Skocz do zawartości
jacwuIX

Emblemat na tył B5 3B

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ! Jakieś 1,5 roku temu wymieniałem emblemat na tylnej klapie mojego passata (chodzi mi dokładnie o znaczek VW z gumową podkładką). Jednak był to zamiennik (kupiony na allegro za ok. 15 zł) i w tej chwili chromu na nim prawie nie ma :wsciekly.Szukałem dziś na allegro, ale ori nigdzie nie ma:dolamam.Ma ktoś jakieś namiary na dobry sklep z oryginalnymi częściami tego typu? Dodam ,że serwisu nie mam w swoim mieście bo to by rozwiązywało sprawę. Pozdr.!

Edytowane przez jacwuIX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dtambor ! Zapomniałem dodać że chodzi mi o znak VW :doh,ale dzięki za odzew!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie szuakm emblematu "lifting" widziałem go w swoim miescie jak jakis Pasek miał to naklejone,szukamłem na allegro i nie znalazłem , sa różnego rodzaju emblematy ale takie"lifting" nie znalazłem moze ktos pomoże,Pozdro i czeakm na odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja szukam emblematu na tył comfortline też widziałem kiedyś na passacie z tyłu taki emblemat pod TDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gryzli 1972 słuchaj a Ty szukasz na necie?? bo moze da sie na zamowienie gdzies w sklepie tuningowym????no ja u siebie w miesice jeszcze sprobuje dopytac na zamowienie ale obawiam sie ze to i tak nic nie da,na allegro znalazłem tylko bluemotion czy cos takiego.Ciezko jest takie cos dostac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wie ktoś może jak jest montowany tylny znaczek w pasku kombi b5? Chodzi mi o znaczek VW. On jest na jakieś wciski/bolce? Czy na taśme dwu stronną? Jak go zdjąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakaś łajza wczoraj zaiwaniła mi mój emblemat Vw z tylnej klapy kombi i teraz szukam po szrotach i na necie oryginału, (bo chińskiego szmelcu nie chcę).

 

I mam pytanko - wie, ktoś czy jest różnica między fałwejkiem do sedana B5 a kombi B5??? Bo na wielu aukcjach piszą, że i sedan i kombiak, ale są podawane wymiary np. ok 70mm, 74mm, a także 80mm i 91mm. U mnie wgłębienie po znaczku ma średnicę ok 70-71mm ale waham się czy wybrać 70mm czy 74mm... Czy jeden nie okaże się za mały, a drugi za duży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, jakaś łajza wczoraj zaiwaniła mi mój emblemat Vw z tylnej klapy kombi i teraz szukam po szrotach i na necie oryginału, (bo chińskiego szmelcu nie chcę).

 

I mam pytanko - wie, ktoś czy jest różnica między fałwejkiem do sedana B5 a kombi B5??? Bo na wielu aukcjach piszą, że i sedan i kombiak, ale są podawane wymiary np. ok 70mm, 74mm, a także 80mm i 91mm. U mnie wgłębienie po znaczku ma średnicę ok 70-71mm ale waham się czy wybrać 70mm czy 74mm... Czy jeden nie okaże się za mały, a drugi za duży?

 

Ja kupiłem taki w ASO i jeszcze nie założyłem do siebie. Wieczorem zmierze suwmiarka i Ci napiszę wymiary oraz nr katalogowy byś nie miał wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłem taki w ASO i jeszcze nie założyłem do siebie. Wieczorem zmierze suwmiarka i Ci napiszę wymiary oraz nr katalogowy byś nie miał wątpliwości.

 

Nie chcę być nachalny ale Frankoo mierzyłeś może?

Edytowane przez Bromden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę być nachalny ale Frankoo mierzyłeś może?

 

Zupełnie o tym zapomniałem.. :(:krzeslem Przepraszam Cię, gdyż obiecałem i się nie wywiązałem. Jutro będę miał do tego dostęp to postaram się nie zapomnieć już o tym.

Jeszcze raz.. wybacz :respect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ć nachalny ale Frankoo mierzyłeś może?

 

Tak, w końcu nie zapomniałem i zmierzyłem. Same logo ma 74,5 - 75mm. Ale logo jest osadzone na takiej czarnej gumowej podstawce i jest to jako jedna całość a wymiar tego to: 80mm. Mierzyłem suwmiarką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności