Skocz do zawartości
Marty_McFly

[B6-B7] Kamera Cofania

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy doradźcie gdzie moge kupić przewód video 6 żyłowy w ekranie ten co idzie od sterownika kamery do radia bo nie mogę takiego trafić . z góry dzieki:jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np taki będzie dobry;) http://allegro.pl/przewod-sterowniczy-w-ekranie-liycy-6x0-14-fv-pn-i3637214025.html

 

Ja potrzebuje kodu wtyczki do kupienia tej niebieskiej do przewodu który się podłącza do kamery w wersji bez sterownika..

Ktoś wie skąd taki numer można dorwać?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dacar 535 i Fakra 4 PIN.

ja dałem przedłużkę z kabla USB, 4 piny + ekran, 2m wystarczyło idealnie na całą klapę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy mam pasata B6 kombi zamontowałem kamere cofania wraz z sterownikiem

sterownik 3C9 907 441

kamera 5N0 827 566

zakodowałem sterownik tak jak pisze na forum 0030007 i mam taki problem ze kamera mi nie działa pokazuje mi taki błąd

kamera błąd.jpg

Brak kalibracji ok rozumiem trzeba zrobic ale co to jest ten drugi błąd wejście audio/video

Jak by ktoś wiedział to niech da znać :jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego uwalony masz sterownik kamery na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Wojtek a da się go jakoś naprawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sukces kamera ruszyła:jasne Wojtek problem był z Fakrą nie łączyła i dlatego wywalało błąd teraz tylko jeszcze kalibracja została:jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, pomocy :smutek

Mnie również dopadł błąd związany z niewłaściwym oprogramowaniem ale kodowanie GW nic nie zmienia...offroad, other, kombi, sedan - wszystko przetestowane i błąd pozostaje

Wprawdzie sam moduł mam z tiguana ale czy to może być przyczyną? Zgodnie z historią tego wątku parę osób też taki montowało

Żeby było ciekawiej to przy pierwszym zakodowaniu pojawił się obraz z kamery oraz wizualizacja z czujników po lewej stronie, ale przy każdym kolejnym uruchomieniu zapłonu na RNS pojawia się komunikat, że kamera jest w niedostępna.

 

Macie może jakieś pomysły jak sobie z tym poradzić bez opcji kupna kolejnego modułu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, problem w tym , ze moja kamera cofania raz dziala, a raz wyskakuje tylko czarny obraz , bez napisow lub przeskakuje na radio. Co to moze byc? Passat 2011 kombi highline , rns510

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chcialbym rowniez zalozyc kamerke cofania do swojego B6 kombi. Czy taki modul 5N0 907 441 A podejdzie do passata? I rowniez jaki numer kabelka I kamery potrzebuje do tego modulu jezeli bedzie pasowac.

Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Chcialbym rowniez zalozyc kamerke cofania do swojego B6 kombi. Czy taki modul 5N0 907 441 A podejdzie do passata? I rowniez jaki numer kabelka I kamery potrzebuje do tego modulu jezeli bedzie pasowac.

Dziekuje

 

Ta klameczka to nie dla ciebie, otwór na klamkę musi być większy, dzięki Bimbasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie czy już koś wykonał kalibrację kamery

Mam jeszcze pytanko do kolegów czy jak wkoduje lub wykoduję hak to wywali mi kalibrację kamery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie czy już koś wykonał kalibrację kamery

Mam jeszcze pytanko do kolegów czy jak wkoduje lub wykoduję hak to wywali mi kalibrację kamery

 

Ad 1 nie

Ad 2 nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie doradźcie jak rozwiązać problem odpływu wody z kamery w sedanie?

Gdzie ten wężyk wypuścić albo co zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ad 1 nie

 

A jabber czasem nie miał kalibracji robionej :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
otwór na klamkę musi być większy

 

jak duża jest różnica w wielkości otworu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak duża jest różnica w wielkości otworu ?

 

po ok 5mm z trzech stron

nie docinasz tej krawedzi ktora jest blizej rejestracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jabber czasem nie miał kalibracji robionej :hmm

kalibracje idzie zrobic bez problemu, z 1.5roku temu jak nie lepiej pierwszą chyba zrobiłem.

3 mies temu Tiguana tez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kalibracje idzie zrobic bez problemu, z 1.5roku temu jak nie lepiej pierwszą chyba zrobiłem.

3 mies temu Tiguana tez

 

Tak mi się właśnie wydawało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze ktos z kolegow opisze jak zrobic kalibracje. Mi sie niestety nie udalo jej zrobic vcds-em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności