Skocz do zawartości
Blanko

wymiana przedniej szyby - ceny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moze ktos sie orientuje ile krzycza za wymiane przedniej szyby w passacie b5 chodzi mi o koszty szyby + wymiana ze wszystkim.. bo przydazyl mi sie maly wypadek i niestety trzeba wymienic peknieta szybke

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szyba bez czujnika deszczu w moich okolicach 380 zł z robocizną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi krzyknęli 400zł z wymianą ale to zależy czy masz czujniki deszczu zmierzchu pasek u góry i jaki kolor ma mieć szyba

P.S. taki temat już był :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha dzieki czyli bede sie targował bo juz 1 koles mi krzyknal 550zł ....(szyba bez czujników)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Białej Podlaskiej z robocizną biorą 350 PLN Pilkingtona wstawiają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 3b bez czujnika sama szyba 250, do 3bg 380 bez czujnika, różnią sie "okienkiem" na vin. Robocizna 130zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wymieniałem 450 zł. z czujnikiem deszczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro wymieniam warszawa 460 bez czujnika deszczu przyciemniana od góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim rejonie szyba Sekurit z roku który sobie życzysz i sensorem deszczu - 380 z montażem (ze zniżkami oczywiście).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Posidam passata sedana z 2002 roku (grudzien)

Ostatnio w trasie walnał mi kamień w szybę. Wymiana szyby 460zł.

Chciałam zapytać czy powinnam uważać na jakies tanie tandety, czy raczej jest tylko jeden model pasujacych szyb do tego rocznika/modelu??

Warto wymieniac czy pozostac przy oryginalnej a dziure "zalatac" jest ona mniej wiecej posrodku szyby. Nie jest szczegolnie wyczuwalna, tylko poszly "pajaczki"

Co radzicie?

W ubezpieczalni powiedzieli ze to jakas zielona szyba, nie znam sie za bardzo dlatego pytam co powinnam o tej szybie wiedziec zeby dostac taka sama jak mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zielona szyba " to znaczy że ma od góry pasek koloru zielonego.

jeśli pajączek jest mały można go naprawić, jesli jest głęboki

rysa pójdzie dalej i prędzej czy później będziesz musiał wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paulinko każda szyba ma tą samą grubość szkła i jest testowana w laboratorium na test wytrzymałości dlatego marka szyby jest sprawą drugorzędną jeśli posiadasz szybe podgrzewaną i ma czujnik deszczu musisz przy wymianie powiedzieć o tym z tego co wiem to naprawiaja szybę gdy jest odprysk do rozmiaru bilonu 2zł takze jeśli jest już pajęczyna to jest do wymiany i ta pajęczyna bedzie sie powiekszać bo szyba cały czas pracuje w samochodzie jeśli natkniesz się jadąc z taka szybą na niebieskich zabiorą ci dowód rejestracyjny auta ,tak jest to zielona szyba bo w passatach białych niemontowali białe sa stosowane w autach typowo miejskich i małych np.fabia no chyba ze chodzi ci o pasek na górnej części szyby to pas przeciwsłoneczny ciemno zielony lub czarny chyba jest on w każdym passacie. Pozdrawiam serdecznie :)

Edytowane przez Robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za podpowiedzi :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można naprawić to napraw. Oczywiście pod warunkiem, że uszkodzenie jest w takim miejscu które nie pogarsza widoczności. Szybę zawsze można wymienić. Swoją wymieniłem bo była porysowana, może też już masz porysowana i jest dobra okazja do wymiany? Polecam szyby markowe chociaż chińszczyzna też jest chwalona. Warto zapytać w polecanym zakładzie, specjalizującym się w wymianie szyb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że warto naprawiać szybę jeśli jest w dobrym stanie

poczytaj :http://www.nordglass.pl/pl,page,naprawa-czy-wymiana.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pękła mi szyba czołowa przy ostatnich mrozach. Lepiej kupić orginał (używkę) czy nową (jakiej firmy szukać)? Czy jest możliwe że panowie podbiją mi przegląd mam ma początku marca? obawiam się wymiany przy teraźniejszych mrozach wolałbym poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie diagności w przypadku uszkodzeń przedniej szyby przeglądu nie podbijają,choć widziałem różne przypadki,wszystko jest kwestią umiejscowienia pęknięcia.Co do wymiany,to tylko nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzenie jest zaraz przy naklejce rejestracyjnej około 10cm. Co sądzisz o marce Pilkington? montował ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uszkodzenie jest zaraz przy naklejce rejestracyjnej około 10cm
a doszło ci do czarnej obwódki szyby ?? bo jak nie to jest do zrobienie i będzie po kłopocie a jak doszło do czarnej obwódki to niestety ale trzeba wymienić
Co sądzisz o marce Pilkington
nie znam marki ale ja u siebie jak wymieniałem to mam z Saint-Gobain Sekurit co robi dla VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety doszło jest to takie odwrócone "L" od dołu szyby do wysokości wycieraczek, raczej tylko wymiana sie kłania, tylko boje się to robić w ujemnych temperaturach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności