Skocz do zawartości
Gość Dyniek

Schemat elektryki do passka B4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dyniek

Witam posiadam VW Passata B4 1995r 1.9 TDi, prosiłbym o schemat elektryki do tego modelu. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyniek

Ok dzięki, ale czy jest moze cos po polsku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za archeologie czyli odgrzanie kotleta,

przekopałem sie przez schematy ściągniete od ruskich (te po angielsku) i nie moge znaleźć schematu podłaczenia tylnych świateł przeciwmgielnych w B4 z 96 1,8 ABS kombi (niby wersja DAVOS)

przełącznik ma 2 pozycje świateł p/mgła

z tyłu w klapie w lampie jest żarówka i doprowadzony kabel (organoleptycznie sprawdziłem kolory kabli - i na chemacie takowego nie znalazłem - może jestem ślepy)

Światła był i znikły - żarówka jest ok, ale 12 V na nią nie przychodzi

jeśli mozna to poprosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli mozna to poprosze o pomoc

Chromol schematy, nim się doszukasz w nich konkretów to już będziesz miał zdjetą manszetę przy klapie i sprawdzisz czy przewód nie przetarty, oczywiście bezpiecznik nr 10 też sprawdź, ewentualnie sam włącznik sprawdź czy wypuszcza napięcie na żarówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź bezpieczniki, następnie wyjmij włącznik zespolony, sprawdź czy z niego wychodzi napięcie na te światła. W tylnym lewym boczku w bagażniku masz całą instalację idącą w lkapę. "Rozpiskę" kosci elektrycznej znajdziesz na forum w rozdziale "Przeróbka zasilania świateł B4" lub tu:

http://img261.imageshack.us/i/88429409vn9.gif/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedzi, czekam na ocieplenie i wysuszenie gruntu (nie mam garażu a mam jeziorko przed domem), wyłącznik na dniach sprawdzę (a się nakombinowałem żeby drania wyjąć;)) dioda sygnalizująca załączenie świateł tylnych - świeci) kable idące do klapy tez posprawdzam - jak się ten jeden jedyny przetarł czy załamał to pikus - lutownica + kawałek kabla i po robocie, bezpiecznik nr 10 jest dobry (o ile się nie mylę to z niego również idą przednie światła przeciwmgielne - a te są cacy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności