Jump to content

Adamekk

 • Content count

  64
 • Joined

 • Last visited

About Adamekk

 • Birthday 11/09/1984

Informacje osobiste

 • Imię
  Adam
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Siemainowice

Samochód

 • Generacja
  -
 • Silnik
  B6 2.0 TDI-PD 140KM (BKP) 4x4
 • Rok produkcji
  2007

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pomimo ogromnych chęci zabawy na gokartach jestem zmuszony zrezygnować z powodu wyjazdu. Proszę o usunięcie mnie z listy i zwolnienie miejsca.
 2. Właśnie zobaczyłem ten temat i mnie ucieszyło, że to jutro :-) No ale potem emocje opadły i doczytałem, że 22.02 Janek możesz mnie wstępnie wpisać na listę - Jakby coś mi wyskoczyło na w/w weekend to dam znać.
 3. Wojtek mnie niestety nie uda się pojawić. Gdyby jednak coś się zmieniło - Będę dzwonił. Życzę udanej i ciepłej atmosfery. Pozdrawiam.
 4. Ultras zacznij ty może od naprawy tego zawieszenia bo przypuszczalnie tam będzie ładny roz...dol. Nie zdziwię się jak nawet sanki pod silnikiem będą krzywe a i samochód będzie musiał trafić na płytę do prostowania.
 5. Adamekk

  [Archiwum] -> IV Spot w Rudach 16.08.2014r

  No to elegancko. :-)
 6. Adamekk

  [Archiwum] -> IV Spot w Rudach 16.08.2014r

  Potem jedziemy do Wojtka na grilla Agnieszka będzie się nudzić... :-) Proszę kogo ja widzę. Siemka! :-) Wy też będziecie?
 7. Adamekk

  [Archiwum] -> IV Spot w Rudach 16.08.2014r

  Ja się pojawię z Markiem w rudach w okolicy godz. 16:00
 8. Adamekk

  [Archiwum] -> IV Spot w Rudach 16.08.2014r

  Chętnych na dalszy ciąg imprezy u romeo9999... O której będziecie u Ciebie? Albo może lepiej o 16:00 pojawić się na ognisku w Rudach?
 9. Moja wypowiedź w pości nr #1260 jest jak najbardziej w temacie tego wątku. Nie byłem, owszem. Nie żałuję. Pisałem tylko do kolegi matm1987 Może kolegą też zwrócisz uwagę, że piszą w tym wątku nie na temat? A zapomniałem... Ich znasz, więc oni mogą! Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli :-* Do zobaczenia na zlocie za rok!
 10. Jaki sens wnosi twoja wypowiedź do tematu negatywnej opinii zlotu przez kolegę matm1987?
 11. Nigdy nie osądzaj człowieka dopóki nie porozmawiasz z nim osobiście...
 12. Widzę, że nie mam czego żałować, że elita mnie na niego nie wpuściła... Yea!
 13. Koti w dupie mam to 70zl, czytajcie ze zrozumieniem! Co z tego jak chciałbym zapłacić ale nie mogę bo nie ma miejsca na ogólnopolskim zlocie aby przyjechać na godzinę porozmawiać! Żenada! Kij tam. Temat zamknięty! - - - - - aktualizacja - - - - - No nie wątpię! W końcu nic nie zapłaciłem :-*
 14. Rozumiem. Byłem na wielu zlotach i nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem. Dla mnie temat tego zlotu i forum jest zamknięty. Żenada aby na ogólnopolski zlot nie można było wpaść od tak i nic od organizatorów nie chcieć. Z tego wnioskuje, że liczy się pieniądz a nie fan do modelu. Bawcie się dobrze za zamkniętą bramą!
×

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy