łuki0048
-
Liczba zawartości
8 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O łuki0048
- Urodziny 04/01/1983
Informacje osobiste
-
Imię
łukasz
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Czarnków
Samochód
-
Silnik
B5(3B) 1.9 TDI-PD 115KM (ATJ)
-
Rok produkcji
2000
-
Największy i najmniejszy przebieg na Forum (3B i 3BG)
łuki0048 odpowiedział dzidek1988xx → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
1.9 TDI PD 2000r. 115KM jeden właściciel w niemczech ostatni serwis 2005 rok 90 000 (wpis w książce i naklejka na przednim pasie do dzisiaj tam jest) kupiłem go w 2008 na liczniku było 139 000 teraz jest 162 000. Czy to możliwe? -
zaczyna wyc skrzynia - ile jeszcze pojezdze?
łuki0048 odpowiedział czikabonita → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Robił to znajomy mechanik tamto łożysko było na wykończeniu więc je wymienił + olej po 10 tys zaczeła wyć bardziej niż przed naprawom. Prawdopodobnie padło coś innego. Więcej nie sprawdzał tylko kupił za 700 zł skrzynie. Szczerze radziłem mu kupno innej za pierwszym razem. -
zaczyna wyc skrzynia - ile jeszcze pojezdze?
łuki0048 odpowiedział czikabonita → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Kolega miał to samo wymienił też łożysko również z serwisu 900 zł tylko ,że po 10 tys km znowu zaczeła wyć i wymienił skrzynie -
dziwny obiaw z obrotami i "cykanie"
łuki0048 odpowiedział robert1969 → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
sprawdził bym napinacz i rolke -
Pół roku temu kupiłem napinacz INA i po rabacie dałem 200zł brałem cały rozrząd więc koleś zrobił mi dobrom cene. Też miałem rozwalone w nim tulejki i obcierał o rolke.Gdyby nie wymiana rozrządu nawet bym tego nie zauważył nic złego się nie działo.
-
Ja mam 161 000 z tego 20 000 w polsce na fabrycznych TRW narazie stuków nie słychać.Dodam ,że sporo jeżdze po polnych drogach.
-
Może turbo umarło a z której strony wyciek tego olejo z prawej z lewej patrząc na silnik.
-
Spróbuj krucej trzymać (powinno dawać tylko na szybe). 0
