melaniusz
-
Liczba zawartości
8 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O melaniusz
- Urodziny 05/17/1980
Informacje osobiste
-
Imię
michał
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
skierniewice
Samochód
-
Silnik
B6 2.0 TDI-PD 140KM
-
Rok produkcji
2006
-
Migajaca czerwona kontrolka oleju
melaniusz odpowiedział spyty → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Bardzo mozliwe ze zużycie zebatek zalezy od stylu jazdy a i pewnie od jakosci stosowanego oleju itd itp. kwestia jest tylko taka czy czesci potrzebne do wymiany całego napedy pompy na zebata mozna dostac tylko w serwisie? Druga sprawa akcja serwisowa dot wymiany napedu pompy jest nadal aktywna ? czy ma ktos mozliwosc to sprawdzic? -
Migajaca czerwona kontrolka oleju
melaniusz odpowiedział spyty → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Przebieg auta to troche ponad 180tkm i to przebieg faktyczny. a jest mozliwosc dokupienia wszystkich czesci potrzebnych do zmiany napedu pompy w bardziej rozsadnych pieniazkach bo nie usmiecha mi sie wydanie 5 tys na pojazd ktory mam od miesiaca:( -
Migajaca czerwona kontrolka oleju
melaniusz odpowiedział spyty → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
I to pewnie jeszcze trzeba nowy zakupic gdyz na uzywanym moze wystapic ten sam problem i to po nie duzym przebiegu. W takim razie chyba sensowniejsza bedzie wymiana całego ukladu na zebaty jak i tak trzeba wal wymieniac -
Migajaca czerwona kontrolka oleju
melaniusz odpowiedział spyty → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
tez miałem taką nadzieje no ale mechanik wie co mowi. moj win to wvwzzz3cz6p025708 jak ma ktos mozliwosc to niech sprawdzi. Podejżewam że numery vin nie wychodziły zgodnie ze swoja liczba tylko jak im sie udało wypuscic auto z fabryki. Ps. powrócmy do mojego pytania czy jest mozliwa wymiana samego kola zębatego na wale czy nie? -
Migajaca czerwona kontrolka oleju
melaniusz odpowiedział spyty → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
kod silnika to bmp jeszcze na łańcuszku -
Migajaca czerwona kontrolka oleju
melaniusz odpowiedział spyty → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Mechanik u którego wymieniałem rozrząd sprawdził tez stan napędu pompy olejowej i stwierdził, że duże koło ma starte zęby do połowy (czyli szykuje się szybka naprawa aby nic poważniejszego się nie stało). Rozumiem, że to większe koło to jest to na wale korbowym? Czy jest możliwość wymiany koła zębatego które znajduje się na wale korbowym, czy wchodzi jedynie w grę wymiana całego walu? -
Serce silnika BMP - AWARIA
melaniusz odpowiedział imagination68 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Kolezanki i koledzy ma ktos z was mozliwosc kupna takiego zabieraka. Wydzwoniłem pół pensji po aso i nigdzie gdzie dzwoniłem nie maja takiej czesci na stanie. Prosze pilnie o pomoc. numer czesci o3g 115 281 d jest to zabierak pompy oleju szykuje sie szybka wymiana . -
Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG
melaniusz odpowiedział pogromca → na temat → Poradniki i instrukcje
Witam. Potrzebuje szybkiej pomocy a mianowicie, mam do kupienia passata b6 z 2006r 2.0 tdi. Pytanie moje brzmi nastepujaco: Jezeli samochod nie ma sterowania fisem w manetce wycieraczek to czy jest mozliwe ze nie posiada on wogole komputera pokladowego? Drugie pytanie w tej kwesti czy w passacie b6 jest tak jak w audi b6 ze wystarczy przelozyc manetke na taka z obsluga fis i zakodowac i mamy wtedy fis?
