Skocz do zawartości
itor

Grodz-cz.grn.-wyklep/wypch.blach - w książce serwisowej - co to oznacza?

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy pomozcie mam bardzo malo czasu a musze sie czegos dowiedziec, podwiescie ten temat - che zakupic passata B5 FL 2.0 20V, auto od pierwszego wlasciciela ale sprzedaje handlarz, auto po pomiarze czujnikiem wyglada na bezwypadkowe i bezstluczkoe, udalo mi sie dotrzec do historii serwisowej auta i zaniepokoil mnie jeden wpis w ElsaWin mam wpisane podkategoria "POZYCJA PRACY" nr 51556300 i opis Grodz-cz.grn.-wyklep/wypch.blach, VIN WVWZZZ3BZ2P298199 - co wiec bylo robione domysla sie ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(wydzielony z działu dla nowych)

 

na pierwszy rzut oka hasło Grodz-cz.grn połączone z "wyklep" nie brzmi dobrze. Podjedź do salonu i spytaj co oznacza takie hasło... może nie będą oczekiwać wynagrodzenia za taką informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

niestety zbyli mnie (kontak tel. bo nie mam nigdzie blisko salonu) kazli przyjechac jak bede wlascicielem lub z wlascicielem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy pomozcie mam bardzo malo czasu a musze sie czegos dowiedziec, podwiescie ten temat - che zakupic passata B5 FL 2.0 20V, auto od pierwszego wlasciciela ale sprzedaje handlarz, auto po pomiarze czujnikiem wyglada na bezwypadkowe i bezstluczkoe, udalo mi sie dotrzec do historii serwisowej auta i zaniepokoil mnie jeden wpis w ElsaWin mam wpisane podkategoria "POZYCJA PRACY" nr 51556300 i opis Grodz-cz.grn.-wyklep/wypch.blach, VIN WVWZZZ3BZ2P298199 - co wiec bylo robione domysla sie ktos?
zapytaj tego kolegi http://forum.vw-passat.pl/member.php?u=84288

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety jest na urlopie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WVWZZZ3BZ2P298199

 

ta strona to jakies nieporozumienie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mój rozum to górna część grodzi miała do czynienia z naprawą blacharską...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli co to moglo byc?

w ktorym miejscu jest gorna czesc grodzi:)

Edytowane przez itor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli co to moglo byc?

w ktorym miejscu jest gorna czesc grodzi:)

[ATTACH]45968[/ATTACH] nr 3 czyli auto było bite w przód i wyklepane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jest maly problem bo auto ma 196 000 przebiegu - auto firmowe do konca serwisowane, ostatnia wizyta 22.12.2010 r. a te prostowanie w grodzi bylo 31.07.2009 r. w zestawie z wymiana opon i wycieraczek - przebieg 181553 km, kto wiec rozbija auto az do szyby po czym je reperuje? poza tym wszedzie auto objechalem miernikiem i ma taka sama grubosc lakieru, co wiecej lakier wyglada na te swoje 9 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko jest maly problem bo auto ma 196 000 przebiegu - auto firmowe do konca serwisowane, ostatnia wizyta 22.12.2010 r. a te prostowanie w grodzi bylo 31.07.2009 r. w zestawie z wymiana opon i wycieraczek - przebieg 181553 km, kto wiec rozbija auto az do szyby po czym je reperuje? poza tym wszedzie auto objechalem miernikiem i ma taka sama grubosc lakieru, co wiecej lakier wyglada na te swoje 9 lat
to ten kto potrzebuje tego auta ale z tego skrótu wynikałoby że tylko góra została uszkodzona nie cały przedział silnika czyli tak jakby coś spadło na nią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzyjcie to auto

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-iwl-salon-serwis-oryg-lakier-C17380770.html

 

na masce jak sie dobrze przyjrzec jest zamalowana rysa, na zywo tez jest ledwo widoczna, wiec maska nieruszana przeciez jakby cos spadlo to pomalowali by cala maske i nie zostawiali rysy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obejrzyjcie to auto

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-iwl-salon-serwis-oryg-lakier-C17380770.html

 

na masce jak sie dobrze przyjrzec jest zamalowana rysa, na zywo tez jest ledwo widoczna, wiec maska nieruszana przeciez jakby cos spadlo to pomalowali by cala maske i nie zostawiali rysy:)

ja tylko logicznie staram się rozwinąć ten skrót a maskę można zmienić rysa mogła powstać później

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie chodzi tu o podszybie ? Moze było popękane i ktoś wymieniał ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie chodzi tu o podszybie ? Moze było popękane i ktoś wymieniał ...
ale podszybia raczej nie wyklepiesz i nie jest z blachy "Grodz-cz.grn.-wyklep/wypch.blach"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Powiem wam zeby bylo smieszniej:)

Zadzwonilem dzis do serwisu w ktorym auto bylo serwisowane. Powiedzialem ze je kupilem i popytalem o kilka rzeczy. Pan z serwisu powiedzial ze zna to auto, i jest zadbane. Jak go zapytalem o ten wpis to sprawdzil i powiedzial ze bladego pojecia nie ma. Twierdzil ze do Elsy nie wpisuja zadnych naprawa blacharskich a ten wpis musial byc dokonany na wyrazne zyczenie klienta. Twiedzi ze w zwiazku z tym ze to staly klient to wykonali mu te usluge ale nie pamietaja co to moglo byc. W kazdym badz razie gosc powiedzial zebym sobie tym gitary nie zawracal bo to nie moglo byc nic powaznego. Kurde dziwne to jakies...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam zeby bylo smieszniej:)

Zadzwonilem dzis do serwisu w ktorym auto bylo serwisowane. Powiedzialem ze je kupilem i popytalem o kilka rzeczy. Pan z serwisu powiedzial ze zna to auto, i jest zadbane. Jak go zapytalem o ten wpis to sprawdzil i powiedzial ze bladego pojecia nie ma. Twierdzil ze do Elsy nie wpisuja zadnych naprawa blacharskich a ten wpis musial byc dokonany na wyrazne zyczenie klienta. Twiedzi ze w zwiazku z tym ze to staly klient to wykonali mu te usluge ale nie pamietaja co to moglo byc. W kazdym badz razie gosc powiedzial zebym sobie tym gitary nie zawracal bo to nie moglo byc nic powaznego. Kurde dziwne to jakies...

a nie mogłeś od razu tak zrobić ?? Ważne że wiesz na czym stoisz :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

probowalem ale nie chcieli mi powiedziec:)

musialem uzyc fortelu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dziwnie Pan z serwisu tłumaczy wpis, po drugie ma numer zlecenia i VIN to niech powie koszt tej naprawy, wtedy można dumać, nie wspominając o zleceniu tego który pewnie też jest w systemie. Po trzecie, jak kolega kupi sam za jakiś czas dowie się co było robione. Na mój gust była naprawa blacharsko-lakiernicza, opierając się o wpis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności