Skocz do zawartości
wielo

spryskiwacze świateł

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie spryskiwaczy swiateł. Mianowicie za każdym razem gdy włączam spryskiwacze to chlapie również na światła. Czy nie powinny one załączać się co któryś raz a nie za każdym razem? Jeśli tak to jak można to zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj krucej trzymać (powinno dawać tylko na szybe).

 

 

 

 

 

 

 

0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można ustawic czestotliwosc pryskania na lampy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pikopiko skoro można ustawić to napisz jak? Czy bez VAG-a da się to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko vag, ale nie wiem dokładnie gdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak światła będą włączone to mozna ustawić że co 5 raz mają się załączać? Czy jak juz sie włączy światła na na ksenony chlapie zawsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ja mam swój sposób :D wystarczy wyłączyć światła i nie będą pryskać na reflektory, prysnę i znów włączam światła i po bólu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy passaty mają jakiś dodatkowy czujnik do spryskiwaczy reflektorów, który nie pozwala używać ich poniżej jakiejś temperatury?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy passaty mają jakiś dodatkowy czujnik do spryskiwaczy reflektorów, który nie pozwala używać ich poniżej jakiejś temperatury?

Ja nie spotkałem się z takimi czujnikami, u mnie działa zawsze chyba, że zdarzy się, że są przymarznięte i chcesz je uruchomić to wywali bezpiecznik, (jeżeli napotka duży opór) i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam się bo ostatnio nie zaobserwowałem żeby się włączały, i tak mi przyszło do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytam się bo ostatnio nie zaobserwowałem żeby się włączały, i tak mi przyszło do głowy.

Może bezpiecznik Ci się przepalił, sprawdź ;) tak dla przypomnienia to pewnie wiesz, że spryski załączają się, co jakiś czas pracy sprysków na szybę przednią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może bezpiecznik Ci się przepalił, sprawdź ;) tak dla przypomnienia to pewnie wiesz, że spryski załączają się, co jakiś czas pracy sprysków na szybę przednią...

O tym nie pomyślałem żeby bezpiecznik sprawdzić,

wiem wiem, że za któryś razem się załączają, 5 czy 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie ja mam swój sposób wystarczy wyłączyć światła i nie będą pryskać na reflektory, prysnę i znów włączam światła i po bólu

jedziesz na autostradzie, wyłaczasz swiatła, spryskujesz szyby, właczasz swiatła, tylko po to by 100ml płynu zaoszczędzic ? Co jeszcze robisz jadąc autem, przechodzisz na tył bo cieszej ?

Edytowane przez Major

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedziesz na autostradzie, wyłaczasz swiatła, spryskujesz szyby, właczasz swiatła, tylko po to by 100ml płynu zaoszczędzic ? Co jeszcze robisz jadąc autem, przechodzisz na tył bo cieszej ?
No cóź można i tak :-) Marcin niektórzy tak lubią.
I żarniki szybciej do wymiany :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spryski reflektorow przestaly dzialac :(

 

bezpiecznik nr 35 czyli od "urzadzenia do mycia reflektorow" jest dobry...

 

na poczatku zimy zamarzl mi plyn więc pojechalem do garazu podziemnego i po paru godzinach wypsikalem caly zbiornik... tylko ze juz wtedy nie dzialaly spryski od reflektorow :( dzialaja tylko i wylacznie na spryski na szybe...

 

czyzby padła pompka ? ile moze kosztowac ?? co jeszcze powinienem sprawdzic ? zadnych przeciekow nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez spryski nie dzialaja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pompka to koszt około 40PLN - wymiana to ściągnięcie zderzaka...

posłuchaj czy przekaźnik działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ktorym miejscu dokladnie jest przekaźnik od spryskow reflektorow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności