem można cycki sobie wypchac a nie uszczelniać silnik.Potem się to na tobie zemści i będziesz robił 2 razy.
