-
Liczba zawartości
404 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez idol23
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 24
-
Dziwny objaw po porannym odpaleniu auta
idol23 odpowiedział mgboczna → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
Problem znany. W Pierwszych wersjach DSG występowały, szczególnie zimą problemy z reakcją skrzyni. Przyczyną ma być zgęstniały olej i tzw. przymarznięcie. Poczytaj o teście długodystansowym b6 to tam występował identyczny problem. -
Dzwoniłem do serwisu który polecił mi waski1. Są w stanie zrobić to w ten sam dzień co mnie cieszy. Tylko zastanawiam sie tez czy nie warto pomyśleć o wymianie na nowy tak na prztszlosc? Tutaj mam info z ASO.
-
Mozna prosić na prov?
-
Znasz gdzieś moze dobry warsztat w Krakowie lub Nowym Targu?
-
Jutro musze tak zrobic. Oby pomogło. Jak nie to regeneracja lub wymiana na nowy rozrusznik.
-
Czy wiesz moze czy warsztat jest w stanie dokonać regeneracji w ten sam dzień?
-
Wiecie jaki jest koszt nowgo rozrusznika do 2.0 TDI BMP? Mówię tu o ASO
-
W moim passacie zaczyna sie dziać cos dziwnego. Otóż na zimno zapala na dotyk ale pózniej są cyrki. Samochód zaczyna kręcić jednak zamiast odpalić zapłon sie przydusza. Efekt jest taki jak by akumulator był rozładowany i kontrolki migają. Akumulator nowy, wymieniany w grudniu. Dodam ze dzieje sie tak nie regularnie a czasami w ogóle gdy wyłącze radio i dmuchawkę klimy. Ojciec twierdzi ze cos złego moze dziać sie z silnikiem. Ja obstawiam alternator. Powiedzcie co to moźe byc?
-
Nie oficjalne źródła mówią,że będzie aktualizowany soft w obecnych systemach VW tj. Discover Media, Pro i Composition Media. Oczywiście mówię tu o ASO i ta usługa będzie odpłatna w samochodach gdzie tego systemu nie ma. - - - - - aktualizacja - - - - - A same systemy mają występować jako opcja w drugiej połowie roku czyli gdzieś w lipcu. Ale do nas to pewnie dotrze z opóźnieniem jak zwykle z resztą.
-
Ogólnie rzecz ujmując MirrorLink na razie nie ma sensu bo to praktycznie w ogóle nie działa. Czekam na CarPlay lub system Android Auto.
-
żeby to działało musisz mieć zgodny telefon z Mirror Link. Z tego co wiem iPhone żadna generacja nie działa. Ma się to zmienić kiedy VW wprowadzi CarPlay, a telefony co działają to HTC One M7,M8, Samsung Galaxy SVI, SV i Sony Xperia Z chyba wszystkie modele
-
Czy istnieją szczegółowe info nt 1.4 tsi 122KM ?
idol23 odpowiedział temat → Silnik, skrzynia biegów
Łańcuch się nie rozciąga? -
Pomogliscie mi i to bardzo. Faktycznie na YT są filmy z Ukraińskich dróg i wyglada to fatalnie. Jazda autokarem może i tańsza ale mniej elastyczna jak jazda autem. Szkoda tylko, że milicja wymusza łapówki. Powiedzcie czy są jakieś jeszcze ciekawe miejsca poza Lwowem i Kijowem? Chodzi oczywiście o trasę Korczowa-Lwów-Kijów Ciągnie mnie tez do Czarnobyla ale to juz może innym razem.
-
Czołem! Ja i moja narzeczona kochamy podróże. Zwiedzilismy niemal całą Europę poza Urainą. Chciałbym się dowiedzieć jak to tam jest w końcu z tymi drogami? W sieci pojawiają się sprzeczne informacje co do ich jakości. Pytałem też znajomych ale oni albo byli dawno albo lecieli samolotem i nic nie ujrzeli, a dla mnie jazda samochodem to przyjemność. Kolejna kwestia to milicja i ich potrzeby. Czy oni tylko polują na obce rejestracje i wymuszają łapówkę? Jak w ogóle jeżdżą Ukraińcy? To są dla mnie ważne fakty. BTW cel podróży do Kijów. Z góry dziękuje.
-
Grupa VAG dodaje do każdego nowego samochodu kartę ratunkową zawierająca min. informacje o rozmieszczeniu wzmocnień karoserii i lokalizacji akumulatora. Na stronie VW można pobrać odpowiednia wersje karty http://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/karta-ratownicza.html Naprawdę warto wydrukować i schować gdzieś za osłona przeciw słoneczną. Jeśli temat istnieje to proszę usunąć, a jeśli nie to proszę o podklejenie tematu. Pozdrawiam Piotr
-
Mi sie podoba. Jest elegancki, ładniejszy, lepszy. Oferuje więcej w standardzie i wiele opcji których konkurencja z klasy Passata nie ma. Za kilka lat go zapewne kupie.
-
Ciekawe kiedy zacznie rdzewieć?
-
Ledy były od początku produkcji
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 24
