Skocz do zawartości
kakbar

Sygnał dzwiękowy w bagażniku??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Dziś zauważyłem że w bagażniku po lewej stronie jest coś w postaci syreny od sygnału dźwiękowego. Nie wiem co to jest? Spotkał sie ktoś z tym??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak spotkałem się ,mam to samo masz alarm fabrycznie montowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawdzić czy on działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsiądź do środka zamknij auto z pilota odczekaj ok 30s i otwórz maskę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem prosto nie wiem czy tam jest syrena bo nie widzialem. ale raz wsiadlem do auta i zamknalem je z pilota. potem przekrecilem kluczykiem na zaplon i mi cos w bagazniku zaczelo wyc i to glosno. wiec mysle ze to chyba jest to. a tak apropo jak juz zamkniesz i przekrecisz kluczykiem nie odpalisz go :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak apropo jak juz zamkniesz i przekrecisz kluczykiem nie odpalisz go

Hehe :) Kolego, jak już zamkniesz autko z pilota, to nawet szarpaniem klamką od środka nie otworzysz drzwi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe Kolego, jak już zamkniesz autko z pilota, to nawet szarpaniem klamką od środka nie otworzysz drzwi

Nie pisz tego następnym razem będzie robił próby i następny post

GDZIE KUPIE KLAMKĘ POMOCY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak apropo jak juz zamkniesz i przekrecisz kluczykiem nie odpalisz go :))

A mój odpala pomimo tego i jedzie :D

A co do sygnału w bagażniku to już był taki temat i po co to ciagniecie. Tam jest klakson bo przewidziano tez miejsce na kierownicę na rynek azerbejdźański :D A jak kolo zapasowe wyjmiesz to fotelik rybacki wkładasz i jedziesz.

 

Syrena w kufrze to po prostu sygnał dźwiękowy alarmu fabrycznego. I chyba na tym można zakończyć temat :zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe Kolego, jak już zamkniesz autko z pilota, to nawet szarpaniem klamką od środka nie otworzysz drzwi

Nie pisz tego następnym razem będzie robił próby i następny post

GDZIE KUPIE KLAMKĘ POMOCY!

 

to zależy czy masz ryglowanie zamka czy nie. jezeli wcisniesz zamykanie zamki sie zamkna i zarygluja, kolejne wcisniecie zamykania spowoduje odryglowanie i wtedy spokojnie mozna od srodka otworzyc, pomimo tego ze z zewnatrz sie nie da. tak jest przynajmniej w b5 3bg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Syrena w kufrze to po prostu sygnał dźwiękowy alarmu fabrycznego
W ktorym miejscu ona powinna sie znajdowac ? (tam gdzie apteczka czy jak?)

Bo mam alarm ktory ... mruga tylko kierunkami :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TU gdzie czerwono

I dajcie spokój z takimi pierdołami.

POZA TYM NIE WSZĘDZIE JEST TO PIPANIE SYGNAŁEM DOZWOLONE

P9220003.jpg

Edytowane przez glowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TU gdzie czerwono

No właśnie :D Klakson masz w bagażniku, schowany za tapicerką, ktorą należy odchylic by go zobaczyć. Przewaznie jest po lewej stronie, choć może byc i po prawej. A to czy przy zamykaniu auta mrugają kierunki - czy nie, pipczy klakson - czy nie - to tylko kwestia ustawienia kodów w module komfortu.

Choć u mnie nie pipczy bo w kostce połączeniowej w module komfortu - styk odpowiedzialny za zasilanie PLUS-em klaksonu alarmu - przeżarła rdza. I tyle chyba w tym temacie :D

Wszystkio już powinno byc jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tylko kwestia ustawienia kodów w module komfortu.

NIE ZUPEŁNIE TRZEBA MIEĆ SPRAWNY KOMFORT .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o to, ze po zamknieciu samochodu z pilota, odczekaniu powiedzmy 2 min. i otwarciu maski alarm zalacza sie ale tylko miga kierunkami (brak syreny) a nie o dzwiek przy zamykaniu i otwieraniu auta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na tym forum mialem jeden kluczyk wczoraj dorobiłem drugi zeby zakodowac kluczyk bo zamykalm z zamka fachowiec powiedział ze mam cos walnięte mam błąd 1134 (syrena alarmowa) nie daje znaku życia muj passat 2001 r 2.5 tdi kombi dzisiaj sprbowałem ją znaleść odkręciłem cały lewy bok (ten za kierowcą) no i nie ma tam żadnej syreny patrzyłem też przy akumulotorze i tam tez nie ma i w zaden sposób nie da sie zakodować kluczyków co jest grane,tylko migają same kierunki co mam zrobic ,auto było sprowadzane z niemiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE za kierowcą

TYLKO ZA TYLNYM SIEDZENIEM LEWYM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak kolego dokładnie ale tam nic nie ma i teraz rozkręciłem drugą strone tam też nie ma, to gdzie on jest ? Ale czy ta syrena ma cos wspulnego do zakodowania kluczyków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ty rozkręcałeś? Tam się nic nie rozkręca :rotfl: Otwierasz bagażnik i odchylas tapicerke od karoserii. Jak nie wiesz gdzie to dokładnie jest to aktywuj alarm i posłuchaj skad dźwięk dochodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja wogule nie mam syreny tylko kierunki migają ,jaką tapicerke odchylasz ja rozkręcalem tylne nadkole za siedzeniem czy to nie tam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności